d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev1108109110111112162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 15 2009 10:12am
Megnéztem a Gantzot, fura volt ^^

a végét ki értette? wacko.gif
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 15 2009 10:13am
Quote (Vharimatras @ Sun, 15 Mar 2009, 17:12)
Megnéztem a Gantzot, fura volt ^^

a végét ki értette? wacko.gif


en ertettem
sztem nem azert halt meg
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Mar 19 2009 09:23am
1 nappal hamarabb jött ki naruto+bleach manga

hát bleach-re nem találok szavakat ohmy.gif :O
Member
Posts: 24,956
Joined: Feb 27 2007
Gold: 0.00
Mar 19 2009 12:22pm
Quote (kopek66 @ Thu, Mar 19 2009, 03:23pm)
1 nappal hamarabb jött ki naruto+bleach manga

hát bleach-re nem találok szavakat ohmy.gif :O


bleach
heart.gif <3 heart.gif heart.gif heart.gif <3 heart.gif <3
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 19 2009 05:30pm
Quote (Moonflow @ Thu, Apr 17 2008, 05:04pm)
Miert van az, hogy meg a rosszfiukat is megsajnaltatjak a nezovel? En most momentan sajnalom Grimmjawt xd


olvasgattam a topikot aztan megakadt a szemem ezen
emlekszem meg mondtad is hogy grimmjaw a kedvenced, haha biggrin.gif
nekem pl a trojaban pont ez tetszett, hogy nincs jo es rossz oldal, csak erdekek vannak es vezetok akik megprobal eleget tenni ezeknek
de hogy volna jo es gonosz az a filmben nem dol el, a troje nem anime, de ezen most ne akadjatok fenn mad.gif

Quote (Vharimatras @ Mon, Jul 21 2008, 11:08am)
kezdek rájönni, hogy imádnak 17 éves diákokbol brilliáns elméjü föszereplőt csinálni biggrin.gif


mar reg egyetemista a srac biggrin.gif az mer 17

Quote (Moonflow @ Wed, Sep 10 2008, 06:27pm)
Nem a kedvencem... Csak az egyik legjobb.. Nekem asszem a Senbonzakura Kageyoshi a kedvencem. Talalgass az melyik te kis sorvat.
Es lol :
http://ayamechancosplay.mysticsushi.com/AX07/ayamechan/ax2007_009.jpg


latod oli
mondtam en mindigis hogy hasonlitunk smile.gif ha csak egy picit is

Quote (Vharimatras @ Sun, Sep 28 2008, 11:45pm)
MIAFASZOMGECI?!?!?!!??!!?!?ANYÁDBAZDMEGKURVAISTEN4!!::!:!:!!4FASZOM MEGYEK PICSÁN RUGDOSOM AZOKAT AKIK A CGÉT CSINÁLJÁK HÁ HOGY LEHET IGY BEFEJEZNI VALAMIT?!?!?!?!!? MEGVASZOM OASFMAS KURVAYANYJHUKAT !!!


na megtalaltam, emiatt a post miatt neztem vissza 70 oldalt lol biggrin.gif de emlekeztem ra hogy valamikor postoltal ilyet
csak mert most neztem meg a code gesst en is, es nekem nagyon tetszett a vege, pont az a legjobb benne imo, nem lett elbaszva
es lelouch nem halt meg imo, a vegebol ez egyertelmu.... ez meg kicsit a kardhal c filmre emlekeztet
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Mar 20 2009 12:19am
Hali all, vki nemtudja ,hogy bleachet mikor rakják vissza 9 re animax-on?^^ mert lusta vagyok 11kor megnézni és gépen is megkeresni sad.gif
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 20 2009 04:40am
az a kakashi gyerek melyik animében van?
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Mar 20 2009 04:45am
Quote (Ad4mz @ Fri, Mar 20 2009, 12:40pm)
az a kakashi gyerek melyik animében van?


naruto
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 20 2009 04:48am
Quote (kopek66 @ Fri, 20 Mar 2009, 11:45)
naruto


sad.gif

aszitem valami értelmesebben
Member
Posts: 1,856
Joined: Dec 8 2006
Gold: 18,379.22
Mar 20 2009 05:10am
Quote (Ad4mz @ Fri, 20 Mar 2009, 10:40)
az a kakashi gyerek melyik animében van?


kopeknek a kepen is az van ha jol gondolom biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev1108109110111112162Next
Add Reply New Topic New Poll