Quote (Rawen @ May 8 2013 06:21pm)
De, még a Red Wedding után maradt hullákat is látta a könyvben miután Sándor magával vitte.
ja, igaz, még ketlint is látja nem? Meg a csókákra boruló sátrat
mondjuk én már mindent előre félek, mert a cool storyk már leperektek, a sárkánykurva is rohadt unalmas lesz ezentúl, előző részbe nem is volt szerepe
Bár azért cercei pofáján felröhögtem amikor fater beközölte, hogy ő meg húz highgardenbe
de amúgy wtf, ugye a nagymutert azzal győzte meg a szarógalamb, hogy ha nem bőlint rá a cuccra, a kisbuzi unoka megy a királyi testőrségbe és akkor bb gyerkőcök
de utána benne lesz a királyi testőrségben nem?