d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1109510961097109810992299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 23 2013 10:28am
Quote (fahrii @ Jul 23 2013 07:37am)
én meg top100
voltam
lol 8D


kicsit
más
az
sc

a pénzesek ellen legyél top100
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 23 2013 10:28am
Quote (Makkertest @ 23 Jul 2013 18:28)
kicsit
más
az
sc

a pénzesek ellen legyél top100


hát igen, az biztos
ott inkább szégyelleném a top100at

This post was edited by fahrii on Jul 23 2013 10:29am
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 23 2013 10:34am
Quote (fahrii @ Jul 23 2013 04:28pm)
hát igen, az biztos
ott inkább szégyelleném a top100at


:d
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 23 2013 10:37am
megvettem az új gépet, hogy játszhassak végre diablo3ommal is

de azt nem kalkuláltam bele, hogy a játékot is meg kell venni :XD

így még mindig nem fogok játszani a d3mmal
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 23 2013 10:38am
Quote (Senee @ 23 Jul 2013 18:37)
megvettem az új gépet, hogy játszhassak végre diablo3ommal is

de azt nem kalkuláltam bele, hogy a játékot is meg kell venni :XD

így még mindig nem fogok játszani a d3mmal


sokan szívesen adnának neked kölcsönbe accot szerintem, vagy adnák el baráti áron
nekem is van 3 eladó paragon100as teljesen legit monk accom ha érdekel
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 23 2013 10:39am
Quote (fahrii @ Jul 23 2013 04:38pm)
sokan szívesen adnának neked kölcsönbe accot szerintem, vagy adnák el baráti áron
nekem is van 3 eladó paragon100as teljesen legit monk accom ha érdekel


:XD:DDD
az első sor nagyon jó, nevettem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 23 2013 10:40am
Quote (Senee @ Jul 23 2013 04:39pm)
:XD:DDD
az első sor nagyon jó, nevettem


najo legyen 30 suska

This post was edited by sylke on Jul 23 2013 10:40am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 23 2013 10:41am
Quote (Senee @ 23 Jul 2013 18:39)
:XD:DDD
az első sor nagyon jó, nevettem


nem is komolyan gondoltam
a második sorral ellentétben...

This post was edited by fahrii on Jul 23 2013 10:41am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 23 2013 10:44am
Quote (fahrii @ Jul 23 2013 04:41pm)
nem is komolyan gondoltam
a második sorral ellentétben...


csak a történet miatt játszanám (legalább) egyszer végig
semmiképpen nem kész karikkal akarom kezdeni
azt se tudom btw mi a fasz az a paragon100:XD

paragon az a legjobb wow guild a világon
finnek
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 23 2013 10:44am
Bár ez a csávó kurvára unszimpatikus
de ha szereztél accot, adok pár starter itemet
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109510961097109810992299Next
Add Reply New Topic New Poll