d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1108910901091109210932299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 18 2013 10:49am
Quote (Genthor @ 18 Jul 2013 17:33)
Na jó, akkor én is postolok egyet. Ma valamilyen csodával határos módon nem haltam bele egy fallen lunatic robbanásába.


ilyenkor mindig elmorzsolok egy könnycseppet hogy a 100k hps 900+ buffed allres wd-m lehalt (ráadásul néhány csontváz volt csak körülöttem amikor elment a gép)
faszért kellett nekem mp4 meg mp5ben legénykedni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 18 2013 11:16am
Quote (fahrii @ Jul 18 2013 04:49pm)
ilyenkor mindig elmorzsolok egy könnycseppet hogy a 100k hps 900+ buffed allres wd-m lehalt (ráadásul néhány csontváz volt csak körülöttem amikor elment a gép)
faszért kellett nekem mp4 meg mp5ben legénykedni


faszér van hugod
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 18 2013 11:56am
Quote (sylke @ 18 Jul 2013 19:16)
faszér van hugod


ja bazdmeg
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jul 19 2013 05:56am
WD spirit walk közben hogy kaphat sebzést úgy hogy elötte a horrify megfuttatta az elite pack-et a szélrózsa minden irányába?
Ráadásúl a kezdőponton nem volt támadás alatt mégis mélyrepülésben zuhant le 12k hp a maxból. Megúsztam, de nem értem a sebzés hogyanját.

/e: Ja és mindez a vicces nightmare mp10-en, ahol amúgy nem is sebeznek -_-

This post was edited by ScorpionLord on Jul 19 2013 05:58am
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Jul 19 2013 06:12am
Quote (ScorpionLord @ Jul 19 2013 11:56am)
WD spirit walk közben hogy kaphat sebzést úgy hogy elötte a horrify megfuttatta az elite pack-et a szélrózsa minden irányába?
Ráadásúl a kezdőponton nem volt támadás alatt mégis mélyrepülésben zuhant le 12k hp a maxból. Megúsztam, de nem értem a sebzés hogyanját.

/e: Ja és mindez a vicces nightmare mp10-en, ahol amúgy nem is sebeznek -_-


mert ez a játék fos? pl.
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 19 2013 06:14am
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 19 2013 06:17am
Quote (ScorpionLord @ Jul 19 2013 11:56am)
WD spirit walk közben hogy kaphat sebzést úgy hogy elötte a horrify megfuttatta az elite pack-et a szélrózsa minden irányába?
Ráadásúl a kezdőponton nem volt támadás alatt mégis mélyrepülésben zuhant le 12k hp a maxból. Megúsztam, de nem értem a sebzés hogyanját.

/e: Ja és mindez a vicces nightmare mp10-en, ahol amúgy nem is sebeznek -_-


jó a siged
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jul 19 2013 01:51pm
Quote (Makkertest @ 19 Jul 2013 13:17)
jó a siged


Párdon? :)

Quote (Makkertest @ 19 Jul 2013 13:14)
http://www.youtube.com/watch?v=3_aJSGvJbJs


Most is kiráz a hideg a D1 zenéitől. A legjobbak mind közül.

Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 19 2013 01:55pm
messze a legjobb hely volt a crypt
talán az egyetlen hely, ahol kiteolni kellett
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 19 2013 03:14pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1108910901091109210932299Next
Add Reply New Topic New Poll