d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1108109110111112532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 28 2015 03:14am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 28 2015 08:32am)
Szeret is meg nem is kell neki a figyelmemen kivül semmi, elegge waifu tier.

Most jut amugy eszembe mondta 41kg de le akar fogyni 36-37re )))


kis cute
de imo beszéld le róla valahogy h 40 alá menjen
aszontad 19(?) éves
még ha ilyen 150 centi kicsi akkor is eléggé karcsú, gecire nem kell onnan már fogyni

amúgy nekem nagyon bejönnek az ilyen picik, nagynak és erősnek érezem magam mikor mellettük állok amit amúgy nem tapasztalok sose és ez jó érzésekkel tölt el(:XD)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 28 2015 03:17am
Quote (Senee @ 28 Aug 2015 11:14)
kis cute
de imo beszéld le róla valahogy h 40 alá menjen
aszontad 19(?) éves
még ha ilyen 150 centi kicsi akkor is eléggé karcsú, gecire nem kell onnan már fogyni

amúgy nekem nagyon bejönnek az ilyen picik, nagynak és erősnek érezem magam mikor mellettük állok amit amúgy nem tapasztalok sose és ez jó érzésekkel tölt el(:XD)


még jó hogy nagynak érzed magad egy 150 centis kislány mellett dagadék
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 28 2015 03:19am
Quote (fahrii @ Aug 28 2015 09:17am)
még jó hogy nagynak érzed magad egy 150 centis kislány mellett dagadék


Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 28 2015 03:20am
Quote (Senee @ 28 Aug 2015 10:19)


Tenyleg, hogy megy a fogyas ?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 28 2015 03:34am
Quote (josheide @ Aug 28 2015 09:20am)
Tenyleg, hogy megy a fogyas ?


97-nél tartok (augusztusban csak 3kg ment le - a tervezett 5 helyett)
viszont np legalább több ideje van a szervezetemnek is meg a bőrömnek, hogy kövesse a fogyást (így talán nem lóg majd a bőrcafat a hasamon)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 28 2015 03:38am
Quote (josheide @ Aug 28 2015 09:43am)
Szoval a korosan anorexias csajokra buksz?


En mondtam neki hogy vekony de nem hisz nekem. Amikor csinaltunk kepeket mindnel mondta hogy mennyire köver.

Quote (Senee @ Aug 28 2015 10:14am)
kis cute
de imo beszéld le róla valahogy h 40 alá menjen
aszontad 19(?) éves
még ha ilyen 150 centi kicsi akkor is eléggé karcsú, gecire nem kell onnan már fogyni

amúgy nekem nagyon bejönnek az ilyen picik, nagynak és erősnek érezem magam mikor mellettük állok amit amúgy nem tapasztalok sose és ez jó érzésekkel tölt el(:XD)


Valami 156 centi körül lehet. Amugy meg nem lattam ruha nelkül ugyhogy nem tudok nyilatkozni rola hogy mennyire (nem) ferne ra egy dieta. Mondjuk legrosszabb esetben is csak egy kis fölösleg van rajta. Masik amiert sir hogy ha latnam smink nelkül tuti nem tetszene nekem. Annyira insecure szegeny hogy kezdem megsajnalni. Mondjuk ilyen a mai vilag a eltiportak mert nem eleg magabiztos ö meg gondolom beletörödött.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 28 2015 03:40am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 28 2015 10:38am)
En mondtam neki hogy vekony de nem hisz nekem. Amikor csinaltunk kepeket mindnel mondta hogy mennyire köver.



Valami 156 centi körül lehet. Amugy meg nem lattam ruha nelkül ugyhogy nem tudok nyilatkozni rola hogy mennyire (nem) ferne ra egy dieta. Mondjuk legrosszabb esetben is csak egy kis fölösleg van rajta. Masik amiert sir hogy ha latnam smink nelkül tuti nem tetszene nekem. Annyira insecure szegeny hogy kezdem megsajnalni. Mondjuk ilyen a mai vilag a eltiportak mert nem eleg magabiztos ö meg gondolom beletörödött.


Fyi, 156 centivel 41 kg már betegesen sovány.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 28 2015 03:41am
Quote (Karan2_Returned @ 28 Aug 2015 10:38)
En mondtam neki hogy vekony de nem hisz nekem. Amikor csinaltunk kepeket mindnel mondta hogy mennyire köver.



Valami 156 centi körül lehet. Amugy meg nem lattam ruha nelkül ugyhogy nem tudok nyilatkozni rola hogy mennyire (nem) ferne ra egy dieta. Mondjuk legrosszabb esetben is csak egy kis fölösleg van rajta. Masik amiert sir hogy ha latnam smink nelkül tuti nem tetszene nekem. Annyira insecure szegeny hogy kezdem megsajnalni. Mondjuk ilyen a mai vilag a eltiportak mert nem eleg magabiztos ö meg gondolom beletörödött.


postolj egy ruhas kepet plz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 28 2015 03:42am
Quote (Karan2_Returned @ 28 Aug 2015 11:38)
En mondtam neki hogy vekony de nem hisz nekem. Amikor csinaltunk kepeket mindnel mondta hogy mennyire köver.



Valami 156 centi körül lehet. Amugy meg nem lattam ruha nelkül ugyhogy nem tudok nyilatkozni rola hogy mennyire (nem) ferne ra egy dieta. Mondjuk legrosszabb esetben is csak egy kis fölösleg van rajta. Masik amiert sir hogy ha latnam smink nelkül tuti nem tetszene nekem. Annyira insecure szegeny hogy kezdem megsajnalni. Mondjuk ilyen a mai vilag a eltiportak mert nem eleg magabiztos ö meg gondolom beletörödött.


szerintem összeillenétek, pont ugyan olyan nyomorékok vagytok, no offense krix)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 28 2015 03:42am
Quote (-joey- @ Aug 28 2015 10:40am)
Fyi, 156 centivel 41 kg már betegesen sovány.


En 170 centivel voltam ~36kg par eve, nem latom a problemadat.

Quote (Cpt_Ghost @ Aug 28 2015 10:42am)
szerintem összeillenétek, pont ugyan olyan nyomorékok vagytok, no offense krix)


no offense de a kanyamat? )))

This post was edited by Karan2_Returned on Aug 28 2015 03:43am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1108109110111112532Next
Add Reply New Topic New Poll