d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1108310841085108610872299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 13 2013 11:58am
Quote (fahrii @ Jul 13 2013 11:27am)
azért az is vicces hogy anno 60 millánál kezdődött az immking armort most meg a lowabb darabok kb brimmstonet érnek


csak emiatt belogoltam
50k egy ik armor
most egy olyan ember, aki most kezdte már norm a2ben összeszed annyit.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 13 2013 12:02pm
Quote (sylke @ 13 Jul 2013 18:00)
New features will be announced before Blizzcon!

mér érzem ugy, hogy vmi olyasmi lesz ami már d2ben is volt


HORADRIC CUBE

calling it now
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 13 2013 12:04pm
Quote (bajcli @ 13 Jul 2013 20:02)
HORADRIC CUBE

calling it now


rúnák
Member
Posts: 108
Joined: Apr 24 2013
Gold: 0.00
Jul 13 2013 02:40pm
Quote (Makkertest @ Jul 13 2013 07:02pm)
Überhez kell:
...
jobbegér Rend Blood lust

...


Inkább jobb egérgombra a HotA. Azt gyakrabban használod és jobb célratartani egérgombon. 1-es gombra, vagy ami kézreáll mehet a Rend. Az területre hat és nem kell semmit se célozni vele :)
Bözsi (izé, Maghda) meg biztos jó ahogy írod, de azért nekünk eddig mégis jobbnak tűnt ha jól elérhető helyen van és nem sarokban. A lecsapó bohócokkal kisebb a gond mint Maghdával mikor bent gubbaszt a sarokban és kétoldalról rádnyit 1-1 arcane csapdát, amit vagy bevállalsz, vagy nem csépeled míg másfele nem fordul. Nekem jobban bejött a bárhol, csak nem beszorítva helyzet. Bash helyett lehet frenzy is maniac-kal. Picit kevesebb dam bónuszt ad maxon, de könnyebben szemmel tartható hol áll a bónusz (bashnak nincs ikonja).
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 13 2013 03:51pm
Quote (mikromanus @ Jul 13 2013 08:40pm)
Inkább jobb egérgombra a HotA. Azt gyakrabban használod és jobb célratartani egérgombon. 1-es gombra, vagy ami kézreáll mehet a Rend. Az területre hat és nem kell semmit se célozni vele :)
Bözsi (izé, Maghda) meg biztos jó ahogy írod, de azért nekünk eddig mégis jobbnak tűnt ha jól elérhető helyen van és nem sarokban. A lecsapó bohócokkal kisebb a gond mint Maghdával mikor bent gubbaszt a sarokban és kétoldalról rádnyit 1-1 arcane csapdát, amit vagy bevállalsz, vagy nem csépeled míg másfele nem fordul. Nekem jobban bejött a bárhol, csak nem beszorítva helyzet. Bash helyett lehet frenzy is maniac-kal. Picit kevesebb dam bónuszt ad maxon, de könnyebben szemmel tartható hol áll a bónusz (bashnak nincs ikonja).


A hota pont ott jó ahol van. én a space barra tettem be, csak lenyomva tartom és hotázik előre. Ha viszont kattintok egyet bal jobb egérrel, akkor az felülírja a commandot és csinál egy basht és egy rendet.

Beszorítva helyzet meg csak EHP kérdése.

Bash jobb és annyi übert toltam már, hogy már megszoktam a dolgot.
Ha nem megy, nyitva van az inv és látom a dmget. Minden dps számít magasabb szinteken.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 13 2013 10:49pm
Quote (Makkertest @ Jul 13 2013 06:02pm)
Überhez kell:

Wotb tic
Brage itf
Warcry Imputiny
Hota Smash

balegér Bash Punish
jobbegér Rend Blood lust

Weapon master
Ruthless
Bloodthirst

A lényeg, hogy sb ellen SB-vel kell kezdeni, mindig legyen fenntartva a bash, valamint figyelni kell, hogy mielőtt felkap téged, csinálj egy rendet. Azzal az életed nem fog leesni közben. Miután sb meghalt, kulle többet nem fog vanishelni se semmi hasonló, olyan szelíd báránnyá válik mint egy mezei fallen
Skeleton ww-je ellen pedig a technika, hogyha wwzik, akkor te semmi mást nem csinálhatsz, csak hota, mert akkor minden hitet azonnal fel kell gyógyulni, magdánál meg le kell tolni a sarokba, hogy a basherek egy irányból jöjjenek, és akkor nem célzod őket külön a hotával, hanem shiftet lenyomva a földre csapatod, jöhetnek felváltva, te nem fogsz belefutni az ő hotájukba vagy mibe

ha gondolod és szeretnél tesztelgetni, van 45 masinám és nem igazán van rá szükségem, egy pár portalt tudok nyitni, ha rámennél mp8 9 10re, csak kiváncsiságból
addolj ha akarsz tesztelgetni: makkertest#2108


ja, mindenek előtt nagyon ajánlott beszerezni egy 4-5ös hota sojt, anélkül annyira nem egyszerű a dolog
ha cold, az előny, az elite is sokat számít de nem olyan nagyon fontos
fullbuffed formában 400k-val critelek többet mint a rare ringem esetén, csak mert 25% dmg bonus vs elites



Köszönöm a tanácsokat. Ha úgy lesz időm, lehet, hogy rád írok majd machine ügyben.
Member
Posts: 108
Joined: Apr 24 2013
Gold: 0.00
Jul 14 2013 01:48am
Quote (Makkertest @ Jul 13 2013 11:51pm)
A hota pont ott jó ahol van. én a space barra tettem be, csak lenyomva tartom és hotázik előre. Ha viszont kattintok egyet bal jobb egérrel, akkor az felülírja a commandot és csinál egy basht és egy rendet.

Beszorítva helyzet meg csak EHP kérdése.

Bash jobb és annyi übert toltam már, hogy már megszoktam a dolgot.
Ha nem megy, nyitva van az inv és látom a dmget. Minden dps számít magasabb szinteken.


Vagy bal egérgomb nyomva tart, a jobbal meg spameled a HotA-t. Bár ez valószínüleg így nem optimális sebzéskiosztást ad. Kényelmesnek kényelmes, meg a bónusz is tuti megmarad. Lehet működik lenyomott jobb egérgombbal is balos közbeszúrásokkal. A célzott támadásokat jobban szeretem a "célzóval" azonos kézen tartani. Neked más a logikád. ;)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 14 2013 09:34am
Játszottam, kibaszott hugomék odaraktak letölteni egy torrentet, abban a pillanatban elment a játék, bb zsiruj lvl 78as WD.

Nem vagyok elkeseredve... ürességet érzek.
És ölési vágyam van.

This post was edited by fahrii on Jul 14 2013 09:35am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 14 2013 09:34am
Quote (fahrii @ Jul 14 2013 03:34pm)
Játszottam, kibaszott hugomék odaraktak letölteni egy torrentet, abban a pillanatban elment a játék, bb zsiruj lvl 78as WD.


8ddd
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 14 2013 09:36am
Quote (sylke @ 14 Jul 2013 17:34)
8ddd


Még szerencse hogy egy szar a játék, így annyira nem hat meg.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1108310841085108610872299Next
Add Reply New Topic New Poll