☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Postoljam V Ne ? Repost #2 > Mivel 1 Hanguan Igenel Szavaztattok ,
Prev
1
10
11
12
13
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2370
Replies: 122
Track Topic
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#111
May 30 2008 11:12am
naon dzsuker vagy, bár a fejed kicsit nagy.
azért Tibornak biztos így is teccő, neked legalább nem csípte szét a rózsádat a sok fos.
Army_HuN
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold
:
0.00
#112
May 30 2008 11:17am
Quote (bajcli @ Fri, May 30 2008, 05:12pm)
naon dzsuker vagy, bár a fejed kicsit nagy.
azért Tibornak biztos így is teccő, neked legalább nem csípte szét a rózsádat a sok fos.
nezd meg 2000x nagyitasban pls ... ^^ profileben jo a kep
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#113
May 30 2008 11:30am
Quote (Army_HuN @ Fri, 30 May 2008, 18:17)
nezd meg 2000x nagyitasban pls ... ^^ profileben jo a kep
félreértettél, nem a kép nagy, hanem a fejed.
sittes
Member
Posts: 6,391
Joined: Nov 19 2006
Gold
:
1.00
#114
May 30 2008 12:27pm
naneeee :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
nem vagyok benne biztos, hogy ezt a képet én is postoltam volna
This post was edited by sittes on May 30 2008 12:42pm
szabika
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#115
May 30 2008 12:28pm
Quote (sittes @ Fri, 30 May 2008, 19:27)
naneeee :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
sittes nem jössz ironmanelni?
sittes
Member
Posts: 6,391
Joined: Nov 19 2006
Gold
:
1.00
#116
May 30 2008 12:30pm
Quote (enaszabika @ Fri, 30 May 2008, 18:28)
sittes nem jössz ironmanelni?
mennyen!! szolok bazsinak is
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#117
May 30 2008 12:39pm
olyan mikes styleba ->
army te szőkecigány ^^
dvl
Member
Posts: 1,596
Joined: Feb 24 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#118
May 30 2008 12:40pm
Quote (Ad4mz @ Fri, May 30 2008, 10:48am)
gyönyörű vagy
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#119
May 30 2008 12:46pm
többször neki futottam, de egyszerűen nem tudom minősíteni a képet, ha csak nem így:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Deddi
Member
Posts: 3,772
Joined: Oct 25 2005
Gold
:
3,700.00
#120
May 30 2008 12:48pm
ööö
ez most ki is?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
10
11
12
13
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact