d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev11081091101111122724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 26 2010 10:35am
bunp
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 27 2010 09:29am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 26 2010 12:44am)
na mi van noobok, senki sem starcraftozik mostanában?


lassan lejár az utolsó guest keyem is :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 27 2010 09:32am
Quote (Saenchai @ 27 Aug 2010 17:29)
lassan lejár az utolsó guest keyem is :D


szomorú történet ez:'D
vegyed már meg:D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 27 2010 09:33am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 27 2010 05:32pm)
szomorú történet ez:'D
vegyed már meg:D


drága
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 27 2010 09:39am
Dejv, én ezt megfontolnám
mmmmmm says:
*nem is draga
*:(
Ghost says:
*dejv noob
mmmmmm says:
*y
*jacani akarok cele
*:(
*vele
*hivd gamelni
*es 3v3zunk !
*ja amugy
*toljunk 1v1et
*XD
*!
Ghost says:
*tolageci
*terránnal
*nemszeretek
*1v1-ezni
*zerket meg úgyse vered be
*tossal meg nem tudok!
mmmmmm says:
*lol
*gyere zerggel
Ghost says:
*írom az olvasónaplógecimet
*:c
*amúgy mennék
mmmmmm says:
*ja okj
*^^
*akkor majd utana
*DE AZERT 3V3ZUNK DEJVEL !
Ghost says:
*jo
*vedd
*meg neki
*:'D
mmmmmm says:
*majd ha a baratom lesz !
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 27 2010 10:01am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 27 2010 05:39pm)
Dejv, én ezt megfontolnám
mmmmmm says:
*nem is draga
*:(
          Ghost                says:
*dejv noob
mmmmmm says:
*y
*jacani akarok cele
*:(
*vele
*hivd gamelni
*es 3v3zunk !
*ja amugy
*toljunk 1v1et
*XD
*!
          Ghost                says:
*tolageci
*terránnal
*nemszeretek
*1v1-ezni
*zerket meg úgyse vered be
*tossal meg nem tudok!
mmmmmm says:
*lol
*gyere zerggel
          Ghost                says:
*írom az olvasónaplógecimet
*:c
*amúgy mennék
mmmmmm says:
*ja okj
*^^
*akkor majd utana
*DE AZERT 3V3ZUNK DEJVEL !
          Ghost                says:
*jo
*vedd
*meg neki
*:'D
mmmmmm says:
*majd ha a baratom lesz !


ja,utána meg feljelent a rendőrségen,hogy megloptam 1 sc II kulccsal :D
de azért egy 3v3 fasza lenne,csak az a baj,hogy lassan lejár a kulcsom
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 28 2010 05:38pm
Quote (Saenchai @ 27 Aug 2010 18:01)
ja,utána meg feljelent a rendőrségen,hogy megloptam 1 sc II kulccsal :D
de azért egy 3v3 fasza lenne,csak az a baj,hogy lassan lejár a kulcsom


hogy jelentene mar fel, ha o adta oda.
/eléggé bumpérett a topik
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 30 2010 06:50am
syl sczik még egyeltalán?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 30 2010 06:56am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 30 2010 02:50pm)
syl sczik még egyeltalán?


elcserélte a cd keyet 1 hónap gyerektartásra
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 30 2010 07:02am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 30 2010 12:50pm)
syl sczik még egyeltalán?


sok az rl aztán amikor feljövök akkor is Haxornak kell segitenem -.-
Go Back To Magyar Topic List
Prev11081091101111122724Next
Add Reply New Topic New Poll