d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1108109110111112327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 17 2013 09:27am
hozzáteszem a magamét a topichoz
matek help
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 17 2013 09:28am
Quote (Vismajor @ Apr 17 2013 04:13pm)
Most akkor lesz olyan szak,a hova nincs állami hely(jog, közgáz), vagy nem?


na, én még mindig nem találok friss hírt, csak 2012eset
najó 12.12.20, ez elég friss

This post was edited by Vismajor on Apr 17 2013 09:30am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 17 2013 09:35am
Quote (Vismajor @ 17 Apr 2013 16:28)
na, én még mindig nem találok friss hírt, csak 2012eset
najó 12.12.20, ez elég friss


Es mit mondanak?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 17 2013 09:36am
Quote (josheide @ Apr 17 2013 04:35pm)
Es mit mondanak?


http://eduline.hu/erettsegi_felveteli/2012/12/20/Itt_a_lista_ezeken_a_szakokon_egyetlen_alla_NH56UF
hogy nem lesz
pedig már épp elhatároztam, hogy húzok emelt törizni, és itt hagyom a büfé szakot
de hát akkor nem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 17 2013 09:39am
Quote (josheide @ 17 Apr 2013 17:26)
besza- behu-

de legalabb kihullanak ezek a gyokerek? En a 98%os matekommal nem mernek matekszakra menni mert a kozepszintu erettsegihez nem sok tudas kell, a matekszak meg azert eleg izmos tud lenni.


így utólag azt mondom, hogy mérnökin annyira nem számít sokat a középiskolás eredmény, mert vagy olyan amit nélküle is meg lehet tanulni, mert annyira új, hogy a legaljáról kezdik, vagy pedig más általánosabb módszert tanulunk rá.
Amit nagyon kell vágni az meg olyan, ami nélkül az érettségiig sem lehet eljutni, kb 8. osztályig leadják. Amúgy kibuknak keményen...

Legutóbbi ösztöndíjtáblázatnál csináltam egy excel táblázatot...
ez mégcsak nem is TTK, ami állítólag nehezebb :)


A bekarikázott számok az adott évfolyamon tanuló hallgatók számát jelentik...

A másodéven azért vannak sokan, mert ott szoktak megragadni a legtöbben, a matek 2 villanytan 2 tárgyak miatt, de azoknak már jelentős része csúszó, bukdácsoló...

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 17 2013 09:45am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 17 2013 01:05pm
Quote (Vismajor @ 17 Apr 2013 16:36)
http://eduline.hu/erettsegi_felveteli/2012/12/20/Itt_a_lista_ezeken_a_szakokon_egyetlen_alla_NH56UF
hogy nem lesz
pedig már épp elhatároztam, hogy húzok emelt törizni, és itt hagyom a büfé szakot
de hát akkor nem


de hogy lehetsz ilyen életképtelen? már rég nem ez a helyzet, az meg pláne, hogy az érettségire jelentkezés kb februárban volt.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 17 2013 02:50pm
Quote (josheide @ Apr 17 2013 05:16pm)
hogy a picsaba mehet valaki matekszakra annyival :D




őaz

asszem

This post was edited by Jancsipapa on Apr 17 2013 02:50pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 17 2013 10:35pm
Quote (tevetava @ Apr 17 2013 08:05pm)
de hogy lehetsz ilyen életképtelen? már rég nem ez a helyzet, az meg pláne, hogy az érettségire jelentkezés kb februárban volt.


Most miben vagyok életképtelen? Hogy nem tetszik ahova járok, vagy h jogot próbáltam volna meg?
És obv nem jövő szeptemberre jelentkeztem volna, hanem azutánira
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 20 2013 03:51am
jelentkezők eloszlása, képzési terület szerint:
(mondjuk érdekelne, hogy csak a többin lecsökkenő létszám miatt lett ennyire magas a műszaki %-a, vagy esetleg tényleg ilyen sokan akarnak oda menni)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 20 2013 03:57am
Quote (CyberPunk666 @ 20 Apr 2013 10:51)
jelentkezők eloszlása, képzési terület szerint:
(mondjuk érdekelne, hogy csak a többin lecsökkenő létszám miatt lett ennyire magas a műszaki %-a, vagy esetleg tényleg ilyen sokan akarnak oda menni)
http://3.ii.gl/HI2dHf.png


Ott meg ingyen lehet tanulni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1108109110111112327Next
Add Reply New Topic New Poll