Quote (ecneB @ 18 Jan 2012 23:17)
Ismeritek Mesh stílusát, nem tudom miért spilázzátok így túl. Egyszerűen neki nem jön be, kardoskodhattok a mellett, hogy ez a legjobb, nem fogtok dűlőre jutni.
Inkább beszéljünk a kurva Kingdom Hospitalról, ha már linkeltem.
Nem arról van szó,hogy ez a legjobb de azért az,hogy nem történik benne semmi elég durva.Btw ez csak felgyülemlett dolog az évek során amit most éppen kiadok,hogy utálom azokat akik szerint ha valamiben nincs kurva sok akció(bármilyen formában) és esetleg kicsit gondolkodni is kell(got-nál igazából nem is nagyon kell),akkor ott bizony nem történik semmi mert a párbeszédek/intrika/diplomácia szart sem számít.
This post was edited by Rawen on Jan 18 2012 04:22pm