d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1108109110111112614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 7 2014 03:34pm
fári vis ani kombó igazán felhúzhatna pár skillgruppal. :lol:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 7 2014 03:34pm
Quote (Anarkin @ 7 Jan 2014 23:07)
ezt a csaló bandát

mindkét gameben csapattársaink csaltak, de úgy hogy wtf
egyikük még az egeret se tudta megfogni és több fragje lett mind nekem...

http://3.ii.gl/MKIupb.png

másik gameben meg a végére - mikor már nyílvánvaló volt h csalnak - mondták nekünk hogy mi hol van :DD

undorító.


én örülök ha csalók vannak velem, mert nyerek és nem kell semmit se csinálnom
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 7 2014 03:34pm
Quote (Anarkin @ 7 Jan 2014 22:32)
wise words

amíg meg nem unjuk : D de most nem szabad csütörtökig túl sokat játszani..

beraktam enya-t, should work


csak így lehetünk legendás nyulak
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 7 2014 03:34pm
Quote (RRC @ Jan 7 2014 10:34pm)
én örülök ha csalók vannak velem, mert nyerek és nem kell semmit se csinálnom


Ezzel mi is így vagyunk, csak nem merjük kimondani
Amikor megkérdezi az ellen, hogy miért nem kickeljük csak terelünk
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 7 2014 03:35pm
Quote (Vismajor @ 7 Jan 2014 22:34)
Ezzel mi is így vagyunk, csak nem merjük kimondani
Amikor megkérdezi az ellen, hogy miért nem kickeljük csak terelünk


majd ha meglesz global elite kickeljük
addig némán kussolunk és 16. körben beírjuk hogy "this guy was a joke whole game long"

: D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 7 2014 03:36pm
Quote (Namechange @ 7 Jan 2014 22:34)
fári vis ani kombó igazán felhúzhatna pár skillgruppal.  :lol:


röhögni fogsz, sokan csinálják d2jspn fgért / skinért

Quote (Anarkin @ 7 Jan 2014 22:35)
majd ha meglesz global elite kickeljük
addig némán kussolunk és 16. körben beírjuk hogy "this guy was a joke whole game long"

: D


most komolyan
ki az a hülye aki kickel a csapatából egy csitert?

This post was edited by fahrii on Jan 7 2014 03:36pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 7 2014 03:36pm
Quote (Anarkin @ 7 Jan 2014 23:35)
majd ha meglesz global elite kickeljük
addig némán kussolunk és 16. körben beírjuk hogy "this guy was a joke whole game long"

: D


és ha valaki lenyomja a votekicket akkor az tuti nem te voltál
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 7 2014 03:37pm
Quote (fahrii @ 7 Jan 2014 23:36)
röhögni fogsz, sokan csinálják d2jspn fgért / skinért


tudom, ezért mondtam mert tudom hogy lehet :D
viccen kivul egyet nyomhatnánk
szoktam azon a skillgruppon játszani haverral, egy spotot csak meg tudok tartani
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 7 2014 03:37pm
Ani, amúgy mire céloztál a "tipikus fári lövés" alatt? xD
Azóta is ezen agyalok.

Quote (Namechange @ 7 Jan 2014 22:37)
tudom, ezért mondtam mert tudom hogy lehet :D
viccen kivul egyet nyomhatnánk
szoktam azon a skillgruppon játszani haverral, egy spotot csak meg tudok tartani


Anarkint kell rávenned :unsure:

This post was edited by fahrii on Jan 7 2014 03:38pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 7 2014 03:39pm
Quote (fahrii @ 7 Jan 2014 22:37)
Ani, amúgy mire céloztál a "tipikus fári lövés" alatt? xD
Azóta is ezen agyalok.


hát hogy így belősz a 3 méteres aurájába a csávónak még utoljára hosszún 200 km-ről mikor már fordulsz vissza, és belehal
Go Back To Magyar Topic List
Prev1108109110111112614Next
Add Reply New Topic New Poll