Quote (josheide @ Aug 28 2015 09:43am)
Szoval a korosan anorexias csajokra buksz?
En mondtam neki hogy vekony de nem hisz nekem. Amikor csinaltunk kepeket mindnel mondta hogy mennyire köver.
Quote (Senee @ Aug 28 2015 10:14am)
kis cute
de imo beszéld le róla valahogy h 40 alá menjen
aszontad 19(?) éves
még ha ilyen 150 centi kicsi akkor is eléggé karcsú, gecire nem kell onnan már fogyni
amúgy nekem nagyon bejönnek az ilyen picik, nagynak és erősnek érezem magam mikor mellettük állok amit amúgy nem tapasztalok sose és ez jó érzésekkel tölt el(:XD)
Valami 156 centi körül lehet. Amugy meg nem lattam ruha nelkül ugyhogy nem tudok nyilatkozni rola hogy mennyire (nem) ferne ra egy dieta. Mondjuk legrosszabb esetben is csak egy kis fölösleg van rajta. Masik amiert sir hogy ha latnam smink nelkül tuti nem tetszene nekem. Annyira insecure szegeny hogy kezdem megsajnalni. Mondjuk ilyen a mai vilag a eltiportak mert nem eleg magabiztos ö meg gondolom beletörödött.