d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1109110921093109410952299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 20 2013 05:15am
Quote (Makkertest @ Jul 20 2013 11:13am)
top itam

anno milyen király volt még


anno a 100k dps is mekkora király volt
most meg már 1 milla alatt szar vagy.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 20 2013 05:16am
Quote (sylke @ 20 Jul 2013 13:15)
anno a 100k dps is mekkora király volt
most meg már 1 milla alatt szar vagy.


pont tegnap nosztalgiáztam a régi D3 topicon
el is morzsoltam egy könnycseppet
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 20 2013 05:21am
Quote (fahrii @ Jul 20 2013 11:16am)
pont tegnap nosztalgiáztam a régi D3 topicon
el is morzsoltam egy könnycseppet


pedig akkor még csak botoztál
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 20 2013 05:22am
Quote (sylke @ Jul 20 2013 11:15am)
anno a 100k dps is mekkora király volt
most meg már 1 milla alatt szar vagy.


thx god 1.8m volt a legtöbb dps amit összehoztam
így azért vagyok valaki nem? :(
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 20 2013 05:22am
Kár, hogy nem lehet offline játszani régi patchekkel. :(
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 20 2013 05:22am
Quote (Genthor @ Jul 20 2013 10:53am)
Az élet apró örömei. Amit D2-ben sosem sikerült találni, az D3-ban kiesik.

http://i.imgur.com/nmCrs9M.png


btw, én se találtam 1et se d2ben, lehet csak nem volt beállítva, hogy szedje, de ez kimaradt
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 20 2013 05:23am
Quote (-joey- @ Jul 20 2013 11:22am)
Kár, hogy nem lehet offline játszani régi patchekkel. :(


mindennek eljön a maga ideje
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 20 2013 05:24am
Quote (Makkertest @ Jul 20 2013 12:23pm)
mindennek eljön a maga ideje



Ja. Talán 2 év alatt rájön a Blizzard, hogy kár volt letérni a D2 által kitaposott ösvényről.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 20 2013 05:24am
Quote (-joey- @ Jul 20 2013 11:22am)
Kár, hogy nem lehet offline játszani régi patchekkel. :(


hát igen, de cserébe full online a játék és igy nem lesznek botok meg csalások!

Quote (Makkertest @ Jul 20 2013 11:22am)
thx god 1.8m volt a legtöbb dps amit összehoztam
így azért vagyok valaki nem? :(


igazi BARBARDAVID vagy

This post was edited by sylke on Jul 20 2013 05:25am
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 20 2013 05:24am
azért jó látni, hogyha jön egy post ebbe a topicba, akkor a régi arcok azonnal rákattintanak :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109110921093109410952299Next
Add Reply New Topic New Poll