d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11081091101111121141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 18 2012 04:17pm
Ismeritek Mesh stílusát, nem tudom miért spilázzátok így túl. Egyszerűen neki nem jön be, kardoskodhattok a mellett, hogy ez a legjobb, nem fogtok dűlőre jutni.
Inkább beszéljünk a kurva Kingdom Hospitalról, ha már linkeltem.

This post was edited by ecneB on Jan 18 2012 04:17pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 18 2012 04:19pm
Quote (Inakwo @ Jan 18 2012 11:15pm)
ha ezt komolyan gondolod buta vagy sry


hurr durr herp derp

én vagyok a buta, amikor én csak a sorozatot szidtam, ti meg lesüllyedtek arra a szintre, hogy engem kezdjetek el oltogatni. :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 18 2012 04:20pm
Quote (ecneB @ 18 Jan 2012 23:17)
Ismeritek Mesh stílusát, nem tudom miért spilázzátok így túl. Egyszerűen neki nem jön be, kardoskodhattok a mellett, hogy ez a legjobb, nem fogtok dűlőre jutni.
Inkább beszéljünk a kurva Kingdom Hospitalról, ha már linkeltem.


Nem arról van szó,hogy ez a legjobb de azért az,hogy nem történik benne semmi elég durva.Btw ez csak felgyülemlett dolog az évek során amit most éppen kiadok,hogy utálom azokat akik szerint ha valamiben nincs kurva sok akció(bármilyen formában) és esetleg kicsit gondolkodni is kell(got-nál igazából nem is nagyon kell),akkor ott bizony nem történik semmi mert a párbeszédek/intrika/diplomácia szart sem számít.

This post was edited by Rawen on Jan 18 2012 04:22pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 18 2012 04:20pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jan 2012 23:19)
hurr durr herp derp

én vagyok a buta, amikor én csak a sorozatot szidtam, ti meg lesüllyedtek arra a szintre, hogy engem kezdjetek el oltogatni. :D


én nem oltogatlak csak megállapitottam egy tényt

elég az offbol inkább nem foglalkozok veled
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 18 2012 04:23pm
Quote (Inakwo @ Jan 18 2012 11:20pm)
én nem oltogatlak csak megállapitottam egy tényt

elég az offbol inkább nem foglalkozok veled


ja hát én is megállapítom, hogy butthurt vagy, sírjál csak még, vicces
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 18 2012 04:23pm
Quote (Inakwo @ 19 Jan 2012 00:20)
én nem oltogatlak csak megállapitottam egy tényt

elég az offbol inkább nem foglalkozok veled


Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Jan 2012 00:23)
ja hát én is megállapítom, hogy butthurt vagy, sírjál csak még, vicces


annyira pöcsök tudtok lenni néha. :d
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 18 2012 04:25pm
Spartacus 3 részénél tartok

egyelőre nem rossz de többet vártam tőle :/

nézem tovább
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 18 2012 04:45pm
Elkezdtem nézni a Spartacust, 1 részt olyan volt megnézni mintha kínoznának.
Olyan mintha a 300at kereszteznék softcore pornóval, a színészek gagyik, a vért meg a darabolást meg annyira túlzásba vitték hogy már komikusan hat, és mindez nyakonöntve annyi CGIvel hogy a vége fele már a hányinger kerülget.
Dehát ez kell a népnek, egy félisten aki még Norrist is legyalázná, álkemény harci jelenetek, vér és pina, ütős formula.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 18 2012 04:49pm
Quote (fahrii @ 19 Jan 2012 00:45)
Elkezdtem nézni a Spartacust, 1 részt olyan volt megnézni mintha kínoznának.
Olyan mintha a 300at kereszteznék softcore pornóval, a színészek gagyik, a vért meg a darabolást meg annyira túlzásba vitték hogy már komikusan hat, és mindez nyakonöntve annyi CGIvel hogy a vége fele már a hányinger kerülget.
Dehát ez kell a népnek, egy félisten aki még Norrist is legyalázná, álkemény harci jelenetek, vér és pina, ütős formula.


nevettem. :d
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 18 2012 05:28pm
Melyik a lekjobb angol(!) sorozat amit ismertek?Vígjáték nem kell.

This post was edited by Rawen on Jan 18 2012 05:28pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11081091101111121141Next
Add Reply New Topic New Poll