d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11081091101111124114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 3 2008 04:39pm
Quote (mikszer @ Thu, Jul 3 2008, 11:36pm)
nekem az nem tetszik h a necró szerű karakter inkább hasonlít vmi szörnyszülött elmebeteg faszra mint 1 emberre, aki a gonosz ellen harcol..
legyenek a karakterek emberszerűek, ne ilyen ordibáló benszülőttek.. ha már a gonosz ellen vannak akkor ne hasonlítsanak rá :\|


szerintem jó...sokkal ötletesebb,mint a tipikus középkori páncélos glóriás lovag,ráadásul ha megnézed a bennszülött törzseket,vannak még sokkal elvetemültebb arcok is
ahány kultúra,annyi szokás
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 3 2008 04:40pm
Quote (Vharimatras @ Thu, 3 Jul 2008, 23:37)
nekem bejön a wd ^^


szerintem kurva idétlen + honnan a faszból kerültek most elő ezek a witch doctorok (ha találnak rá frankó magyarázatot + kerettörténetet, lehet, hogy megkedvelem) + miért egy ötlettelen nekró - assa (fireblast) - druida (rovarraj) turmix + miért vették el a kedvenc karakteremet (mert nyilván így nem lesz nekró)?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 3 2008 04:44pm
Quote (bajcli @ Thu, Jul 3 2008, 11:40pm)
szerintem kurva idétlen + honnan a faszból kerültek most elő ezek a witch doctorok (ha találnak rá frankó magyarázatot + kerettörténetet, lehet, hogy megkedvelem) + miért egy ötlettelen nekró - assa (fireblast) - druida (rovarraj) turmix + miért vették el a kedvenc karakteremet (mert nyilván így nem lesz nekró)?


valahonnan a dzsungelből szabadulhatott

úgy is kitalálnak vmi storyt... a faluját felgyújtották,az amazonast ellepték a fallenek
vmi ilyesmi lesz
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Jul 3 2008 04:46pm
Quote (mikszer @ Fri, 4 Jul 2008, 00:36)
nekem az nem tetszik h a necró szerű karakter inkább hasonlít vmi szörnyszülött elmebeteg faszra mint 1 emberre, aki a gonosz ellen harcol..
legyenek a karakterek emberszerűek, ne ilyen ordibáló benszülőttek.. ha már a gonosz ellen vannak akkor ne hasonlítsanak rá :\|


Nekem nincs vele gondom, a gonosz ellen bárki harcolhat, akár egy "ordibáló benszülőtt" is, a lényeg az, hogy legyen oka rá.
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 3 2008 04:49pm
Quote (bajcli @ Thu, 3 Jul 2008, 23:40)
szerintem kurva idétlen + honnan a faszból kerültek most elő ezek a witch doctorok (ha találnak rá frankó magyarázatot + kerettörténetet, lehet, hogy megkedvelem) + miért egy ötlettelen nekró - assa (fireblast) - druida (rovarraj) turmix + miért vették el a kedvenc karakteremet (mert nyilván így nem lesz nekró)?


ezzel egyetértek.

de mondjuk nekem már az assa és a dru is hasonló volt a d2-ben.. sose játszottam velük, de ez egyéni vélemény.

mindenesetre nem szeretem én se a mix karikat.
meg ez a kari vhogy nem vonz
de sztem geci jól meg lett csinálva viszont, és egy kis szín és egyediséget nyom az egészbe.
nem a megszokott karikat teszik új bőrbe.

ez viszont kifejezetten tetszik, bármennyire is sajnálom a necrokat ( főleg egy jó kis ősz hajú necro csajjal nyomni ^^ )

( amúgy csak én emléxem hogy a3-ban a flayer dungeon 3-ban a superuniq-t is witch doctor-nak hívták? smile.gif )

This post was edited by ReDEyeS on Jul 3 2008 04:50pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 3 2008 04:50pm
Quote (ReDEyeS @ Thu, Jul 3 2008, 11:49pm)
ezzel egyetértek.

de mondjuk nekem már az assa és a dru is hasonló volt a d2-ben.. sose játszottam velük, de ez egyéni vélemény.

mindenesetre nem szeretem én se a mix karikat.
meg ez a kari vhogy nem vonz
de sztem geci jól meg lett csinálva viszont, és egy kis szín és egyediséget nyom az egészbe.
nem a megszokott karikat teszik új bőrbe.

ez viszont kifejezetten tetszik, bármennyire is sajnálom a necrokat ( főleg egy jó kis ősz hajú necro csajjal nyomni ^^ )

( amúgy csak én emléxem hogy a3-ban a flayer dungeon 3-ban a superuniq-t is witch doctor-nak hívták? smile.gif )


Witch Doctor Endugu !!!
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 3 2008 04:52pm
Quote (rockerdave @ Thu, 3 Jul 2008, 23:44)
valahonnan a dzsungelből szabadulhatott

úgy is kitalálnak vmi storyt... a faluját felgyújtották,az amazonast ellepték a fallenek
vmi ilyesmi lesz


najó, de nem csak egy embernek kell sztori, hanem egy egész kolóniának/klánnak/rendnek, satöbbi...
barbárból, amazonból, Rathma-papból (satöbbi) se csak egy volt, és ezek frankón integrálva voltak a világba...

most meg valahonnan odaszabadult egy rakás busman, akiknek soraiból szintén hatalmas kalandozók kerülnek ki, csak 20 éve épp más dolguk volt?
vagy nem értem.

(jó, igazából benne van a pakliban, hogy nem szimpik, ha tetszenének, akkor nem hőbörögnék ilyen hülyeségeken, de végülis csak igazam van...)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 3 2008 04:54pm
Nekem a WD tetszik / skillek, skin, etc /, csak a neve nem -.-

Witch Doctor olyan béna sad.gif
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 3 2008 04:54pm
Quote (Anarkin @ Thu, 3 Jul 2008, 23:54)
Nekem a WD tetszik / skillek, skin, etc /, csak a neve nem -.-

Witch Doctor olyan béna sad.gif


rpg / fantasy karakter

nem egyedibb mint a paladin vagy bármelyik másik smile.gif
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Jul 3 2008 04:55pm
Quote (bajcli @ Thu, Jul 3 2008, 11:52pm)
najó, de nem csak egy embernek kell sztori, hanem egy egész kolóniának/klánnak/rendnek, satöbbi...
barbárból, amazonból, Rathma-papból (satöbbi) se csak egy volt, és ezek frankón integrálva voltak a világba...

most meg valahonnan odaszabadult egy rakás busman, akiknek soraiból szintén hatalmas kalandozók kerülnek ki, csak 20 éve épp más dolguk volt?
vagy nem értem.

(jó, igazából benne van a pakliban, hogy nem szimpik, ha tetszenének, akkor nem hőbörögnék ilyen hülyeségeken, de végülis csak igazam van...)


Elég nagy a világa simán betudják tenni. Pl act3 helyszineire simán eltudnám képzelni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11081091101111124114Next
Closed New Topic New Poll