Quote (ptdk @ Fri, Mar 28 2008, 01:22am)
ez is egy nezopont, de ezt vhogy nem szeretem. epp az a pesszimizmus ha azt nezed h holvagy, es nem azt h hol lehetnel. nem a lehetne rosszabb is az optimizmus... elore kell nezni, es nem ellenni a langyos vizben. tudomh ez egyertelmunek tunik, megsem az.
nem említettem sehol az optimistákat, és nem is szuándékoztam belemenni az optimizms peszimizmus kérdésbe.
és igazad van abban az esetben ha valaki lent van és azt nézi hogy fent is lehetne
de most arról beszéltem mikor valaki középen van és kesereg hogy miért nincs fent akkor nézze meg hogy azért lent sincs sőt inkább fent van mint lent.
/e talán érthetőbb ha másolok még be részleteket:
(23:28) Sánd@R: na meg a másik
(23:28) Sánd@R: az igények
(23:29) Sánd@R: nem baj ha vannak igények
(23:30) Sánd@R: sőt
(23:30) Sánd@R: az visz előre
(23:30) Sánd@R: az a mozgatóerő
(23:30) Sánd@R: de azért a földön kéne járni
This post was edited by cor-angar on Mar 28 2008 04:11am