d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1108109110111112341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 14 2009 07:06am
ki vállal be egy gyors hell rusht? van sosom segiteni

Quote (Janou @ Tue, 14 Apr 2009, 13:05)
akkor játszhatunk úgy is, hogy decrepify és bone prison
mivel az is skill.


meg slow missile és slow enemy :D

This post was edited by Baresz on Apr 14 2009 07:06am
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Apr 14 2009 07:07am
Quote (Janou @ Tue, 14 Apr 2009, 14:05)
akkor játszhatunk úgy is, hogy decrepify és bone prison
mivel az is skill.


jó,ingamebe van minden item,akinek kell jöjjön érte,free.

csupa/ csoki

This post was edited by hun_jozef on Apr 14 2009 07:08am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Apr 14 2009 07:09am
Quote (hun_jozef @ Tue, 14 Apr 2009, 14:07)
jó,ingamebe van minden item,akinek kell jöjjön érte.


meg lehet sértődni, vannak ki nem mondott szabályok, pont elég kínlódás psn karival normon játszani (hidden penalty nincs itt), ha most negyedannyi ideig fog tartani a psn, akkor jól nézünk ki...
pont ma írta gameben caly, hogy ezt is meg kéne beszélni, 25 % legyen, de 75% semmiféleképp, az 50%-ot meg beszéljük meg
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Apr 14 2009 07:10am
nem megsértődtem hanem így semmi értelme nincs.Semmi itemet nem tehetek fel.
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 14 2009 07:11am
lehet rosszul emléxem, de mintha multkori ligűban 25% nál lett volna lefektetve a cap. lehet nem jol emléxem, de ott is elég nagy kérdés volt és azért maradt 25% on, mert 75% nulla esélye van poison karinak
továbbra is help needed
hell act2-act5 cold sosoval bentvagyok+ban

0010/001

This post was edited by Baresz on Apr 14 2009 07:12am
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Apr 14 2009 07:12am
a múltkori ligán nem voltam
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 14 2009 07:12am
Quote (Calypsol @ Tue, 14 Apr 2009, 14:38)
kipróbálhatom?


alap

Quote (Baresz @ Tue, 14 Apr 2009, 14:49)
csak nem azért mert sirtam ingame?


Nem tudom, de nagyon leront az örömén hogy mindenki szid azért mert desynchelek...
Máshogy nem lehet megoldani a mozgást



Asci te meg ne sértődj már meg. Iratha neked arra kell hogy -psn legyen, ami tényleg nem tul fair...
Mi csinalnal ha mindenki antidotet inna stack resig, venom wardot hasznalna es iratha amut ellened, aztan a rabiesed 2 mp alatt visz 5%-ot...
Szerintem nem tetszene :wacko:
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Apr 14 2009 07:18am
Quote (hun_jozef @ Tue, 14 Apr 2009, 15:00)
többen mondjátok hogy iratha banned.Akkor a rare preduce itemek is ?


Annyit mondtam, hogy a 75% psn length reduce még hld-n sem igazán megengedett. Pláne itt. 25% még okés, 50%-ot meg kell beszélni.
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 14 2009 07:19am
Quote (Klontar @ Tue, 14 Apr 2009, 13:12)
alap



Nem tudom, de nagyon leront az örömén hogy mindenki szid azért mert desynchelek...
Máshogy nem lehet megoldani a mozgást



Asci te meg ne sértődj már meg. Iratha neked arra kell hogy -psn legyen, ami tényleg nem tul fair...
Mi csinalnal ha mindenki antidotet inna stack resig, venom wardot hasznalna es iratha amut ellened, aztan a rabiesed 2 mp alatt visz 5%-ot...
Szerintem nem tetszene :wacko:


mosgást méhogy is meg lehet oldani nem csak ugy hogy 5ből 5x desyncelsz. Főleg egy olyan karival, ami kb 1-2 hamm mindenki. Nagyon eros jo kis kari az desync nélkul is hidd el. megha beszuszik néha deysnc azért nem ugy szoktak anyázni, mintha állandoan azzal jonnél. És mint láttad, minden desyn alatt, fekudt korulotted mindenki. Hagyd csak meg azt a karit, el ne add, NAGYON IS JO AZ.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 14 2009 07:22am
Quote (Baresz @ Tue, 14 Apr 2009, 15:19)
mosgást méhogy is meg lehet oldani nem csak ugy hogy 5ből 5x desyncelsz. Főleg egy olyan karival, ami kb 1-2 hamm mindenki. Nagyon eros jo kis kari az desync nélkul is hidd el. megha beszuszik néha deysnc azért nem ugy szoktak anyázni, mintha állandoan azzal jonnél. És mint láttad, minden desyn alatt, fekudt korulotted mindenki. Hagyd csak meg azt a karit, el ne add, NAGYON IS JO AZ.


NAGYON IS JO AZ, csak mindenki anyázik ha meghal a fél csapat a nagy semmiből hirtelen... :( Az úgy meg nem jó ha még Janot is kibirom hozni a sodrabol ezzel a desyncheléssel ^^
Emellett meg desynch nelkul ertelme sincs, 5 jatekbol 4-et kikaptunk, azt a maradekot is usdie vitte le rabiessel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1108109110111112341Next
Add Reply New Topic New Poll