Quote (Baleee @ 20 Jul 2013 19:29)
Azért kérdeztem, mert amikor még játszottam az első 1-2 hónapban, akkor egy délután alatt össze lehetett szedni a 60 szintet és eljutni inferno act1-be, már selffound goldból vett cuccokkal is.
Ha jól tudom azóta nerfelték a szörnyeket, ezek szerint buffolták a karaktereket is. Csak még jobban elkurvult ez a játék.