d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1108010811082108310842299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 13 2013 03:19am
Quote (ScorpionLord @ 13 Jul 2013 10:43)
Nos, nem egy D2 annyi szent.
Ott mindíg találtam valami "érdekeset", hogy 9 évig játszak vele.


nem egy d2 experience, hanem egy kalap szar

arra volt jó az egész, hogy egy csomó pénzt kipumpáljak belőle, de most már azt se lehet, mert senki nem játszik vele, csak a botok
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 13 2013 03:24am
Quote (ScorpionLord @ Jul 13 2013 09:43am)
Nos, nem egy D2 annyi szent.
Ott mindíg találtam valami "érdekeset", hogy 9 évig játszak vele.



D2-ben már a patchekkel külön el lehetett hetekig szórakozni.
Member
Posts: 108
Joined: Apr 24 2013
Gold: 0.00
Jul 13 2013 03:35am
Quote (-joey- @ Jul 13 2013 09:39am)
1800 hufból kijött egy barbár, amivel gond nélkül tudok mp8-ban farmolni (10-nél se hal meg, de nem sebez annyit, hogy értelme legyen). Két hétvégét elszórakoztam vele, aztán elvesztettem az érdeklődésemet. Pár dolláros app szintjén van a játék imo.


Most vagy a leírásoddal ellentétben acélosabb a karakter mint feltételezhető, vagy lazán kezellted az anyagiakat. Csak mert nekem egymilla igg-ból van egy ilyen barbárom, az meg 6-8 forint. :blush:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 13 2013 03:37am
Quote (mikromanus @ 13 Jul 2013 11:35)
Most vagy a leírásoddal ellentétben acélosabb a karakter mint feltételezhető, vagy lazán kezellted az anyagiakat. Csak mert nekem egymilla igg-ból van egy ilyen barbárom, az meg 6-8 forint.  :blush:


Szerintem mást jelent mind a kettőtöknek a 'gond nélkül'. : DD
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 13 2013 03:59am
Quote (mikromanus @ Jul 13 2013 10:35am)
Most vagy a leírásoddal ellentétben acélosabb a karakter mint feltételezhető, vagy lazán kezellted az anyagiakat. Csak mert nekem egymilla igg-ból van egy ilyen barbárom, az meg 6-8 forint.  :blush:



http://eu.battle.net/d3/en/profile/joeyecc-2146/hero/17648106
Member
Posts: 108
Joined: Apr 24 2013
Gold: 0.00
Jul 13 2013 04:16am
Quote (-joey- @ Jul 13 2013 11:59am)


Jaja. Láttam. Lényegében annyi az érdemi különbség, hogy nagyobb kavicsokat gyömöszöltél bele a karakterbe. EHp-ben kb azonos (picit enyém "jobb") unbuffed DPS-ben jobb 10%-kal a tiéd, de egyrészt nincs komoly sebző skillje, másrészt a dt build nem barbár. Az valami vicc amit bennefelejtettek. (ez csak saját vélemény, de ha szénnéunod magad, akkor azért építhetnél barbárt is nem valami pörgő-forgó néptáncot ropó öreg nénikét).
Itt a tescos barbi (kisérleti jelleggel beraktam egy 100% chd+-s smaragdot. Az egymillás keertből 60%-os van benne. Az -5k unbuffed dps. Passzívokkal simán vesrenyképe):
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Mikroman-2277/hero/3142804

Ezt csak kiváncsiságból dobtam össze. Azért van normális hacukája is. De tényleg... :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 13 2013 04:25am
Nade majd ha jön az itemizációs peccs!!!!
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 13 2013 04:33am
Quote (mikromanus @ Jul 13 2013 11:16am)
Jaja. Láttam. Lényegében annyi az érdemi különbség, hogy nagyobb kavicsokat gyömöszöltél bele a karakterbe. EHp-ben kb azonos (picit enyém "jobb") unbuffed DPS-ben jobb 10%-kal a tiéd, de egyrészt nincs komoly sebző skillje, másrészt  a dt build nem barbár. Az valami vicc amit bennefelejtettek. (ez csak saját vélemény, de ha szénnéunod magad, akkor azért építhetnél barbárt is nem valami pörgő-forgó néptáncot ropó öreg nénikét).
Itt a tescos barbi (kisérleti jelleggel beraktam egy 100% chd+-s smaragdot. Az egymillás keertből 60%-os van benne. Az -5k unbuffed dps. Passzívokkal simán vesrenyképe):
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Mikroman-2277/hero/3142804

Ezt csak kiváncsiságból dobtam össze. Azért van normális hacukája is. De tényleg...  :D


Nem sokban tér el a dps. Hota-Rend gyorsabban ölne mnt a ww?

Azért csináltam ww-t, mert D2-ben is azt szerettem, de szívesen kipróbálom a te változatodat is.
Member
Posts: 108
Joined: Apr 24 2013
Gold: 0.00
Jul 13 2013 04:41am
Quote (-joey- @ Jul 13 2013 12:33pm)
Nem sokban tér el a dps. Hota-Rend gyorsabban ölne mnt a ww?

Azért csináltam ww-t, mert D2-ben is azt szerettem, de szívesen kipróbálom a te változatodat is.


Valamivel gyorsabb, de a DT megadja a sebesség illúzióját. Csak magas MP-n annyira ez már nem számít. Akik pörgettyűznek azok is gyakran berakják a rendet. Egyrészt jó sebzéskiegészítés, másrészt ha kell, akkor a megfelelő rúnával kb elnyomhatatlan a karakter (iszonyat erős életszívást ad). A hammer nagyobbat sebez (406% vs 140% dam a smash vs ww viszonylatban + altuális fury/5 chc bónusz is van a hammerra).

edit: azért mindegyik buildben inkább a basht szokták balgombosnak használni, ha egyáltalán beraknak fury generator skillt. Több furyt tölt, így a nagyobbat sebző skilleket többet használhatod. Ha sebzésközpontúan nyomulsz, akkor is jó a bash (lehet vele 3*8% damot szerezni mindenhez), meg a frenzy (maniac rúna). A tescós barbi skillezést annyira nem éri meg másolni. EZ amolyan fun build csak. Yetit úgyse tudom tartani, így low fury módban nyomultam vele.

This post was edited by mikromanus on Jul 13 2013 04:44am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 13 2013 04:56am
Quote (fahrii @ Jul 13 2013 10:25am)
Nade majd ha jön az itemizációs peccs!!!!


ja, majd vmikor 2014ben
Go Back To Magyar Topic List
Prev1108010811082108310842299Next
Add Reply New Topic New Poll