d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1109410951096109710982299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 22 2013 03:47pm
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/9499691183?page=1

"At a board meeting on Monday, Vivendi will discuss plans aimed at extracting $3 billion from its cash-rich Activision Blizzard ( ATVI ) videogame subsidiary through a special dividend, according to people familiar with the matter."

"Activision Blizzard would have to raise debt to fund such a dividend, because it does not have enough cash in the U.S. to pay it, the people familiar with the matter said."

"Some people familiar with the matter said the cash payout was not the preferred option of Activision Blizzard management and Chief Executive Bobby Kotick, who has tried to use Activision's cash pile to buy out Vivendi."

a postok is elég jok
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 23 2013 01:37am
Quote (Makkertest @ 21 Jul 2013 05:45)
tfw

Europe: 50K+ (wizard: 50000)

pont 50k


én meg top100
voltam
lol 8D

This post was edited by fahrii on Jul 23 2013 01:38am
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
Jul 23 2013 03:51am
Quote (fahrii @ 23 Jul 2013 09:37)
én meg top100
voltam
lol 8D


Diablo "Szar" (Norby#2828)
Hardcore Europe Witch Doctor 60
Paragon Level: 100
Europe: 105 (wd: 39)
;)

This post was edited by apafej on Jul 23 2013 03:52am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 23 2013 05:15am
Quote (apafej @ 23 Jul 2013 11:51)
Diablo "Szar" (Norby#2828)
Hardcore Europe Witch Doctor 60
Paragon Level: 100
Europe: 105 (wd: 39)
;)


Jó hát elég hamar összejött neked a 100 eu szinten, én heroscoret szerinti rangot írtam

This post was edited by fahrii on Jul 23 2013 05:15am
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Jul 23 2013 05:16am
ITT: kinek nagyobb a fasza
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 23 2013 05:41am
Quote (fahrii @ Jul 23 2013 11:15am)
Jó hát elég hamar összejött neked a 100 eu szinten, én heroscoret szerinti rangot írtam


annak mi értelme van
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 23 2013 09:52am
Quote (sylke @ 23 Jul 2013 13:41)
annak mi értelme van


dunno
a legszarabb hogy amikor lehaltam örültem neki hogy végre felszabadult a lelkem
de basszameg azóta olyan üresek a napjaim, céltalanul bolyongok
:( fahrii szomorú története
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 23 2013 09:53am
Quote (fahrii @ Jul 23 2013 03:52pm)
dunno
a legszarabb hogy amikor lehaltam örültem neki hogy végre felszabadult a lelkem
de basszameg azóta olyan üresek a napjaim, céltalanul bolyongok
:( fahrii szomorú története


játsz vmelyik botod helyett
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 23 2013 09:58am
Quote (sylke @ 23 Jul 2013 17:53)
játsz vmelyik botod helyett


az értelmetlen időelbaszásnak nem vagyok híve
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 23 2013 10:15am
Quote (fahrii @ Jul 23 2013 03:58pm)
az értelmetlen időelbaszásnak nem vagyok híve


>d3 hc miatt sir
>az értelmetlen idö elbaszásnak nem hive
>
>
>
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109410951096109710982299Next
Add Reply New Topic New Poll