Quote (-joey- @ 13 Jul 2013 09:39)
1800 hufból kijött egy barbár, amivel gond nélkül tudok mp8-ban farmolni (10-nél se hal meg, de nem sebez annyit, hogy értelme legyen). Két hétvégét elszórakoztam vele, aztán elvesztettem az érdeklődésemet. Pár dolláros app szintjén van a játék imo.
én még szeretném kihúzni a wdmet, ha jól számoltam az átlag xp/h-mmal kb 70 óra és meg is vagyok
de lehet addig kétszer megunom...