d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev11081091101111121363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 10 2013 05:21pm
http://hearthstone.wikia.com/wiki/Tirion_Fordring


ez a kartya nem kibaszottul imba 1 kicsit?

Quote (bajcli @ Dec 11 2013 12:18am)
= golden expert card



wut, akkor rosszul emlekeztem

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 10 2013 05:22pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 10 2013 05:25pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 11 Dec 2013 01:21)
http://hearthstone.wikia.com/wiki/Tirion_Fordring


ez a kartya nem kibaszottul imba 1 kicsit?




wut, akkor rosszul emlekeztem


nem mer lehet mind controlozni :>>>>

de amugy igen.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 10 2013 05:31pm
Quote (bajcli @ Dec 11 2013 12:25am)
nem mer lehet mind controlozni :>>>>

de amugy igen.


imadom amikor fossaverem az embereket arenaban, és akkor lehoznak 1 ilyen geciimba dolgot amire nincs jo valaszom. DE AZÉR MÉG ÍGYIS MEGVERTEMXDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 10 2013 05:34pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 11 Dec 2013 01:31)
imadom amikor fossaverem az embereket arenaban, és akkor lehoznak 1 ilyen geciimba dolgot amire nincs jo valaszom. DE AZÉR MÉG ÍGYIS MEGVERTEMXDDDDDDDDDDD


hat ha nincs silenced ellene, akkor iylen 3-4-5 vs 1-gyel lehet tradelni csak, eleg szopo (ha a weapont is beleszamolod)
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 11 2013 08:48am
beta key er meg vmit?
vagy mar mindenhol osztogatjak?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 08:51am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 11 2013 03:48pm)
beta key er meg vmit?
vagy mar mindenhol osztogatjak?


2.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 11 2013 10:37am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 11 Dec 2013 16:48)
beta key er meg vmit?
vagy mar mindenhol osztogatjak?


kb lófasz az ára, 200 fg körül van
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 11:14am
bajcli:

http://4.ii.gl/hnU6o.png


+temple enforcer, sunwalker, argent commander meg mc
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 02:07pm
tfw szarráversz 1 maget de kihúzza addig amig csak 3 lapja van, aztán 2 kör alatt belédbasz 18 dmget spellekkel, kösz teso etc, geciértelmes ez a játék, ilyen gecik miatt veszítek:)

agyonverném az ilyen fasszopot irl

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 11 2013 02:07pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 02:09pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 11 2013 09:07pm)
tfw szarráversz 1 maget de kihúzza addig amig csak 3 lapja van, aztán 2 kör alatt belédbasz 18 dmget spellekkel, kösz teso etc, geciértelmes ez a játék, ilyen gecik miatt veszítek:)

agyonverném az ilyen fasszopot irl


es igy most 3-2 vagyok pedig elég op a deckem, HOGY A GECI KRUVA ÉLETBEN LEHET EBBEN A TETVES GECI JÁTÉKBAN NYERNI ARÉNÁBAN?????????? VICC AZ EGÉSZ GECI
Go Back To Magyar Topic List
Prev11081091101111121363Next
Add Reply New Topic New Poll