d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1109310941095109610972299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 20 2013 11:33am
Quote (CyberPunk666 @ 20 Jul 2013 19:32)
Azért kérdeztem, mert amikor még játszottam az első 1-2 hónapban, akkor egy délután alatt össze lehetett szedni a 60 szintet és eljutni inferno act1-be, már selffound goldból vett cuccokkal is.

Ha jól tudom azóta nerfelték a szörnyeket, ezek szerint buffolták a karaktereket is. Csak még jobban elkurvult ez a játék.


Only 2012 may's kids...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 20 2013 12:28pm
megpróbáltam menni egy kört, lényegesen könnyebb, mint volt, csak éppen játszhatatlanul lagol.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 20 2013 12:29pm
Quote (CyberPunk666 @ 20 Jul 2013 20:28)
megpróbáltam menni egy kört, lényegesen könnyebb, mint volt, csak éppen játszhatatlanul lagol.


1 kör alatt összejön 10-20k gold a földről, abból már veszel egy fullos immking setet is

This post was edited by fahrii on Jul 20 2013 12:30pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 20 2013 12:31pm
Quote (fahrii @ Jul 20 2013 06:29pm)
1 kör alatt összejön 10-20k gold a földről, abból már veszel egy fullos immking setet is


á nem
az armor van vagy 50k
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 20 2013 12:34pm
Quote (fahrii @ 20 Jul 2013 20:29)
1 kör alatt összejön 10-20k gold a földről, abból már veszel egy fullos immking setet is


nem akarok játszani, csak benéztem. nincs jobb dolgom.

Játszhatatlanul lagolt. Amúgy van egy dh-m és act3 elég könnyű volt, csak szar. alt+f4-el zártam be.

amúgy van párszázk goldom.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 20 2013 12:35pm
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 20 2013 01:14pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 20 2013 06:34pm)
amúgy van párszázk goldom.


close to 5 forint
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 20 2013 01:31pm
Quote (CyberPunk666 @ 20 Jul 2013 20:34)
nem akarok játszani, csak benéztem. nincs jobb dolgom.

Játszhatatlanul lagolt. Amúgy van egy dh-m és act3 elég könnyű volt, csak szar. alt+f4-el zártam be.

amúgy van párszázk goldom.


annyiból már mp10et farmolsz
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 20 2013 01:58pm
lol akkor most 140millával ilyen uber karim lehet
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 20 2013 03:47pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 20 2013 05:36pm)
lol

ilyenekkel lehet menni level 1-től?

Akkor most hány óra a level 60?


sose volt lvlreqje ennek a ringnek asszem.
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 20 2013 09:45pm
tfw

Europe: 50K+ (wizard: 50000)

pont 50k
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109310941095109610972299Next
Add Reply New Topic New Poll