d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1108510861087108810892299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 14 2013 12:44pm
Quote (-joey- @ Jul 14 2013 04:49am)
Köszönöm a tanácsokat. Ha úgy lesz időm, lehet, hogy rád írok majd machine ügyben.


Wotb
battlerage
Sprint Maraton
Hota Thunderstrike

Bash Instigation / Rend Blood Lust
Revenge Killing Spree

Weapon master
Ruthless
Animosity (ez mindenképp)

A lényeg, hogy a hota 15 furyba kerül, de a battlerage inkább 18at csinál animosity miatt, ami nálad meg 20 az ik set bonus esetén
szóval a hota maga nem fogyaszt furyt ha elég a crit
és elég a crit, mert ez nagy areában üt és 66% a proc rate


nyomvatartod a hotát és csak a sprintet meg a killing spreet kell nyomkodni
ami fontos, hogy a hota ne egeren legyen, mert így ha nem ellenfelet lát a skill, akkor odafut, ha mobot lát akkor arra nyomja a hotát folyamatosan

eZ as hell
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 14 2013 01:04pm
Quote (Makkertest @ Jul 14 2013 07:44pm)
Wotb
battlerage
Sprint Maraton
Hota Thunderstrike

Bash Instigation / Rend Blood Lust
Revenge Killing Spree

Weapon master
Ruthless
Animosity (ez mindenképp)

A lényeg, hogy a hota 15 furyba kerül, de a battlerage inkább 18at csinál animosity miatt, ami nálad meg 20 az ik set bonus esetén
szóval a hota maga nem fogyaszt furyt ha elég a crit
és elég a crit, mert ez nagy areában üt és 66% a proc rate


nyomvatartod a hotát és csak a sprintet meg a killing spreet kell nyomkodni
ami fontos, hogy a hota ne egeren legyen, mert így ha nem ellenfelet lát a skill, akkor odafut, ha mobot lát akkor arra nyomja a hotát folyamatosan

eZ as hell



Köszönöm. :)
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 15 2013 03:30am
http://diablo3.hu/2013/07/14/diablofans-interju-a-fejlesztokkel/

A Diablofansnak megadatott a lehetőség, hogy interjút készítsenek a fejlesztőkkel, Josh Mosqueira-val, Travis Day-el és Wyatt Cheng-el. Ennek eredményeképpen egy rövidebb összefoglalót tettek közzé:

A játékról:
  • Lesznek bejelentések az újabb változtatásokról még BlizzCon előtt
  • Annak ellenére, hogy Travis szereti a PvP-t reméli, hogy a Diablo III nem fog az eSport útjára lépni, mert ez esetben csökkenne a PvE játékélménye ami azért lenne gond, mert maga a Diablo elsősorban PvE játék
  • Az Archon és Wrath of the Berserker módosítások nem önmagukban érkeznek majd, hanem részei lesznek egy nagyobb class változtatásnak.
  • A Blizzard dolgozik a Mystic játékba kerülésén, de még nem döttötték el, hogy milyen különleges dolgokkal jelenjen meg a játékban.
  • Beszédtémát képez a Paragon level account szinten való fejlődésben arra az esetre vonatkozóan, mikor plvl100-as karaktereinkkel játszunk. Ezen felül felmerült a statok elosztásának lehetősége a paragon kapcsán.
  • Abban az esetben, ha változtatások érkeznének a Paragon kapcsán, akkor azok a játékosok, akik teljesítették már a követelményeket, a patch napján megkapnák az ehhez fűzött jutalmakat.

A fejlesztési folyamatról:
  • Különböző Blizzard fejlesztési részlegek nem csak visszajelzéseket küldenek egymásnak, de segítik is egymás munkáját a fejlesztésben.
  • A csapat számára hatalmas inspirációt jelent a játékosok által felvetett ötletek halmaza, beleértve a hivatalos fórum és a Diablofans-on megjelent “javaslatok” cikkeit, fórumtémáit.

A konzol verzióról:
  • A fejlesztői gárda épp most kapta meg az új generációs konzol fejlesztői csomagot és nagyon tetszenek nekik az új lehetőségek. Szeretnék kihasználni a trackpad és a megosztás gomb adta lehetőségeket.
  • A Diablo III az új generációs konzolokra nem fog megérkezni azok debütálásának időpontjában. Várhatóan 2014-ben fogják kiadni ezekre a platformokra. A fejlesztők szeretnék valóban kihasználni az új generáció nyújtotta lehetőségeket és nem csap portolni akarják a játékot ezekre a platformokra.
  • A játékot nem tervezik mobil eszközökre fejleszteni (például tablet – a szerk)
  • A kiegészítő kapcsán az elsődleges szempont nem az lesz, hogy minden platformra egyszerre érkezzen meg a játék hanem az, hogy a kiegészítő nyújtotta új lehetőségek minden platformhoz a lehető legjobban passzoljanak.

A game directorról:
  • Jay Wilson felkereste Josh-t, szeretné a Lead Console Developer-i pozíciót elvállalni tekintettel eddigi együtt töltött munkáikra.
  • Josh szabadidejében játszik más ARPG-kel is, de nem veti meg a Call of Duty-t sem. Jelenleg a The Last of Us-t szeretné kipróbálni.
  • Travis arról beszélt, hogy Josh mindig a “nagy képben” gondolkozik és hogy a kisebb változtatások hogyan formálják a játékot hosszútávon egy nagy egésszé.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 15 2013 03:50am
Quote (Genthor @ Jul 15 2013 11:30am)
http://diablo3.hu/2013/07/14/diablofans-interju-a-fejlesztokkel/

A Diablofansnak megadatott a lehetőség, hogy interjút készítsenek a fejlesztőkkel, Josh Mosqueira-val, Travis Day-el és Wyatt Cheng-el. Ennek eredményeképpen egy rövidebb összefoglalót tettek közzé:

A játékról:
  • Lesznek bejelentések az újabb változtatásokról még BlizzCon előtt
  • Annak ellenére, hogy Travis szereti a PvP-t reméli, hogy a Diablo III nem fog az eSport útjára lépni, mert ez esetben csökkenne a PvE játékélménye ami azért lenne gond, mert maga a Diablo elsősorban PvE játék
  • Az Archon és Wrath of the Berserker módosítások nem önmagukban érkeznek majd, hanem részei lesznek egy nagyobb class változtatásnak.
  • A Blizzard dolgozik a Mystic játékba kerülésén, de még nem döttötték el, hogy milyen különleges dolgokkal jelenjen meg a játékban.
  • Beszédtémát képez a Paragon level account szinten való fejlődésben arra az esetre vonatkozóan, mikor plvl100-as karaktereinkkel játszunk. Ezen felül felmerült a statok elosztásának lehetősége a paragon kapcsán.
  • Abban az esetben, ha változtatások érkeznének a Paragon kapcsán, akkor azok a játékosok, akik teljesítették már a követelményeket, a patch napján megkapnák az ehhez fűzött jutalmakat.

A fejlesztési folyamatról:
  • Különböző Blizzard fejlesztési részlegek nem csak visszajelzéseket küldenek egymásnak, de segítik is egymás munkáját a fejlesztésben.
  • A csapat számára hatalmas inspirációt jelent a játékosok által felvetett ötletek halmaza, beleértve a hivatalos fórum és a Diablofans-on megjelent “javaslatok” cikkeit, fórumtémáit.

A konzol verzióról:
  • A fejlesztői gárda épp most kapta meg az új generációs konzol fejlesztői csomagot és nagyon tetszenek nekik az új lehetőségek. Szeretnék kihasználni a trackpad és a megosztás gomb adta lehetőségeket.
  • A Diablo III az új generációs konzolokra nem fog megérkezni azok debütálásának időpontjában. Várhatóan 2014-ben fogják kiadni ezekre a platformokra. A fejlesztők szeretnék valóban kihasználni az új generáció nyújtotta lehetőségeket és nem csap portolni akarják a játékot ezekre a platformokra.
  • A játékot nem tervezik mobil eszközökre fejleszteni (például tablet – a szerk)
  • A kiegészítő kapcsán az elsődleges szempont nem az lesz, hogy minden platformra egyszerre érkezzen meg a játék hanem az, hogy a kiegészítő nyújtotta új lehetőségek minden platformhoz a lehető legjobban passzoljanak.

A game directorról:
  • Jay Wilson felkereste Josh-t, szeretné a Lead Console Developer-i pozíciót elvállalni tekintettel eddigi együtt töltött munkáikra.
  • Josh szabadidejében játszik más ARPG-kel is, de nem veti meg a Call of Duty-t sem. Jelenleg a The Last of Us-t szeretné kipróbálni.
  • Travis arról beszélt, hogy Josh mindig a “nagy képben” gondolkozik és hogy a kisebb változtatások hogyan formálják a játékot hosszútávon egy nagy egésszé.


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

This post was edited by cowding on Jul 15 2013 03:51am
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
Jul 15 2013 04:12am
Quote (Genthor @ 15 Jul 2013 11:30)
http://diablo3.hu/2013/07/14/diablofans-interju-a-fejlesztokkel/

A Diablofansnak megadatott a lehetőség, hogy interjút készítsenek a fejlesztőkkel, Josh Mosqueira-val, Travis Day-el és Wyatt Cheng-el. Ennek eredményeképpen egy rövidebb összefoglalót tettek közzé:

A játékról:
  • Lesznek bejelentések az újabb változtatásokról még BlizzCon előtt
  • Annak ellenére, hogy Travis szereti a PvP-t reméli, hogy a Diablo III nem fog az eSport útjára lépni, mert ez esetben csökkenne a PvE játékélménye ami azért lenne gond, mert maga a Diablo elsősorban PvE játék
  • Az Archon és Wrath of the Berserker módosítások nem önmagukban érkeznek majd, hanem részei lesznek egy nagyobb class változtatásnak.
  • A Blizzard dolgozik a Mystic játékba kerülésén, de még nem döttötték el, hogy milyen különleges dolgokkal jelenjen meg a játékban.
  • Beszédtémát képez a Paragon level account szinten való fejlődésben arra az esetre vonatkozóan, mikor plvl100-as karaktereinkkel játszunk. Ezen felül felmerült a statok elosztásának lehetősége a paragon kapcsán.
  • Abban az esetben, ha változtatások érkeznének a Paragon kapcsán, akkor azok a játékosok, akik teljesítették már a követelményeket, a patch napján megkapnák az ehhez fűzött jutalmakat.

A fejlesztési folyamatról:
  • Különböző Blizzard fejlesztési részlegek nem csak visszajelzéseket küldenek egymásnak, de segítik is egymás munkáját a fejlesztésben.
  • A csapat számára hatalmas inspirációt jelent a játékosok által felvetett ötletek halmaza, beleértve a hivatalos fórum és a Diablofans-on megjelent “javaslatok” cikkeit, fórumtémáit.

A konzol verzióról:
  • A fejlesztői gárda épp most kapta meg az új generációs konzol fejlesztői csomagot és nagyon tetszenek nekik az új lehetőségek. Szeretnék kihasználni a trackpad és a megosztás gomb adta lehetőségeket.
  • A Diablo III az új generációs konzolokra nem fog megérkezni azok debütálásának időpontjában. Várhatóan 2014-ben fogják kiadni ezekre a platformokra. A fejlesztők szeretnék valóban kihasználni az új generáció nyújtotta lehetőségeket és nem csap portolni akarják a játékot ezekre a platformokra.
  • A játékot nem tervezik mobil eszközökre fejleszteni (például tablet – a szerk)
  • A kiegészítő kapcsán az elsődleges szempont nem az lesz, hogy minden platformra egyszerre érkezzen meg a játék hanem az, hogy a kiegészítő nyújtotta új lehetőségek minden platformhoz a lehető legjobban passzoljanak.

A game directorról:
  • Jay Wilson felkereste Josh-t, szeretné a Lead Console Developer-i pozíciót elvállalni tekintettel eddigi együtt töltött munkáikra.
  • Josh szabadidejében játszik más ARPG-kel is, de nem veti meg a Call of Duty-t sem. Jelenleg a The Last of Us-t szeretné kipróbálni.
  • Travis arról beszélt, hogy Josh mindig a “nagy képben” gondolkozik és hogy a kisebb változtatások hogyan formálják a játékot hosszútávon egy nagy egésszé.


hát ez az egész egy rakás szart sem ér
bla bla bla....
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 15 2013 07:08am
Quote
Annak ellenére, hogy Travis szereti a PvP-t reméli, hogy a Diablo III nem fog az eSport útjára lépni, mert ez esetben csökkenne a PvE játékélménye ami azért lenne gond, mert maga a Diablo elsősorban PvE játék


Okj.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 15 2013 09:45am
idegesit hogy van egy élö hc karim, szoval most addig fogok gémelni amig meg nem döglök vele
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 15 2013 09:47am
Quote (sylke @ Jul 15 2013 03:45pm)
idegesit hogy van egy élö hc karim, szoval most addig fogok gémelni amig meg nem döglök vele


L
O
L
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 15 2013 09:53am
Quote (Makkertest @ Jul 15 2013 03:47pm)
L
O
L


najo, csak azér idegesit mer anarkin a kari neve
:3
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 15 2013 09:53am
Quote (sylke @ 15 Jul 2013 17:45)
idegesit hogy van egy élö hc karim, szoval most addig fogok gémelni amig meg nem döglök vele


Noob.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1108510861087108810892299Next
Add Reply New Topic New Poll