d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev1108109110111112214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2013 06:46am
Quote (Cpt_Ghost @ 7 May 2013 14:45)
meleg vagyok


én is
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 7 2013 06:48am
Quote (josheide @ 7 May 2013 13:46)
mondj ujat


:blush:
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 7 2013 07:38am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 8 2013 10:31am
melisandre meg arya (meg a brotherhood) talalkoztak a konyvben?
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 8 2013 10:36am
Quote (SummertimeClothes @ 8 May 2013 17:31)
melisandre meg arya (meg a brotherhood) talalkoztak a konyvben?


nem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 8 2013 11:20am
Quote (SummertimeClothes @ May 8 2013 05:31pm)
melisandre meg arya (meg a brotherhood) talalkoztak a konyvben?


ezt én se értettem kurvára
már nem is kéne westeroson lennie a kiscsajnak kábé
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 8 2013 11:21am
Quote (Vismajor @ 8 May 2013 19:20)
ezt én se értettem kurvára
már nem is kéne westeroson lennie a kiscsajnak kábé


De, még a Red Wedding után maradt hullákat is látta a könyvben miután Sándor magával vitte.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 8 2013 11:25am
Quote (Rawen @ May 8 2013 06:21pm)
De, még a Red Wedding után maradt hullákat is látta a könyvben miután Sándor magával vitte.


ja, igaz, még ketlint is látja nem? Meg a csókákra boruló sátrat
mondjuk én már mindent előre félek, mert a cool storyk már leperektek, a sárkánykurva is rohadt unalmas lesz ezentúl, előző részbe nem is volt szerepe
Bár azért cercei pofáján felröhögtem amikor fater beközölte, hogy ő meg húz highgardenbe
de amúgy wtf, ugye a nagymutert azzal győzte meg a szarógalamb, hogy ha nem bőlint rá a cuccra, a kisbuzi unoka megy a királyi testőrségbe és akkor bb gyerkőcök
de utána benne lesz a királyi testőrségben nem?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 8 2013 11:29am
Quote (Vismajor @ 8 May 2013 19:25)
ja, igaz, még ketlint is látja nem? Meg a csókákra boruló sátrat
mondjuk én már mindent előre félek, mert a cool storyk már leperektek, a sárkánykurva is rohadt unalmas lesz ezentúl, előző részbe nem is volt szerepe
Bár azért cercei pofáján felröhögtem amikor fater beközölte, hogy ő meg húz highgardenbe
de amúgy wtf, ugye a nagymutert azzal győzte meg a szarógalamb, hogy ha nem bőlint rá a cuccra, a kisbuzi unoka megy a királyi testőrségbe és akkor bb gyerkőcök
de utána benne lesz a királyi testőrségben nem?


Ja elvileg bekerül a Kingsguardba ha jól emlékszem de igazából a részletek már nem nagyon vannak meg. Gondolkodtam rajta, hogy újraolvasom a 3. könyvet, hogy tudjam szidni a sorozatot.
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
May 8 2013 11:49am
Quote (Vismajor @ 8 May 2013 18:25)
ja, igaz, még ketlint is látja nem? Meg a csókákra boruló sátrat
mondjuk én már mindent előre félek, mert a cool storyk már leperektek, a sárkánykurva is rohadt unalmas lesz ezentúl, előző részbe nem is volt szerepe
Bár azért cercei pofáján felröhögtem amikor fater beközölte, hogy ő meg húz highgardenbe
de amúgy wtf, ugye a nagymutert azzal győzte meg a szarógalamb, hogy ha nem bőlint rá a cuccra, a kisbuzi unoka megy a királyi testőrségbe és akkor bb gyerkőcök
de utána benne lesz a királyi testőrségben nem?


wat, nem egyezett bele, eltörte a tollat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1108109110111112214Next
Add Reply New Topic New Poll