d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11081091101111124303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 23 2011 09:02am
Quote (zsansaccount @ May 23 2011 05:00pm)
milyen hőst ajánlotok kezdésképp? vagy nincs ilyen? :D nyomtam egyet most vmi törpével, aki folyton azt kiabálta, h "was that a short joke?"


garen, tryndamere, nunu, soraka ezeket kiprobálhatod
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 23 2011 09:02am
Quote (championmath @ 23 May 2011 17:02)
garen, tryndamere, nunu, soraka ezeket kiprobálhatod


köszi, mindjárt nyomok is akkor pár kört :)
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 23 2011 09:09am
Quote (zsansaccount @ May 23 2011 04:00pm)
milyen hőst ajánlotok kezdésképp? vagy nincs ilyen? :D nyomtam egyet most vmi törpével, aki folyton azt kiabálta, h "was that a short joke?"


sok hoshoz oda van irva h recommended.

ashe, master yi, nunu, ryze mind tok egyertelmu karik
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 23 2011 09:23am
Quote (championmath @ 23 May 2011 16:02)
garen, tryndamere, nunu, soraka ezeket kiprobálhatod


Soraka imo nem kezdoknek valo.
Ryze, Annie, Tryndamere, Ashe, Nunu, Yi. Ezek kozul barmelyikkel izi.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 23 2011 10:40am
Quote (TresholdOfUniverse @ 23 May 2011 17:09)
sok hoshoz oda van irva h recommended.

ashe, master yi, nunu, ryze mind tok egyertelmu karik


nem láttam sehol, h reccomended, pedig kerestem ám! :D

Quote (Moonflow @ 23 May 2011 17:23)
Soraka imo nem kezdoknek valo.
Ryze, Annie, Tryndamere, Ashe, Nunu, Yi. Ezek kozul barmelyikkel izi.


köszi nektek is! nem minden körben adja be az összeset, pl előző körben egyik se volt a championmath által javasoltak közül... :D
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 23 2011 10:45am
megvolt az első ragequitem, de hárman leaveltünk, elegünk lett a 2 faszfeederből, szerintem lassan byebye lol, jókat játszottam vele, de a feederekből kurvára elegem van. /rage
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 23 2011 11:27am
ahogy nézem az mind fizetős, amit írtatok :(
viszont Heimredingerrel nyomtam egy 5v5 kört és elég jó volt :D 10/1/4! és már lvl 5 vagyok
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 23 2011 11:59am
Quote (hedgehogsword @ May 23 2011 05:45pm)
megvolt az első ragequitem, de hárman leaveltünk, elegünk lett a 2 faszfeederből, szerintem lassan byebye lol, jókat játszottam vele, de a feederekből kurvára elegem van. /rage


nekem volt olyanis h egyedul maradtam 1v5ben, de olyanis h mindket oldalrol leptek le es 2v2/2v3 volt(a vegere visszajott vki)

Quote (zsansaccount @ May 23 2011 06:27pm)
ahogy nézem az mind fizetős, amit írtatok :(
viszont Heimredingerrel nyomtam egy 5v5 kört és elég jó volt :D 10/1/4! és már lvl 5 vagyok


minden heten van 10 szabadon jatszhato hero. egyeb herokat IPbol lehet megvenni, de legfeljebb 450es/1350es herokat vegyel 1-2t ami nagyon tetszik.

a tobbi ipt tartalekold lvl20ra runakhoz, es addigra tudni fogod azt is mivel szeretnel jatszani.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 23 2011 12:42pm
Quote (zsansaccount @ May 23 2011 06:27pm)
ahogy nézem az mind fizetős, amit írtatok :(
viszont Heimredingerrel nyomtam egy 5v5 kört és elég jó volt :D 10/1/4! és már lvl 5 vagyok


ajánlom nunut igen egyszerű kari, én is azzal kezdtem.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 23 2011 02:39pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 23 May 2011 19:59)
nekem volt olyanis h egyedul maradtam 1v5ben, de olyanis h mindket oldalrol leptek le es 2v2/2v3 volt(a vegere visszajott vki)



minden heten van 10 szabadon jatszhato hero. egyeb herokat IPbol lehet megvenni, de legfeljebb 450es/1350es herokat vegyel 1-2t ami nagyon tetszik.

a tobbi ipt tartalekold lvl20ra runakhoz, es addigra tudni fogod azt is mivel szeretnel jatszani.


ah vettem :)

Quote (N4aBz @ 23 May 2011 20:42)
ajánlom nunut igen egyszerű kari, én is azzal kezdtem.


köszi!

most megint Heirmerdringerrel voltam és megint nyertünk! :D 7/5/15
Go Back To Magyar Topic List
Prev11081091101111124303Next
Add Reply New Topic New Poll