Quote (Anarkin @ 7 Jan 2014 22:22)
hát ma nem volt mire felvágni :DD
valóban, de az uccso meccsünk sokkal durvább volt amikor adta le az infot

amúgy visszanéztem a mai eredményeinket, elég jó arány
sokkal jobban megy mióta timbe toljuk (azaz így szinte minden meccset lehozunk)
én mostantól nem játszom, ha nem vagyunk meg hárman
inkább tanulok xD