d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev110111213144976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 13 2008 01:47pm
Quote (beni @ Wed, 13 Feb 2008, 20:40)
Annyira nem durva, mondjuk armorodnak elég jó defje van smile.gif Az biztos segít.
Fegyót vetted? Mennyi volt?


fegyo: meglattam 20 fgert a market placen, szted gondolkoztam? biggrin.gif

y az armorvetelnel mindig nezem, lett volna olcsobb 15 dex de 0-12 def vagy mennyi az a robe.., ezert vettem ezt, fighternel fighelek a defe is, es sokat segit, sokat utnek nullat, es ezert meg a 6-7 szorny, low def armorral, kb 3-4et utok le...

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 13 2008 01:48pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 13 2008 01:55pm
Quote (CyberPunk666 @ Wed, Feb 13 2008, 08:47pm)
fegyo: meglattam 20 fgert a market placen, szted gondolkoztam? biggrin.gif

y az armorvetelnel mindig nezem, lett volna olcsobb 15 dex de 0-12 def vagy mennyi az a robe.., ezert vettem ezt, fighternel fighelek a defe is, es sokat segit, sokat utnek nullat, es ezert meg a 6-7 szorny, low def armorral, kb 3-4et utok le...


Ezért nem akarok maget indítani pedig többen tanácsolták. Robe-nak nincs defje kevés a kari élete és pár ütéssel meg lehet fektetni. Az pedig hc-ban nem jó móka.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 13 2008 01:59pm
Quote (beni @ Wed, 13 Feb 2008, 20:55)
Ezért nem akarok maget indítani pedig többen tanácsolták. Robe-nak nincs defje kevés a kari élete és pár ütéssel meg lehet fektetni. Az pedig hc-ban nem jó móka.


de nagyon stabil a mage sebzese es nem redukaljak, tehat pontosan ki tudod szamitani, azt h te mennyire olod, azt h o teged, azt meg latod. szal vegulis igy nezed akkor biztonsagosabb, a ladder top20 fighterladder top7 fighterem igy halt meg, h azt hittem leutom es haromszor nulla, majd kaptam egy criticalt...

pedig akkor toltam kemenyen es jottem fel a ladderen
btw van ket 71es kari hcn, de nincs meg samurai

es a a cuccok amik rajtam vannak ha azt nezed h hc meg tok uj ahhoz kepes jo, es legtobb alkalmi nagyon low aron vett... sztem van amit muleolni akartak mert gyanusan olcso volt biggrin.gif

normalon se raktam volna ossze ennel jobbat ennyi fgbol wink.gif
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Feb 13 2008 02:01pm
Quote (CyberPunk666 @ Wed, 13 Feb 2008, 19:59)
de nagyon stabil a mage sebzese es nem redukaljak, tehat pontosan ki tudod szamitani, azt h te mennyire olod, azt h o teged, azt meg latod. szal vegulis igy nezed akkor biztonsagosabb, a ladder top20 fighterladder top7 fighterem igy halt meg, h azt hittem leutom es haromszor nulla, majd kaptam egy criticalt...

pedig akkor toltam kemenyen es jottem fel a ladderen
btw van ket 71es kari hcn, de nincs meg samurai

es a a cuccok amik rajtam vannak ha azt nezed h hc meg tok uj ahhoz kepes jo, es legtobb alkalmi nagyon low aron vett... sztem van amit muleolni akartak mert gyanusan olcso volt biggrin.gif

normalon se raktam volna ossze ennel jobbat ennyi fgbol wink.gif


de a mage sebzesett is csokkentik... minel tobb az ellen intje annal kevesebbet damolszrjta.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 13 2008 02:02pm
Quote (ptdk @ Wed, 13 Feb 2008, 21:01)
de a mage sebzesett is csokkentik... minel tobb az ellen intje annal kevesebbet damolszrjta.


mage sebzesere nin block, es nincs olyan h nem talal,
a sebzese teljesen konstans
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 13 2008 02:08pm
Quote (CyberPunk666 @ Wed, Feb 13 2008, 09:02pm)
mage sebzesere nin block, es nincs olyan h nem talal,
a sebzese teljesen konstans


Hm. Eddig ebbe bele sem gondoltam. Rohadtul unom a 0-s ütéseket ... Idegesítőek nagyon.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 13 2008 02:16pm
Quote (beni @ Wed, 13 Feb 2008, 21:08)
Hm. Eddig ebbe bele sem gondoltam. Rohadtul unom a 0-s ütéseket ... Idegesítőek nagyon.


viszont magenak nincs criticalja sem... :/
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Feb 13 2008 02:21pm
Quote (CyberPunk666 @ Wed, 13 Feb 2008, 20:16)
viszont magenak nincs criticalja sem... :/


es a mananak is toltodnie kell. van egy 18as magem annak sokkal tobbet kellett a manajat tolteni mint a lifejat. ezer kezdtem egy babat de aztis meguntam hamar biggrin.gif
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 13 2008 02:24pm
Quote (ptdk @ Wed, 13 Feb 2008, 21:21)
es a mananak is toltodnie kell. van egy 18as magem annak sokkal tobbet kellett a manajat tolteni mint a lifejat. ezer kezdtem egy babat de aztis meguntam hamar biggrin.gif


mage 18on gyorsabban regel mint egy fighter... es tok8 mert nem tart tovabb, neki csak kevesebb a life ennyi...
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 13 2008 02:27pm
Quote (CyberPunk666 @ Wed, Feb 13 2008, 09:16pm)
viszont magenak nincs criticalja sem... :/


Én most speciel azt utálom, hogy heal charmmal nem lehet ölni ^^ Van egy charm ami tök jó cuccokat ad, de nem megyek vele semmire...
Go Back To Magyar Topic List
Prev110111213144976Next
Closed New Topic New Poll