d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev11081091101111121887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 16 2009 01:25pm
Quote (RRC @ Sun, 16 Aug 2009, 20:58)


remélem ez vicc. UD HUNTER! LOL ROFL.

tauren pala,priest.. nemár. így tök jó volt. a leírás alapján,természetüknél fogva a természetet szeretik (wackos mondat) mi a fasznak lenne pala.

meg NE mage.. akkor most megbocsájtják Illidiannak,hogy a mágia függő nerd lett? elvégre miatta nem lehetnek a Night elfek magek.

meg törp mage.. 1 rpgben sem találkoztam még törp mageval. (ha jól emlékszem)

/e: ja most olvasom,hogy 3.2.2-ben lesz valami történés ami miatt lehetnek ezek a kombók. de attól függetlenül még szar.

This post was edited by H4xooR on Aug 16 2009 01:27pm
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 16 2009 01:58pm
mennyi hp kéne tanknak hogy elkezdhessen hc instába menni?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 16 2009 02:40pm
Quote (Hellmarch @ Sun, 16 Aug 2009, 21:58)
mennyi hp kéne tanknak hogy elkezdhessen hc instába menni?


def cap legyen meg és mehetsz
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 16 2009 04:17pm
Quote (RRC @ Sun, 16 Aug 2009, 22:40)
def cap legyen meg és mehetsz


ja, csak az a helyzet hogy hiába van meg defcap már 78 óta, 25k hpval kiröhögnek
most mákom volt, találtam jó teamet és engedték hogy tankoljak up hc meg uk hcben, sima ügy volt de a sok idióta ha nem látja a 35k unbuffed hpt akkor már cryol
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 17 2009 04:17am
mikor fogok tudni flying mountot használni northrendben?

This post was edited by Vharimatras on Aug 17 2009 04:18am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 17 2009 04:24am
Quote (Vharimatras @ Mon, 17 Aug 2009, 12:17)
mikor fogok tudni flying mountot használni northrendben?


68
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 17 2009 04:33am
Quote (RRC @ Mon, Aug 17 2009, 11:24am)
68


akkor nem értem mer 71 vagyok és megtanultam az expert ridingot meg van egy cuki green windriderem szal nemtom :[

This post was edited by Vharimatras on Aug 17 2009 04:33am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 17 2009 04:40am
Quote (Vharimatras @ Mon, 17 Aug 2009, 12:33)
akkor nem értem mer 71 vagyok és megtanultam az expert ridingot meg van egy cuki green windriderem szal nemtom :[


kell hozzá 80as hogy meg tudd venni a csodát amivel tudsz repülni 68ason
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 17 2009 04:42am
ice weather flying, valami ilyesmi neve van ami kell ahhoz, hogy ott repülhess
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 17 2009 04:43am
Quote (Christine21 @ Mon, 17 Aug 2009, 12:42)
ice weather flying, valami ilyesmi neve van ami kell ahhoz, hogy ott repülhess


cold weather ^^

e: tome of cold weather flyingot kell venned ha akarsz 68ason

This post was edited by RRC on Aug 17 2009 04:43am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11081091101111121887Next
Add Reply New Topic New Poll