Quote (Moonflow @ Sep 13 2010 06:36pm)
Ty, regi mar nagyon.
Nem tudom, hogy GIMPben lehet-e, de tudom, hogy PS-ben pl nincs ilyen opcio, ott meg kell nezni pixelre, hogy hova rakod a cuccost
ty, nyalom a lukad.

Quote (banyek @ Sep 13 2010 06:40pm)
a quotre:
igazítás a kép széleihez opció bekapcsolva, vagy segédvonal létrehozása, vagy layer igazítása..
rengeteg lehetőség adott..
ty, neked is.
