Quote (-joey- @ Jul 13 2013 12:33pm)
Nem sokban tér el a dps. Hota-Rend gyorsabban ölne mnt a ww?
Azért csináltam ww-t, mert D2-ben is azt szerettem, de szívesen kipróbálom a te változatodat is.
Valamivel gyorsabb, de a DT megadja a sebesség illúzióját. Csak magas MP-n annyira ez már nem számít. Akik pörgettyűznek azok is gyakran berakják a rendet. Egyrészt jó sebzéskiegészítés, másrészt ha kell, akkor a megfelelő rúnával kb elnyomhatatlan a karakter (iszonyat erős életszívást ad). A hammer nagyobbat sebez (406% vs 140% dam a smash vs ww viszonylatban + altuális fury/5 chc bónusz is van a hammerra).
edit: azért mindegyik buildben inkább a basht szokták balgombosnak használni, ha egyáltalán beraknak fury generator skillt. Több furyt tölt, így a nagyobbat sebző skilleket többet használhatod. Ha sebzésközpontúan nyomulsz, akkor is jó a bash (lehet vele 3*8% damot szerezni mindenhez), meg a frenzy (maniac rúna). A tescós barbi skillezést annyira nem éri meg másolni. EZ amolyan fun build csak. Yetit úgyse tudom tartani, így low fury módban nyomultam vele.
This post was edited by mikromanus on Jul 13 2013 04:44am