d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1107108109110111473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Oct 1 2021 12:31am
amugy most vannak realmek? vagy kell egyaltalan valtani kozottuk? vagy minden egy nagy kozos jatekter lesz es csak sc-hc-c-chc vonalon oszlanak meg a jatekosok?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 1 2021 12:39am
Quote (vtibor @ 1 Oct 2021 08:31)
amugy most vannak realmek? vagy kell egyaltalan valtani kozottuk? vagy minden egy nagy kozos jatekter lesz es csak sc-hc-c-chc vonalon oszlanak meg a jatekosok?


hat aki eun van, tud jatszani usa+asia emberrel, ha launcherbol valt 'realmet'
de nem kell uj kari meg semmi
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 1 2021 12:39am
Quote (vtibor @ Oct 1 2021 08:31am)
amugy most vannak realmek? vagy kell egyaltalan valtani kozottuk? vagy minden egy nagy kozos jatekter lesz es csak sc-hc-c-chc vonalon oszlanak meg a jatekosok?


Vannak game serverek EU-ban, USA-ban és Asia-ban.
A karaktered viszont nem régióhoz között.
Hogy épp melyik realmben akarsz játszani, azt a launcherrel tudod beállítani.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Oct 1 2021 12:53am
wao ezt nem tudtam, koszi a valaszokat
Majd este megnezem hogy lehet valtogatni, sose volt letoltve ez a kliens meg beallitasokat se neztem benne. Akkor gondolom ez lehetett az oka hogy tradenel nem tudtak belepni az en jatekomba es en se a maseba. Azt hittem bug
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 1 2021 12:54am
Quote (-joey- @ Oct 1 2021 08:39am)
Vannak game serverek EU-ban, USA-ban és Asia-ban.
A karaktered viszont nem régióhoz között.
Hogy épp melyik realmben akarsz játszani, azt a launcherrel tudod beállítani.


Szarul van amúgy megcsinálva, remélem javitanak rajta. Nonszensz hogy kikell lépjek a játékből régiót váltani.

Ráadásul ha friend listről joinolsz akkor enged, ha americas ha nem, tehát a játék alapból tudja h a karidat ingame átrakja másik szerverre.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 1 2021 12:58am
Quote (Vismajor @ 1 Oct 2021 08:54)
Szarul van amúgy megcsinálva, remélem javitanak rajta. Nonszensz hogy kikell lépjek a játékből régiót váltani.

Ráadásul ha friend listről joinolsz akkor enged, ha americas ha nem, tehát a játék alapból tudja h a karidat ingame átrakja másik szerverre.



Szokasos blizz grand autismo
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 1 2021 01:29am
Quote (Vismajor @ 1 Oct 2021 08:54)
Szarul van amúgy megcsinálva, remélem javitanak rajta. Nonszensz hogy kikell lépjek a játékből régiót váltani.

Ráadásul ha friend listről joinolsz akkor enged, ha americas ha nem, tehát a játék alapból tudja h a karidat ingame átrakja másik szerverre.


mondjuk en nem szivesen kotnek ki 400ms asia baalrunokban, szoval ezt inkabb bevallalom
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 1 2021 01:31am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 1 2021 09:29am)
mondjuk en nem szivesen kotnek ki 400ms asia baalrunokban, szoval ezt inkabb bevallalom


annyi kéne, hogy amikor beakarsz lépni egy más régióban lévő játékba feljönne egy popup, hogy ezzel megváltozik a régiód, folytatod? igen, ennyi.

+Berakni filtert mint norm/nm/hell hogy americas/eu/asia es akkor listázni tudod azokat is
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 1 2021 01:35am
Quote (Vismajor @ 1 Oct 2021 09:31)
annyi kéne, hogy amikor beakarsz lépni egy más régióban lévő játékba feljönne egy popup, hogy ezzel megváltozik a régiód, folytatod? igen, ennyi.

+Berakni filtert mint norm/nm/hell hogy americas/eu/asia es akkor listázni tudod azokat is


ezt legalabb fel ora megcsinalni, small indie companytol nem varhatod el
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 1 2021 09:11am
ez mi ujabban hogy neha allok a townban es elkezd remegni a fold? :D
de nincs diablo walks the earth
Go Back To Magyar Topic List
Prev1107108109110111473Next
Add Reply New Topic New Poll