Quote (bajcli @ Wed, 27 Aug 2008, 16:12)
http://www.youtube.com/watch?v=T9rJLtz64Hg

(majdnem ez lett a gólyatáborunk himnusza, de inkább mégis a No Thanx - Másik nemzedéket szavazták meg

)
Azt még láttam is a tv-ben élőben

Mikor is volt? Tavaly, tavalyelőtt?

2007, y, most látom, tavaly
This post was edited by Saou on Aug 27 2008 08:21am