d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1108109110111112473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 1 2021 09:12am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Oct 2021 17:11)
ez mi ujabban hogy neha allok a townban es elkezd remegni a fold? :D
de nincs diablo walks the earth


foldrenges van
Member
Posts: 7,447
Joined: Jun 15 2021
Gold: 1,780.00
Oct 1 2021 09:22am
Csak én érzem úgy, hogy meg van növelve a drop rate?

Most esett egy ber runa baalrunban
Pár napja esett sur is, de azt nem én vettem fel

Start óta volt cham, ohm, tunnelsben és most ez
Uniqok is potyognak rendesen

Régen sokezer mf run alatt nem találtam ennyit
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 1 2021 09:28am
Quote (Ethreain @ 1 Oct 2021 17:22)
Csak én érzem úgy, hogy meg van növelve a drop rate?

Most esett egy ber runa baalrunban
Pár napja esett sur is, de azt nem én vettem fel

Start óta volt cham, ohm, tunnelsben és most ez
Uniqok is potyognak rendesen

Régen sokezer mf run alatt nem találtam ennyit


vagy csak gecisokat jatszol?
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Oct 1 2021 09:47am
Quote (Ethreain @ 1 Oct 2021 17:22)
Csak én érzem úgy, hogy meg van növelve a drop rate?

Most esett egy ber runa baalrunban
Pár napja esett sur is, de azt nem én vettem fel

Start óta volt cham, ohm, tunnelsben és most ez
Uniqok is potyognak rendesen

Régen sokezer mf run alatt nem találtam ennyit


en 62-tol pitben vagyok most 75nel jarok es gecire nem esett semmi
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 1 2021 09:51am
Quote (vtibor @ 1 Oct 2021 17:47)
en 62-tol pitben vagyok most 75nel jarok es gecire nem esett semmi


en 87es vagyok es semmi extra
esett 1 vex, de az is hate key run kozbne
azon kivul : noneth gaze, chance, 2goldwrap
van kb 25-25 andy+meph essencem, tehat azokat is csapkodtam azert
ps : en tunnelsezek, de az kb ugyanez

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 1 2021 09:51am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 1 2021 09:55am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 1 2021 05:51pm)
en 87es vagyok es semmi extra
esett 1 vex, de az is hate key run kozbne
azon kivul : noneth gaze, chance, 2goldwrap
van kb 25-25 andy+meph essencem, tehat azokat is csapkodtam azert
ps : en tunnelsezek, de az kb ugyanez


Nekem egy wtn kivul nem esett semmi. De ez annyira nem meglepo javareszt servicebol es torchokbol osszeszedtem kb 30k fgt
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 1 2021 09:58am
Quote (Vismajor @ 1 Oct 2021 17:55)
Nekem egy wtn kivul nem esett semmi. De ez annyira nem meglepo javareszt servicebol es torchokbol osszeszedtem kb 30k fgt


en szarok fgre, ilyen ssfben tolom nagyjabol. egyetlen pult vettem (hoto miatt), meg hellen partyban mentem at acteken, ennyi
en tokre jol elvagyok ezzel, nekem boven jo, ha ram valo gear esik. pl shako, vmi ertelmes amulet, wt, gheed, viper ilyenek
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Oct 1 2021 10:01am
elso bug amit talaltam:
rare jewelt nem tudok eladni nem engedi :\
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 1 2021 10:06am
Quote (vtibor @ 1 Oct 2021 18:01)
elso bug amit talaltam:
rare jewelt nem tudok eladni nem engedi :\


relog es nem lesz ott elvileg
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Oct 1 2021 10:09am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 1 Oct 2021 18:06)
relog es nem lesz ott elvileg


ennel azert profibb vagyok, kidobtam a foldre
Go Back To Magyar Topic List
Prev1108109110111112473Next
Add Reply New Topic New Poll