Quote (Cpt_Ghost @ Aug 27 2010 05:39pm)
Dejv, én ezt megfontolnám
mmmmmm says:
*nem is draga
*:(
Ghost says:
*dejv noob
mmmmmm says:
*y
*jacani akarok cele
*:(
*vele
*hivd gamelni
*es 3v3zunk !
*ja amugy
*toljunk 1v1et
*XD
*!
Ghost says:
*tolageci
*terránnal
*nemszeretek
*1v1-ezni
*zerket meg úgyse vered be
*tossal meg nem tudok!
mmmmmm says:
*lol
*gyere zerggel
Ghost says:
*írom az olvasónaplógecimet
*:c
*amúgy mennék
mmmmmm says:
*ja okj
*^^
*akkor majd utana
*DE AZERT 3V3ZUNK DEJVEL !
Ghost says:
*jo
*vedd
*meg neki
*:'D
mmmmmm says:
*majd ha a baratom lesz !
ja,utána meg feljelent a rendőrségen,hogy megloptam 1 sc II kulccsal

de azért egy 3v3 fasza lenne,csak az a baj,hogy lassan lejár a kulcsom