☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Counter Strike Topic
Prev
1
108
109
110
111
112
614
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 126174
Replies: 6136
Track Topic
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#1091
Jan 7 2014 03:34pm
fári vis ani kombó igazán felhúzhatna pár skillgruppal.
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#1092
Jan 7 2014 03:34pm
Quote (Anarkin @ 7 Jan 2014 23:07)
ezt a csaló bandát
mindkét gameben csapattársaink csaltak, de úgy hogy wtf
egyikük még az egeret se tudta megfogni és több fragje lett mind nekem...
http://3.ii.gl/MKIupb.png
másik gameben meg a végére - mikor már nyílvánvaló volt h csalnak - mondták nekünk hogy mi hol van :DD
undorító.
én örülök ha csalók vannak velem, mert nyerek és nem kell semmit se csinálnom
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#1093
Jan 7 2014 03:34pm
Quote (Anarkin @ 7 Jan 2014 22:32)
wise words
amíg meg nem unjuk : D de most nem szabad csütörtökig túl sokat játszani..
beraktam enya-t, should work
csak így lehetünk legendás nyulak
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#1094
Jan 7 2014 03:34pm
Quote (RRC @ Jan 7 2014 10:34pm)
én örülök ha csalók vannak velem, mert nyerek és nem kell semmit se csinálnom
Ezzel mi is így vagyunk, csak nem merjük kimondani
Amikor megkérdezi az ellen, hogy miért nem kickeljük csak terelünk
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#1095
Jan 7 2014 03:35pm
Quote (Vismajor @ 7 Jan 2014 22:34)
Ezzel mi is így vagyunk, csak nem merjük kimondani
Amikor megkérdezi az ellen, hogy miért nem kickeljük csak terelünk
majd ha meglesz global elite kickeljük
addig némán kussolunk és 16. körben beírjuk hogy "this guy was a joke whole game long"
: D
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#1096
Jan 7 2014 03:36pm
Quote (Namechange @ 7 Jan 2014 22:34)
fári vis ani kombó igazán felhúzhatna pár skillgruppal.
röhögni fogsz, sokan csinálják d2jspn fgért / skinért
Quote (Anarkin @ 7 Jan 2014 22:35)
majd ha meglesz global elite kickeljük
addig némán kussolunk és 16. körben beírjuk hogy "this guy was a joke whole game long"
: D
most komolyan
ki az a hülye aki kickel a csapatából egy csitert?
This post was edited by fahrii on Jan 7 2014 03:36pm
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#1097
Jan 7 2014 03:36pm
Quote (Anarkin @ 7 Jan 2014 23:35)
majd ha meglesz global elite kickeljük
addig némán kussolunk és 16. körben beírjuk hogy "this guy was a joke whole game long"
: D
és ha valaki lenyomja a votekicket akkor az tuti nem te voltál
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#1098
Jan 7 2014 03:37pm
Quote (fahrii @ 7 Jan 2014 23:36)
röhögni fogsz, sokan csinálják d2jspn fgért / skinért
tudom, ezért mondtam mert tudom hogy lehet
viccen kivul egyet nyomhatnánk
szoktam azon a skillgruppon játszani haverral, egy spotot csak meg tudok tartani
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#1099
Jan 7 2014 03:37pm
Ani, amúgy mire céloztál a "tipikus fári lövés" alatt? xD
Azóta is ezen agyalok.
Quote (Namechange @ 7 Jan 2014 22:37)
tudom, ezért mondtam mert tudom hogy lehet
viccen kivul egyet nyomhatnánk
szoktam azon a skillgruppon játszani haverral, egy spotot csak meg tudok tartani
Anarkint kell rávenned
This post was edited by fahrii on Jan 7 2014 03:38pm
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#1100
Jan 7 2014 03:39pm
Quote (fahrii @ 7 Jan 2014 22:37)
Ani, amúgy mire céloztál a "tipikus fári lövés" alatt? xD
Azóta is ezen agyalok.
hát hogy így belősz a 3 méteres aurájába a csávónak még utoljára hosszún 200 km-ről mikor már fordulsz vissza, és belehal
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
108
109
110
111
112
614
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact