d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1108110821083108410852299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
Jul 13 2013 04:59am
Quote (sylke @ 13 Jul 2013 12:56)
ja, majd vmikor 2014ben


vigyázz mit beszélsz mert a sooooooooooooooooon az bizony megbecsülhetetlen hosszúságú
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 13 2013 05:00am
tudnám minek bumpoljátok ezt a topicot
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 13 2013 05:00am
Quote (cowding @ 13 Jul 2013 13:00)
tudnám minek bumpoljátok ezt a topicot


mert megérdemli
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 13 2013 05:03am
Quote (apafej @ Jul 13 2013 10:59am)
vigyázz mit beszélsz mert a sooooooooooooooooon az bizony megbecsülhetetlen hosszúságú


+ simán elképzelhetö az is, hogy elbasszák a picsába
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 13 2013 05:04am
Quote (mikromanus @ Jul 13 2013 11:41am)
Valamivel gyorsabb, de a DT megadja a sebesség illúzióját. Csak magas MP-n annyira ez már nem számít. Akik pörgettyűznek azok is gyakran berakják a rendet. Egyrészt jó sebzéskiegészítés, másrészt ha kell, akkor a megfelelő rúnával kb elnyomhatatlan a karakter (iszonyat erős életszívást ad). A hammer nagyobbat sebez (406% vs 140% dam a smash vs ww viszonylatban + altuális fury/5 chc bónusz is van a hammerra).

edit: azért mindegyik buildben inkább a basht szokták balgombosnak használni, ha egyáltalán beraknak fury generator skillt. Több furyt tölt, így a nagyobbat sebző skilleket többet használhatod. Ha sebzésközpontúan nyomulsz, akkor is  jó a bash (lehet vele 3*8% damot szerezni mindenhez), meg a frenzy (maniac rúna). A tescós barbi skillezést annyira nem éri meg másolni. EZ amolyan fun build csak. Yetit úgyse tudom tartani, így low fury módban nyomultam vele.



Ez a Rend tényleg mókás. Beraktam a War Cry helyére, ami szinte sose használtam, csak játék elején, hogy ne nulláról induljon a fury. :)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 13 2013 05:17am
Quote (sylke @ 13 Jul 2013 13:03)
+ simán elképzelhetö az is, hogy elbasszák a picsába


Nem hiszem, kérdés hogy ez mennyire tartja fennt az érdeklődést a game iránt. Valami tartalom se ártana a játékba... pl egy randomizált végtelen dungeonnal már jók lennének szerintem.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 13 2013 05:23am
Quote (-joey- @ 13 Jul 2013 11:59)


Inb4 a bk szett szar, mert nincs meg bp az afsersergterthhez. ^^
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 13 2013 05:27am
Quote (Baleee @ 13 Jul 2013 13:23)
Inb4 a bk szett szar, mert nincs meg bp az afsersergterthhez. ^^


azért az is vicces hogy anno 60 millánál kezdődött az immking armort most meg a lowabb darabok kb brimmstonet érnek

This post was edited by fahrii on Jul 13 2013 05:27am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 13 2013 06:16am
Quote (fahrii @ Jul 13 2013 11:17am)
Nem hiszem, kérdés hogy ez mennyire tartja fennt az érdeklődést a game iránt. Valami tartalom se ártana a játékba... pl egy randomizált végtelen dungeonnal már jók lennének szerintem.


eddig volt 2 olyan patch, amiben az itemekkel probáltak csinálni vmit
mind2 fos lett
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 13 2013 07:14am
Quote (mikromanus @ Jul 13 2013 09:35am)
Most vagy a leírásoddal ellentétben acélosabb a karakter mint feltételezhető, vagy lazán kezellted az anyagiakat. Csak mert nekem egymilla igg-ból van egy ilyen barbárom, az meg 6-8 forint.  :blush:



egy milla igg

radiant star emerald

let the bullshit flow throu you
Go Back To Magyar Topic List
Prev1108110821083108410852299Next
Add Reply New Topic New Poll