Quote (RRC @ Sun, 16 Aug 2009, 20:58)
remélem ez vicc. UD HUNTER! LOL ROFL.
tauren pala,priest.. nemár. így tök jó volt. a leírás alapján,természetüknél fogva a természetet szeretik (wackos mondat) mi a fasznak lenne pala.
meg NE mage.. akkor most megbocsájtják Illidiannak,hogy a mágia függő nerd lett? elvégre miatta nem lehetnek a Night elfek magek.
meg törp mage.. 1 rpgben sem találkoztam még törp mageval. (ha jól emlékszem)
/e: ja most olvasom,hogy 3.2.2-ben lesz valami történés ami miatt lehetnek ezek a kombók. de attól függetlenül még szar.
This post was edited by H4xooR on Aug 16 2009 01:27pm