d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1108109110111112440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 13 2010 12:36pm
Quote (Smat @ 13 Sep 2010 19:30)
neked meg jó a siged, te melegfiú.


----

Gimpben hogy tudom megcsinálni hogyha csinálok egy új réteget ami pl 400x150 de szeretnék rárakni egy másikat, ami csak 375x135, és középre akarom berakni? lehet én vagyok ekkora szarrandom de nem találtam meg.


Ty, regi mar nagyon.

Nem tudom, hogy GIMPben lehet-e, de tudom, hogy PS-ben pl nincs ilyen opcio, ott meg kell nezni pixelre, hogy hova rakod a cuccost
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 13 2010 12:40pm
Quote (Moonflow @ 13 Sep 2010 20:36)
Ty, regi mar nagyon.

Nem tudom, hogy GIMPben lehet-e, de tudom, hogy PS-ben pl nincs ilyen opcio, ott meg kell nezni pixelre, hogy hova rakod a cuccost


a quotre:

igazítás a kép széleihez opció bekapcsolva, vagy segédvonal létrehozása, vagy layer igazítása..
rengeteg lehetőség adott..
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 13 2010 12:40pm
Quote (Moonflow @ Sep 13 2010 06:36pm)
Ty, regi mar nagyon.

Nem tudom, hogy GIMPben lehet-e, de tudom, hogy PS-ben pl nincs ilyen opcio, ott meg kell nezni pixelre, hogy hova rakod a cuccost


ty, nyalom a lukad. :)
Quote (banyek @ Sep 13 2010 06:40pm)
a quotre:

igazítás a kép széleihez opció bekapcsolva, vagy segédvonal létrehozása, vagy layer igazítása..
rengeteg lehetőség adott..


ty, neked is. :)
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 13 2010 12:58pm
gimp fos
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 13 2010 01:08pm
Quote (Ad4mz @ Sep 13 2010 06:58pm)
gimp fos


Member
Posts: 355
Joined: May 29 2009
Gold: 0.00
Sep 14 2010 07:10am
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 14 2010 07:12am
Quote (Ad4mz @ 13 Sep 2010 20:58)
gimp fos


ebben a megfogalmazásban ez így nem igaz ;)
Member
Posts: 355
Joined: May 29 2009
Gold: 0.00
Sep 14 2010 07:13am
Quote (banyek @ 14 Sep 2010 13:12)
ebben a megfogalmazásban ez így nem igaz ;)


pedig de, a gimp tenyleg fos
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 14 2010 07:53am
Quote (Sins @ 14 Sep 2010 15:13)
pedig de, a gimp tenyleg fos


szánalmas, mait itt műveltek.. :(
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 14 2010 08:10am
Quote (banyek @ 14 Sep 2010 15:53)
szánalmas, mait itt műveltek.. :(


ezt pont te mondod? :DDDDDDDD

oli, túlzásba vitted a distortion filtereket és nekem valahogy nem jön át a depth
nem tetszik túlságosan :\
Go Back To Magyar Topic List
Prev1108109110111112440Next
Closed New Topic New Poll