☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Trade Topicok Gyöngyszemei > Avagy Retardok és Newfagok
Prev
1
108
109
110
111
112
114
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 28371
Replies: 1131
Track Topic
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#1091
Nov 3 2010 11:53am
Quote (VwsPeEd @ 3 Nov 2010 18:43)
nem xd
tök kuka a gyerek, feljön kb 4 óránként, és nem csinál semmit
ja,de most csinált topicot xd
Nézem én is, lol. Azt nézem, amikor te bepostolsz egy topicjába, onnantól nincs bump.
VwsPeEd
Member
Posts: 7,039
Joined: Dec 11 2006
Gold
:
8,235.90
#1092
Nov 3 2010 12:13pm
Quote (tevetava @ 3 Nov 2010 18:53)
Nézem én is, lol. Azt nézem, amikor te bepostolsz egy topicjába, onnantól nincs bump.
lol, 3 napja először rámírt xd
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#1093
Nov 3 2010 12:24pm
Quote (VwsPeEd @ 3 Nov 2010 19:13)
lol, 3 napja először rámírt xd
http://img64.imageshack.us/img64/6377/52387243.jpg
Van arca, az biztos.
VwsPeEd
Member
Posts: 7,039
Joined: Dec 11 2006
Gold
:
8,235.90
#1094
Nov 3 2010 01:47pm
visszaküldették vele szerintem az fg-t xd
lol, és kapott 10%-ot xd
This post was edited by VwsPeEd on Nov 3 2010 02:02pm
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#1095
Nov 3 2010 02:07pm
Quote (VwsPeEd @ 3 Nov 2010 20:47)
visszaküldették vele szerintem az fg-t xd
lol, és kapott 10%-ot xd
Gz
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#1096
Nov 3 2010 02:23pm
Quote (tevetava @ 3 Nov 2010 20:24)
Van arca, az biztos.
na ! Gz.
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#1097
Nov 3 2010 03:51pm
mekkora egy kis cigány ez a tol_lunatic
55fgt irtam each 7 scre (-30 a normalis arbol mert gyorsan akarom eladni)
aztmondja 50 each mondom rendben, gameben még megkérdezi hogy ugye nem baj ha 342.154324543513235 fgt küld mert ő nem szereti ha 23542346.243 fgje van
aztán még a skinekért is elkezdett sirni
hülye newfag
inb4 sirok
inb4 te is newfag vagy
This post was edited by Namechange on Nov 3 2010 03:51pm
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#1098
Nov 3 2010 03:52pm
Quote (Namechange @ 3 Nov 2010 22:51)
mekkora egy kis cigány ez a tol_lunatic
55fgt irtam each 7 scre (-30 a normalis arbol mert gyorsan akarom eladni)
aztmondja 50 each mondom rendben, gameben még megkérdezi hogy ugye nem baj ha 342.154324543513235 fgt küld mert ő nem szereti ha 23542346.243 fgje van
aztán mé a skinekért is elkezdett sirni
hülye newfag
inb4 sirok
inb4 te is newfag vagy
mit sírsz, te newfag?
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#1099
Nov 3 2010 03:52pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 3 Nov 2010 23:52)
mit sírsz, te newfag?
ja és valaki donoljon nekem 700 fgt
mondjuk te akinek 1~ éve nem volt gold in/out
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#1100
Nov 3 2010 03:53pm
Quote (Namechange @ 3 Nov 2010 22:52)
ja és valaki donoljon nekem 700 fgt
mondjuk te akinek 1~ éve nem volt gold in/out
NO FUCKIN' WAY
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
108
109
110
111
112
114
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact