d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev11071081091101111363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 10 2013 03:05pm
@mesmate

http://i.imgur.com/oukjDLP.jpg

+ nightblade + silver hand knight, ami nem fert ki

dat curve
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 10 2013 03:21pm
Quote (bajcli @ Dec 10 2013 10:05pm)
@mesmate

http://i.imgur.com/oukjDLP.jpg

+ nightblade + silver hand knight, ami nem fert ki

dat curve


eleg #rare
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 10 2013 03:29pm
3-0, eleg verhetetlennek tünik most a deckem, ezentul csak estejatszok amikor az altsulisok a gépelé jutnak, rajöttem a titokra
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 10 2013 03:47pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 10 Dec 2013 23:29)
3-0, eleg verhetetlennek tünik most a deckem, ezentul csak estejatszok amikor az altsulisok a gépelé jutnak, rajöttem a titokra


én most 6ig jutottam
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 10 2013 04:11pm
4 blood impes warlock:)


fu geci megnyertem de kikészültem idegileg

4-2, ennyi asszem elég is volt

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 10 2013 04:14pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 10 2013 04:26pm
http://www.teamliquid.net/video/streams/itshafu



csaj 9-1 uj ladderben, ha kikap még 2x meglátjuk az uj rewardokat.

btw szarabb a deckje mint az enyém, és engem mégis kiszopatnak, fml



mondjuk valszleg aza baj hogy nekem csak 1 truesilverem van, abban a deckben amivel 8-3 lettem abban 4 volt lel

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 10 2013 04:28pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 10 2013 04:30pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 11 Dec 2013 00:26)
http://www.teamliquid.net/video/streams/itshafu



csaj 9-1 uj ladderben, ha kikap még 2x meglátjuk az uj rewardokat.

btw szarabb a deckje mint az enyém, és engem mégis kiszopatnak, fml



mondjuk valszleg aza baj hogy nekem csak 1 truesilverem van, abban a deckben amivel 8-3 lettem abban 4 volt lel


neked kevesebben donolnak mer nem vagy ilyen qt
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 10 2013 04:50pm
10-2, geci kivancsi vagyok milyen rewardokat kap
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 10 2013 05:00pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 10 2013 11:50pm)
10-2, geci kivancsi vagyok milyen rewardokat kap


10-3, kapott ilyen 185 goldot, 70 goldot, 1 decket meg valami fos common kartyat, hat ez nagyon tre
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 10 2013 05:18pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 11 Dec 2013 01:00)
10-3, kapott ilyen 185 goldot, 70 goldot, 1 decket meg valami fos common kartyat, hat ez nagyon tre


= golden expert card
Go Back To Magyar Topic List
Prev11071081091101111363Next
Add Reply New Topic New Poll