☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo 3
Prev
1
1091
1092
1093
1094
1095
2299
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 376958
Replies: 22985
Track Topic
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#10921
Jul 20 2013 05:15am
Quote (Makkertest @ Jul 20 2013 11:13am)
top itam
anno milyen király volt még
anno a 100k dps is mekkora király volt
most meg már 1 milla alatt szar vagy.
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#10922
Jul 20 2013 05:16am
Quote (sylke @ 20 Jul 2013 13:15)
anno a 100k dps is mekkora király volt
most meg már 1 milla alatt szar vagy.
pont tegnap nosztalgiáztam a régi D3 topicon
el is morzsoltam egy könnycseppet
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#10923
Jul 20 2013 05:21am
Quote (fahrii @ Jul 20 2013 11:16am)
pont tegnap nosztalgiáztam a régi D3 topicon
el is morzsoltam egy könnycseppet
pedig akkor még csak botoztál
Makkertest
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold
:
19.00
#10924
Jul 20 2013 05:22am
Quote (sylke @ Jul 20 2013 11:15am)
anno a 100k dps is mekkora király volt
most meg már 1 milla alatt szar vagy.
thx god 1.8m volt a legtöbb dps amit összehoztam
így azért vagyok valaki nem?
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#10925
Jul 20 2013 05:22am
Kár, hogy nem lehet offline játszani régi patchekkel.
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#10926
Jul 20 2013 05:22am
Quote (Genthor @ Jul 20 2013 10:53am)
Az élet apró örömei. Amit D2-ben sosem sikerült találni, az D3-ban kiesik.
http://i.imgur.com/nmCrs9M.png
btw, én se találtam 1et se d2ben, lehet csak nem volt beállítva, hogy szedje, de ez kimaradt
Makkertest
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold
:
19.00
#10927
Jul 20 2013 05:23am
Quote (-joey- @ Jul 20 2013 11:22am)
Kár, hogy nem lehet offline játszani régi patchekkel.
mindennek eljön a maga ideje
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#10928
Jul 20 2013 05:24am
Quote (Makkertest @ Jul 20 2013 12:23pm)
mindennek eljön a maga ideje
Ja. Talán 2 év alatt rájön a Blizzard, hogy kár volt letérni a D2 által kitaposott ösvényről.
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#10929
Jul 20 2013 05:24am
Quote (-joey- @ Jul 20 2013 11:22am)
Kár, hogy nem lehet offline játszani régi patchekkel.
hát igen, de cserébe full online a játék és igy nem lesznek botok meg csalások!
Quote (Makkertest @ Jul 20 2013 11:22am)
thx god 1.8m volt a legtöbb dps amit összehoztam
így azért vagyok valaki nem?
igazi BARBARDAVID vagy
This post was edited by sylke on Jul 20 2013 05:25am
Makkertest
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold
:
19.00
#10930
Jul 20 2013 05:24am
azért jó látni, hogyha jön egy post ebbe a topicba, akkor a régi arcok azonnal rákattintanak
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1091
1092
1093
1094
1095
2299
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact