d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > OLVASD EL AZ ELSŐ HOZZÁSZÓLÁST!
Prev11081091101111121006Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Aug 27 2008 06:37am


Quote (HuNooB @ Wed, 27 Aug 2008, 14:37)
jajj msnen is fent van neked mar lattam de azert +1
es nem is vicces sleep.gif

de! kurva vicces!
mad.gif

This post was edited by Sup3RN0Va on Aug 27 2008 06:41am
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Aug 27 2008 06:37am
Quote (Sup3RN0Va @ Wed, 27 Aug 2008, 14:37)
<IMG alt="" src="http://a839.ac-images.myspacecdn.com/images01/49/l_f89b2b60d2d195b4679499ec07437e9e.gif">


jajj msnen is fent van neked mar lattam de azert +1
es nem is vicces sleep.gif
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 27 2008 08:12am

banana.gif
(majdnem ez lett a gólyatáborunk himnusza, de inkább mégis a No Thanx - Másik nemzedéket szavazták meg sad.gif)
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
Aug 27 2008 08:20am
Quote (bajcli @ Wed, 27 Aug 2008, 16:12)
http://www.youtube.com/watch?v=T9rJLtz64Hg
banana.gif
(majdnem ez lett a gólyatáborunk himnusza, de inkább mégis a No Thanx - Másik nemzedéket szavazták meg sad.gif)


Azt még láttam is a tv-ben élőben biggrin.gif

Mikor is volt? Tavaly, tavalyelőtt? biggrin.gif

2007, y, most látom, tavaly biggrin.gif

This post was edited by Saou on Aug 27 2008 08:21am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 27 2008 08:21am
Quote (Saou @ Wed, 27 Aug 2008, 15:20)
Azt még láttam is a tv-ben élőben biggrin.gif

Mikor is volt? Tavaly, tavalyelőtt? biggrin.gif


ez egészen pontosan a 2007-es eurovíziós dalfesztivál összesített 2. helyezettje...
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
Aug 27 2008 08:22am
Quote (bajcli @ Wed, 27 Aug 2008, 16:21)
ez egészen pontosan a 2007-es eurovíziós dalfesztivál összesített 2. helyezettje...


yy, ott őrjöngtem, h ezzel h lehetettek másodikok, emlékszem az első pedig szerbia lett vmi borzalommal biggrin.gif
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 27 2008 08:24am
Quote (bajcli @ Wed, Aug 27 2008, 03:21pm)
ez egészen pontosan a 2007-es eurovíziós dalfesztivál összesített 2. helyezettje...


rofl.gif EZ?

A Zlad - Elektronik Supersonik akkor is lenyomná.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 27 2008 10:18am
Quote (beni @ Wed, 27 Aug 2008, 14:24)
rofl.gif EZ?

A Zlad - Elektronik Supersonik akkor is lenyomná.


http://www.youtube.com/watch?v=GGBHfXPqbgIf

ez se semmi tőlük laugh.gif
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 27 2008 10:54am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11081091101111121006Next
Closed New Topic New Poll