d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1107910801081108210832299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 12 2013 01:55pm
Quote (Makkertest @ Jul 12 2013 08:31pm)
nem.


tegnap megöltem 16 kecskét, aztán altf4eztem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 12 2013 01:55pm
:(
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 12 2013 02:40pm
Quote (Makkertest @ 12 Jul 2013 21:31)
nem.


csak egy maradhat
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jul 12 2013 03:30pm
Quote (fahrii @ 12 Jul 2013 16:44)
Játszik még rajtam kívül valaki ezzel a szarral?

Nem.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 12 2013 03:31pm
Quote (fahrii @ 12 Jul 2013 17:44)
Játszik még rajtam kívül valaki ezzel a szarral?

Amúgy tfw beraksz 1b iggt rmahba és 1 nap után se vette meg a kutya se 0.25/10m áron
lassan várós a 100m/0.25


nem
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
Jul 12 2013 04:02pm
hi


nem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 13 2013 01:22am
xD
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 13 2013 01:39am
Quote (fahrii @ Jul 12 2013 04:44pm)
Játszik még rajtam kívül valaki ezzel a szarral?

Amúgy tfw beraksz 1b iggt rmahba és 1 nap után se vette meg a kutya se 0.25/10m áron
lassan várós a 100m/0.25


1800 hufból kijött egy barbár, amivel gond nélkül tudok mp8-ban farmolni (10-nél se hal meg, de nem sebez annyit, hogy értelme legyen). Két hétvégét elszórakoztam vele, aztán elvesztettem az érdeklődésemet. Pár dolláros app szintjén van a játék imo.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 13 2013 01:49am
Quote (-joey- @ 13 Jul 2013 09:39)
1800 hufból kijött egy barbár, amivel gond nélkül tudok mp8-ban farmolni (10-nél se hal meg, de nem sebez annyit, hogy értelme legyen). Két hétvégét elszórakoztam vele, aztán elvesztettem az érdeklődésemet. Pár dolláros app szintjén van a játék imo.


én még szeretném kihúzni a wdmet, ha jól számoltam az átlag xp/h-mmal kb 70 óra és meg is vagyok
de lehet addig kétszer megunom...
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jul 13 2013 02:43am
Quote (fahrii @ 13 Jul 2013 08:49)
én még szeretném kihúzni a wdmet, ha jól számoltam az átlag xp/h-mmal kb 70 óra és meg is vagyok
de lehet addig kétszer megunom...

Nos, nem egy D2 annyi szent.
Ott mindíg találtam valami "érdekeset", hogy 9 évig játszak vele.

This post was edited by ScorpionLord on Jul 13 2013 02:44am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1107910801081108210832299Next
Add Reply New Topic New Poll