d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trade Topicok Gyöngyszemei > Avagy Retardok és Newfagok
Prev1108109110111112114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 3 2010 11:53am
Quote (VwsPeEd @ 3 Nov 2010 18:43)
nem xd
tök kuka a gyerek, feljön kb 4 óránként, és nem csinál semmit

ja,de most csinált topicot xd


Nézem én is, lol. Azt nézem, amikor te bepostolsz egy topicjába, onnantól nincs bump.
Member
Posts: 7,039
Joined: Dec 11 2006
Gold: 8,235.90
Nov 3 2010 12:13pm
Quote (tevetava @ 3 Nov 2010 18:53)
Nézem én is, lol. Azt nézem, amikor te bepostolsz egy topicjába, onnantól nincs bump.


lol, 3 napja először rámírt xd

Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 3 2010 12:24pm
Quote (VwsPeEd @ 3 Nov 2010 19:13)
lol, 3 napja először rámírt xd

http://img64.imageshack.us/img64/6377/52387243.jpg


Van arca, az biztos.
Member
Posts: 7,039
Joined: Dec 11 2006
Gold: 8,235.90
Nov 3 2010 01:47pm
visszaküldették vele szerintem az fg-t xd
lol, és kapott 10%-ot xd

This post was edited by VwsPeEd on Nov 3 2010 02:02pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 3 2010 02:07pm
Quote (VwsPeEd @ 3 Nov 2010 20:47)
visszaküldették vele szerintem az fg-t xd
lol, és kapott 10%-ot xd


Gz :D
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Nov 3 2010 02:23pm
Quote (tevetava @ 3 Nov 2010 20:24)
Van arca, az biztos.


na ! Gz.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 3 2010 03:51pm
mekkora egy kis cigány ez a tol_lunatic
55fgt irtam each 7 scre (-30 a normalis arbol mert gyorsan akarom eladni)
aztmondja 50 each mondom rendben, gameben még megkérdezi hogy ugye nem baj ha 342.154324543513235 fgt küld mert ő nem szereti ha 23542346.243 fgje van
aztán még a skinekért is elkezdett sirni
hülye newfag


inb4 sirok
inb4 te is newfag vagy

This post was edited by Namechange on Nov 3 2010 03:51pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 3 2010 03:52pm
Quote (Namechange @ 3 Nov 2010 22:51)
mekkora egy kis cigány ez a tol_lunatic
55fgt irtam each 7 scre (-30 a normalis arbol mert gyorsan akarom eladni)
aztmondja 50 each mondom rendben, gameben még megkérdezi hogy ugye nem baj ha 342.154324543513235 fgt küld mert ő nem szereti ha 23542346.243 fgje van
aztán mé a skinekért is elkezdett sirni
hülye newfag


inb4 sirok
inb4 te is newfag vagy


mit sírsz, te newfag?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 3 2010 03:52pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 3 Nov 2010 23:52)
mit sírsz, te newfag?


ja és valaki donoljon nekem 700 fgt
mondjuk te akinek 1~ éve nem volt gold in/out
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 3 2010 03:53pm
Quote (Namechange @ 3 Nov 2010 22:52)
ja és valaki donoljon nekem 700 fgt
mondjuk te akinek 1~ éve nem volt gold in/out


NO FUCKIN' WAY
Go Back To Magyar Topic List
Prev1108109110111112114Next
Add Reply New Topic New Poll