Quote (Moonflow @ Thu, Apr 17 2008, 05:04pm)
Miert van az, hogy meg a rosszfiukat is megsajnaltatjak a nezovel? En most momentan sajnalom Grimmjawt xd
olvasgattam a topikot aztan megakadt a szemem ezen
emlekszem meg mondtad is hogy grimmjaw a kedvenced, haha

nekem pl a trojaban pont ez tetszett, hogy nincs jo es rossz oldal, csak erdekek vannak es vezetok akik megprobal eleget tenni ezeknek
de hogy volna jo es gonosz az a filmben nem dol el, a troje nem anime, de ezen most ne akadjatok fenn

Quote (Vharimatras @ Mon, Jul 21 2008, 11:08am)
kezdek rájönni, hogy imádnak 17 éves diákokbol brilliáns elméjü föszereplőt csinálni

mar reg egyetemista a srac

az mer 17
Quote (Moonflow @ Wed, Sep 10 2008, 06:27pm)
Nem a kedvencem... Csak az egyik legjobb.. Nekem asszem a Senbonzakura Kageyoshi a kedvencem. Talalgass az melyik te kis sorvat.
Es lol :
http://ayamechancosplay.mysticsushi.com/AX07/ayamechan/ax2007_009.jpg
latod oli
mondtam en mindigis hogy hasonlitunk

ha csak egy picit is
Quote (Vharimatras @ Sun, Sep 28 2008, 11:45pm)
MIAFASZOMGECI?!?!?!!??!!?!?ANYÁDBAZDMEGKURVAISTEN4!!::!:!:!!4FASZOM MEGYEK PICSÁN RUGDOSOM AZOKAT AKIK A CGÉT CSINÁLJÁK HÁ HOGY LEHET IGY BEFEJEZNI VALAMIT?!?!?!?!!? MEGVASZOM OASFMAS KURVAYANYJHUKAT !!!
na megtalaltam, emiatt a post miatt neztem vissza 70 oldalt lol

de emlekeztem ra hogy valamikor postoltal ilyet
csak mert most neztem meg a code gesst en is, es nekem nagyon tetszett a vege, pont az a legjobb benne imo, nem lett elbaszva
es lelouch nem halt meg imo, a vegebol ez egyertelmu.... ez meg kicsit a kardhal c filmre emlekeztet