Quote (hedgehogsword @ May 23 2011 05:45pm)
megvolt az első ragequitem, de hárman leaveltünk, elegünk lett a 2 faszfeederből, szerintem lassan byebye lol, jókat játszottam vele, de a feederekből kurvára elegem van. /rage
nekem volt olyanis h egyedul maradtam 1v5ben, de olyanis h mindket oldalrol leptek le es 2v2/2v3 volt(a vegere visszajott vki)
Quote (zsansaccount @ May 23 2011 06:27pm)
ahogy nézem az mind fizetős, amit írtatok

viszont Heimredingerrel nyomtam egy 5v5 kört és elég jó volt

10/1/4! és már lvl 5 vagyok
minden heten van 10 szabadon jatszhato hero. egyeb herokat IPbol lehet megvenni, de legfeljebb 450es/1350es herokat vegyel 1-2t ami nagyon tetszik.
a tobbi ipt tartalekold lvl20ra runakhoz, es addigra tudni fogod azt is mivel szeretnel jatszani.