Quote (Baresz @ Tue, 14 Apr 2009, 15:19)
mosgást méhogy is meg lehet oldani nem csak ugy hogy 5ből 5x desyncelsz. Főleg egy olyan karival, ami kb 1-2 hamm mindenki. Nagyon eros jo kis kari az desync nélkul is hidd el. megha beszuszik néha deysnc azért nem ugy szoktak anyázni, mintha állandoan azzal jonnél. És mint láttad, minden desyn alatt, fekudt korulotted mindenki. Hagyd csak meg azt a karit, el ne add, NAGYON IS JO AZ.
NAGYON IS JO AZ, csak mindenki anyázik ha meghal a fél csapat a nagy semmiből hirtelen...

Az úgy meg nem jó ha még Janot is kibirom hozni a sodrabol ezzel a desyncheléssel ^^
Emellett meg desynch nelkul ertelme sincs, 5 jatekbol 4-et kikaptunk, azt a maradekot is usdie vitte le rabiessel