d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1109610971098109911002299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 23 2013 10:46am
Quote (Makkertest @ Jul 23 2013 04:44pm)
Bár ez a csávó kurvára unszimpatikus
de ha szereztél accot, adok pár starter itemet


nem kell a könyöradományod
HA LENÉZEL, NÉZZ LE, VESS MEG
GYERÜNK



btw egy játékot se kezdek úgy, hogy RUHSRUSRHSRUH 1clikc lvl9000, ITEMS PLS
szeretem elsőre én kivinni inb4 hova
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Jul 23 2013 10:54am
Quote (Makkertest @ Jul 23 2013 04:44pm)
Bár ez a csávó kurvára unszimpatikus
de ha szereztél accot, adok pár starter itemet


szimpatikus
antipatikus
unszimpatikus does not exist
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 23 2013 10:56am
Quote (Sorvatkutyuska @ Jul 23 2013 04:54pm)
szimpatikus
antipatikus
unszimpatikus does not exist


azt hittem az antipatikus aki nagyon nem gyógyszerész :XD
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 23 2013 11:06am
Quote (Sorvatkutyuska @ Jul 23 2013 04:54pm)
szimpatikus
antipatikus
unszimpatikus does not exist


felírtam anyád száma mellé eme bölcsességet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 23 2013 11:11am
Quote (Makkertest @ Jul 23 2013 05:06pm)
felírtam anyád száma mellé eme bölcsességet

??
hogy kapcsolódik a szüleihez az amit ő mond?!
pláne ha arra utalsz, hogy szexuális viszonyt folytatsz vele
ezt most nagyon erőltetve lőtted el, nagyon nem passzol

ja és reported ofc
te anyázol de én vagyok untipatikus
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Jul 23 2013 11:49am
Quote (Makkertest @ Jul 23 2013 05:06pm)
felírtam anyád száma mellé eme bölcsességet


azért nem tudom miért kell anyázni, csak mondtam
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 23 2013 11:51am
Quote (Sorvatkutyuska @ Jul 23 2013 05:49pm)
azért nem tudom miért kell anyázni, csak mondtam


mert ő mérnök lesz és ilyen nyelvi szarságok csak a lowlife bölcsészeknek valók, akik az életet se érdemlik meg
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jul 23 2013 12:53pm
Quote (Makkertest @ 23 Jul 2013 17:44)
Bár ez a csávó kurvára unszimpatikus
de ha szereztél accot, adok pár starter itemet


lol nehogy adj már bármit is ennek a nyomoréknak.
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 23 2013 12:57pm
Quote (Sorvatkutyuska @ Jul 23 2013 05:49pm)
azért nem tudom miért kell anyázni, csak mondtam


hurrá

This post was edited by Makkertest on Jul 23 2013 01:02pm
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Jul 23 2013 12:57pm
Quote (Makkertest @ Jul 23 2013 06:57pm)
vedd komolyan légy mad


najo akkor széjjelcsaplak piffpuff!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109610971098109911002299Next
Add Reply New Topic New Poll