d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1109210931094109510962299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 20 2013 05:25am
Quote (sylke @ Jul 20 2013 11:24am)
hát igen, de cserébe full online a játék és igy nem lesznek botok meg csalások!


meg a hero editorok amivel mindent megtehetsz
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 20 2013 05:26am
Quote (Makkertest @ 20 Jul 2013 13:25)
meg a hero editorok amivel mindent megtehetsz


Jha, nem raksz ossze lvl60 karit 5 perc alatt.




Oh wai....
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 20 2013 05:28am
Quote (Baleee @ Jul 20 2013 11:26am)
Jha, nem raksz ossze lvl60 karit 5 perc alatt.




Oh wai....


inkább a cuccokról van szó
but u allready know that

Quote (sylke @ Jul 20 2013 11:24am)
igazi BARBARDAVID vagy


FAKKYEA

This post was edited by Makkertest on Jul 20 2013 05:29am
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 20 2013 06:23am
csak 48 ringet craftoltam le zsinórban, hogy valami legyen

ty

Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 20 2013 08:25am
Quote (Makkertest @ 20 Jul 2013 14:23)
csak 48 ringet craftoltam le zsinórban, hogy valami legyen

ty

http://img203.imageshack.us/img203/5304/o8f.png


112 life per second / 10

This post was edited by fahrii on Jul 20 2013 08:54am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 20 2013 08:49am
Quote (Makkertest @ 20 Jul 2013 14:23)
csak 48 ringet craftoltam le zsinórban, hogy valami legyen

ty

http://img203.imageshack.us/img203/5304/o8f.png


dat lps
kibasztam volna a gepet az ablakon, ha ilyet craftolok
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 20 2013 09:36am
Quote (Makkertest @ 20 Jul 2013 14:23)
csak 48 ringet craftoltam le zsinórban, hogy valami legyen

ty

http://img203.imageshack.us/img203/5304/o8f.png


lol

ilyenekkel lehet menni level 1-től?

Akkor most hány óra a level 60?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 20 2013 10:07am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 20 2013 03:36pm)
lol

ilyenekkel lehet menni level 1-től?

Akkor most hány óra a level 60?


legalább 2
amikor engem power lvleztek (december körül), akkor volt 3-4 ora max
azota nött az xp.

This post was edited by sylke on Jul 20 2013 10:08am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 20 2013 11:29am
Quote (CyberPunk666 @ 20 Jul 2013 17:36)
lol

ilyenekkel lehet menni level 1-től?

Akkor most hány óra a level 60?


Azzal a dammal, ami meg ennek http://eu.battle.net/d3/en/profile/DMI-2888/hero/14280096 a HF ringjen van, siman lehet haladni.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 20 2013 11:32am
Quote (Baleee @ 20 Jul 2013 19:29)
Azzal a dammal, ami meg ennek http://eu.battle.net/d3/en/profile/DMI-2888/hero/14280096 a HF ringjen van, siman lehet haladni.


Azért kérdeztem, mert amikor még játszottam az első 1-2 hónapban, akkor egy délután alatt össze lehetett szedni a 60 szintet és eljutni inferno act1-be, már selffound goldból vett cuccokkal is.

Ha jól tudom azóta nerfelték a szörnyeket, ezek szerint buffolták a karaktereket is. Csak még jobban elkurvult ez a játék.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109210931094109510962299Next
Add Reply New Topic New Poll