Quote (-joey- @ Jul 13 2013 01:59pm)
És überre hogy érdemes skillezni? Mondjuk standard ww skillezéssel is sikerült MP7 solo, de pl. SB-Kulle pároshoz többször neki kellett futni.
Überhez kell:
Wotb tic
Brage itf
Warcry Imputiny
Hota Smash
balegér Bash Punish
jobbegér Rend Blood lust
Weapon master
Ruthless
Bloodthirst
A lényeg, hogy sb ellen SB-vel kell kezdeni, mindig legyen fenntartva a bash, valamint figyelni kell, hogy mielőtt felkap téged, csinálj egy rendet. Azzal az életed nem fog leesni közben. Miután sb meghalt, kulle többet nem fog vanishelni se semmi hasonló, olyan szelíd báránnyá válik mint egy mezei fallen
Skeleton ww-je ellen pedig a technika, hogyha wwzik, akkor te semmi mást nem csinálhatsz, csak hota, mert akkor minden hitet azonnal fel kell gyógyulni, magdánál meg le kell tolni a sarokba, hogy a basherek egy irányból jöjjenek, és akkor nem célzod őket külön a hotával, hanem shiftet lenyomva a földre csapatod, jöhetnek felváltva, te nem fogsz belefutni az ő hotájukba vagy mibe
ha gondolod és szeretnél tesztelgetni, van 45 masinám és nem igazán van rá szükségem, egy pár portalt tudok nyitni, ha rámennél mp8 9 10re, csak kiváncsiságból
addolj ha akarsz tesztelgetni: makkertest#2108
ja, mindenek előtt nagyon ajánlott beszerezni egy 4-5ös hota sojt, anélkül annyira nem egyszerű a dolog
ha cold, az előny, az elite is sokat számít de nem olyan nagyon fontos
fullbuffed formában 400k-val critelek többet mint a rare ringem esetén, csak mert 25% dmg bonus vs elites
This post was edited by Makkertest on Jul 13 2013 11:08am