Quote (rockerdave @ Thu, 3 Jul 2008, 23:44)
valahonnan a dzsungelből szabadulhatott
úgy is kitalálnak vmi storyt... a faluját felgyújtották,az amazonast ellepték a fallenek
vmi ilyesmi lesz
najó, de nem csak egy embernek kell sztori, hanem egy egész kolóniának/klánnak/rendnek, satöbbi...
barbárból, amazonból, Rathma-papból (satöbbi) se csak egy volt, és ezek frankón integrálva voltak a világba...
most meg valahonnan odaszabadult egy rakás busman, akiknek soraiból szintén hatalmas kalandozók kerülnek ki, csak 20 éve épp más dolguk volt?
vagy nem értem.
(jó, igazából benne van a pakliban, hogy nem szimpik, ha tetszenének, akkor nem hőbörögnék ilyen hülyeségeken, de végülis csak igazam van...)