d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11081091101111121311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 27 2008 12:23pm
Quote (Oberon_os @ Thu, 27 Mar 2008, 19:22)
2. teccik, csak kicsit élesebbnek kéne lennie. ^-^


a tied is jobb lett igy kicsiben biggrin.gif
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 27 2008 01:10pm
enyéém?
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 27 2008 01:38pm
Quote (Ad4mz @ Thu, 27 Mar 2008, 20:10)
enyéém?


nekem bejön biggrin.gif
8/10 eléggé jó tongue.gif
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 27 2008 03:54pm
HAHAHAHAH MEGINT INTER VAGYOK TGFXEN
xddd
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Mar 27 2008 06:03pm
Hosszú idő után És a barátnőmmel folytatott elmélyült beszélgetésnek köszönhetően frissítettem a profilomat

akit érdekel nézze meg ... ha gondojátok írhattok véleményt, de nem a stylról szól az egész ... inkább magamról, hogy mi is vagyok valójában.

most megyek lefeküdni mert hosszúra sikerült a nap. Jó éjt Nektek
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Mar 27 2008 06:22pm
Quote (cor-angar @ Fri, 28 Mar 2008, 00:03)
Hosszú idő után És a barátnőmmel folytatott elmélyült beszélgetésnek köszönhetően frissítettem a profilomat

akit érdekel nézze meg ... ha gondojátok írhattok véleményt, de nem a stylról szól az egész ... inkább magamról, hogy mi is vagyok valójában.

most megyek lefeküdni mert hosszúra sikerült a nap. Jó éjt Nektek


ez is egy nezopont, de ezt vhogy nem szeretem. epp az a pesszimizmus ha azt nezed h holvagy, es nem azt h hol lehetnel. nem a lehetne rosszabb is az optimizmus... elore kell nezni, es nem ellenni a langyos vizben. tudomh ez egyertelmunek tunik, megsem az.
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 27 2008 11:16pm
Quote (cor-angar @ Fri, 28 Mar 2008, 01:03)
Hosszú idő után És a barátnőmmel folytatott elmélyült beszélgetésnek köszönhetően frissítettem a profilomat

akit érdekel nézze meg ... ha gondojátok írhattok véleményt, de nem a stylról szól az egész ... inkább magamról, hogy mi is vagyok valójában.

most megyek lefeküdni mert hosszúra sikerült a nap. Jó éjt Nektek


tetszik biggrin.gif
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Mar 28 2008 03:45am
Quote (ptdk @ Fri, Mar 28 2008, 01:22am)
ez is egy nezopont, de ezt vhogy nem szeretem. epp az a pesszimizmus ha azt nezed h holvagy, es nem azt h hol lehetnel. nem a lehetne rosszabb is az optimizmus... elore kell nezni, es nem ellenni a langyos vizben. tudomh ez egyertelmunek tunik, megsem az.


nem említettem sehol az optimistákat, és nem is szuándékoztam belemenni az optimizms peszimizmus kérdésbe.

és igazad van abban az esetben ha valaki lent van és azt nézi hogy fent is lehetne

de most arról beszéltem mikor valaki középen van és kesereg hogy miért nincs fent akkor nézze meg hogy azért lent sincs sőt inkább fent van mint lent.


/e talán érthetőbb ha másolok még be részleteket:


(23:28) Sánd@R: na meg a másik
(23:28) Sánd@R: az igények
(23:29) Sánd@R: nem baj ha vannak igények
(23:30) Sánd@R: sőt
(23:30) Sánd@R: az visz előre
(23:30) Sánd@R: az a mozgatóerő
(23:30) Sánd@R: de azért a földön kéne járni




This post was edited by cor-angar on Mar 28 2008 04:11am
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Mar 28 2008 06:10pm
Quote (cor-angar @ Fri, Mar 28 2008, 12:03am)
Hosszú idő után És a barátnőmmel folytatott elmélyült beszélgetésnek köszönhetően frissítettem a profilomat

akit érdekel nézze meg ... ha gondojátok írhattok véleményt, de nem a stylról szól az egész ... inkább magamról, hogy mi is vagyok valójában.

most megyek lefeküdni mert hosszúra sikerült a nap. Jó éjt Nektek


nemrossz tongue.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 29 2008 07:34am
Na, hat most igy kozel egy het szunet utan randomban elkezdtem C4Dkkel baszakodni etc. Leginkabb smudge toollal, mert ehhez van kedvem, szal nn fika, hogy ugyan olyanok mint a regiek. Csak velemenyezzetek ket siget amit postolok.





Nekem a masodik sokkal jobban tetszik.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11081091101111121311Next
Closed New Topic New Poll