Quote (Makkertest @ 15 Jul 2013 20:17)
mizu
nemrég belogoltam d3 ba mp1 en toltam 2 percet kb, barbal majdnem meghaltam arcana vortex bla bla valamik még aztán lemenekültem az egyik lejáróba és ott alt f4
kicsit se érzem a dolgot már
amúgy minden oké

augusztus 1 ig "ithon" vagyunk !
This post was edited by apafej on Jul 15 2013 01:03pm