d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1107108109110111614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 7 2014 12:13pm
Quote (Anarkin @ Jan 7 2014 06:26pm)
http://3.ii.gl/czyqEE.png


Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 7 2014 12:13pm
ez a train meccs rémálmaimba se jöjjön elő többet

Quote (Vismajor @ 7 Jan 2014 19:13)
http://3.ii.gl/BaA5Fd.png


milyen noob az aki letekert uspvel nyomul LOL

This post was edited by fahrii on Jan 7 2014 12:20pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 7 2014 03:07pm
ezt a csaló bandát

mindkét gameben csapattársaink csaltak, de úgy hogy wtf
egyikük még az egeret se tudta megfogni és több fragje lett mind nekem...



másik gameben meg a végére - mikor már nyílvánvaló volt h csalnak - mondták nekünk hogy mi hol van :DD

undorító.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 7 2014 03:19pm
Quote (Anarkin @ 7 Jan 2014 22:07)
ezt a csaló bandát

mindkét gameben csapattársaink csaltak, de úgy hogy wtf
egyikük még az egeret se tudta megfogni és több fragje lett mind nekem...

http://3.ii.gl/MKIupb.png

másik gameben meg a végére - mikor már nyílvánvaló volt h csalnak - mondták nekünk hogy mi hol van :DD

undorító.


csak felvágsz a statodra. átlátok rajtad
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 7 2014 03:22pm
Quote (fahrii @ 7 Jan 2014 22:19)
csak felvágsz a statodra. átlátok rajtad


hát ma nem volt mire felvágni :DD
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 7 2014 03:25pm
vis neked sikerült fixelni valahogy a folytonos "csgo.exe leállt" bugot?
ha jól emlékszem te panaszkodtál még rá, hogy van ilyened
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 7 2014 03:28pm
Quote (Klontar @ Jan 7 2014 10:25pm)
vis neked sikerült fixelni valahogy a folytonos "csgo.exe leállt" bugot?
ha jól emlékszem te panaszkodtál még rá, hogy van ilyened


jajajaja
minden szart kipróbáltam, semmi se segített
végül újra telepítettema winfost, 32 bit helyett 64 bit, azóta semmi kifagyás
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 7 2014 03:29pm
Quote (Anarkin @ 7 Jan 2014 22:22)
hát ma nem volt mire felvágni :DD


valóban, de az uccso meccsünk sokkal durvább volt amikor adta le az infot :D
amúgy visszanéztem a mai eredményeinket, elég jó arány

sokkal jobban megy mióta timbe toljuk (azaz így szinte minden meccset lehozunk)
én mostantól nem játszom, ha nem vagyunk meg hárman

inkább tanulok xD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 7 2014 03:31pm
Quote (fahrii @ Jan 7 2014 10:29pm)
valóban, de az uccso meccsünk sokkal durvább volt amikor adta le az infot :D
amúgy visszanéztem a mai eredményeinket, elég jó arány

sokkal jobban megy mióta timbe toljuk (azaz így szinte minden meccset lehozunk)
én mostantól nem játszom, ha nem vagyunk meg hárman

inkább tanulok xD


Én leszedem őket low hpra ti meg lelövitek őket, egyértelműen jó taktik
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 7 2014 03:32pm
Quote (fahrii @ 7 Jan 2014 22:29)
valóban, de az uccso meccsünk sokkal durvább volt amikor adta le az infot :D
amúgy visszanéztem a mai eredményeinket, elég jó arány

sokkal jobban megy mióta timbe toljuk (azaz így szinte minden meccset lehozunk)
én mostantól nem játszom, ha nem vagyunk meg hárman

inkább tanulok xD


wise words

amíg meg nem unjuk (mint az elmúlt napokban, 20 percenként : D ) de most nem szabad csütörtökig túl sokat játszani..

beraktam enya-t, should work

This post was edited by Anarkin on Jan 7 2014 03:33pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1107108109110111614Next
Add Reply New Topic New Poll