Quote (beni @ Wed, 13 Feb 2008, 20:55)
Ezért nem akarok maget indítani pedig többen tanácsolták. Robe-nak nincs defje kevés a kari élete és pár ütéssel meg lehet fektetni. Az pedig hc-ban nem jó móka.
de nagyon stabil a mage sebzese es nem redukaljak, tehat pontosan ki tudod szamitani, azt h te mennyire olod, azt h o teged, azt meg latod. szal vegulis igy nezed akkor biztonsagosabb, a ladder top20 fighterladder top7 fighterem igy halt meg, h azt hittem leutom es haromszor nulla, majd kaptam egy criticalt...
pedig akkor toltam kemenyen es jottem fel a ladderen
btw van ket 71es kari hcn, de nincs meg samurai
es a a cuccok amik rajtam vannak ha azt nezed h hc meg tok uj ahhoz kepes jo, es legtobb alkalmi nagyon low aron vett... sztem van amit muleolni akartak mert gyanusan olcso volt

normalon se raktam volna ossze ennel jobbat ennyi fgbol