d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1108810891090109110922299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Jul 18 2013 05:37am
hc goldot 1:3 arányban cserélnék sc goldra
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 18 2013 08:45am
Quote (Atranaxia @ Jul 18 2013 11:37am)
hc goldot 1:3 arányban cserélnék sc goldra


reported

Quote (sylke @ Jul 18 2013 10:42am)
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/9499700354

csak én tartom életben ezt a topicot


mert már csak téged érdekel.

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 18 2013 09:11am
Quote (Makkertest @ 18 Jul 2013 16:45)
reported



mert már csak téged érdekel.


engem érdekelne ha lenne baalrun :/
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 18 2013 09:21am
Quote (Anarkin @ Jul 18 2013 03:11pm)
engem érdekelne ha lenne baalrun :/


mert ott egy helyben kell állni és jön az exp
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 18 2013 09:33am
Na jó, akkor én is postolok egyet. Ma valamilyen csodával határos módon nem haltam bele egy fallen lunatic robbanásába.
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 18 2013 09:34am
Quote (Genthor @ Jul 18 2013 03:33pm)
Na jó, akkor én is postolok egyet. Ma valamilyen csodával határos módon nem haltam bele egy fallen lunatic robbanásába.


sc mp0? kicsit több infót plz
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 18 2013 09:36am
Quote (Makkertest @ 18 Jul 2013 17:34)
sc mp0? kicsit több infót plz


Hc mp1.
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 18 2013 10:09am
a lekjob a d3ban, hogy van dupe

lekjob
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 18 2013 10:11am
Quote (Makkertest @ Jul 18 2013 06:09pm)
a lekjob a d3ban, hogy van dupe

lekjob


hát d3ban tényleg élvezetesebb volt csalni mint alapból játszani
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 18 2013 10:43am
Quote (cowding @ Jul 18 2013 04:11pm)
hát d3ban tényleg élvezetesebb volt csalni mint alapból játszani


a d2ben is
Go Back To Magyar Topic List
Prev1108810891090109110922299Next
Add Reply New Topic New Poll