d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev1107108109110111198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 22 2013 04:50am
Quote (anyd @ 22 Mar 2013 11:45)
Quote (Rawen @ Mar 22 2013 11:26am)
Quote (anyd @ 22 Mar 2013 11:23)
befejeztem. jó volt a sztori, nem bántam meg hogy megnéztem. olyan 7.5/10


Első season rendben van, a 2. az nevetségesen rossz de legalább lehet rajta röhögni, meg eltalálták azt, hogy kell szórakoztató animet csinálni, tfw ALL HAIL BRITANNIA, RURUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSSHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU etc.

http://www.youtube.com/watch?v=3HqV03Jouzk

Ja meg WAKAMOTO TE ÁLAT


írtam az első postomban róla hogy röhögséges az egész brit téma :D de maga a sztori tetszett, és nem esett túlzásokba soha, ezt a sok faszságot egy keret között el lehet még viselni


Szerintem pont az volt jó, magával a világgal nekem nem volt bajom meg úgy átjött az egész birodalmi dolog de amikor a 2. seasonben szinte minden részben volt valami plot twist akkor azon már csak röhögni lehetett.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 23 2013 04:02am
Jön le az utolsó SSY.

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 23 2013 04:30am
Quote (Rawen @ 23 Mar 2013 11:02)
Jön le az utolsó SSY.

http://3.imgland.net/OOEiTo.gif


10/10
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 29 2013 11:10am
Quote (Karan2_Returned @ Mar 21 2013 08:28pm)
Meg nem neztem meg, de az elsö film az elsö evadot meselte el. Ha erdekel es nincs sok idöd nezzed meg az elsö filmet utana ezt.
De nekem speciel ez az egyik kedvenc animem, helyedben nem erdekelne semmi mas amig nem lattam az összes seasont.


Most lattam /a/-n ha meg erdekel.

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 29 2013 11:57am
Quote (Karan2_Returned @ 29 Mar 2013 18:10)
Most lattam /a/-n ha meg erdekel.

http://1.imgland.net/NTexIV.png


Megnéztem az 1. moviet kb 1 hete, ilyen egyszernézősnek elment de az biztos, hogy nem fogom a sorozatot megnézni majd max a 2. moviet.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 30 2013 06:50am
Már máskor is írni akartam de mindig elfelejtettem, legszívesebben felgyújtanám azt aki kitalálta, hogy brostep legyen a JoJo OST-ben.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 30 2013 07:19am
Szerintem ehhez a jelenthez illett.

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 30 2013 07:25am
Quote (Karan2_Returned @ 30 Mar 2013 14:19)
Szerintem ehhez a jelenthez illett.

http://www.youtube.com/watch?v=WXT9IZvwi7g


Az összes név ami megjelent a mangaban valamilyen dadrock reference erre ilyen szart tesznek alá amit valaki fruityloopsban rakott össze 10 perc alatt. Mondjuk legalább mindkét OP meg az ED is jó.

This post was edited by Rawen on Mar 30 2013 07:27am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 30 2013 08:29am
Megneztem most a reszt, ebben tenyleg sok volt mar a dubstep. Kb. minden masodik jelenet közben ugyan az ment, a mokushoz meg a napfelkeltehez meg egyaltalan nem is illett.

Amugy remelem ez a sok part III meg IV reklam azt jelenti hogy azokbol is lesz adaptacio es nem csak a PS jatek miatt van.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 3 2013 03:00am
Nekiálltam a Ganzt manganak, szépen tönkreteszik ezt is, hihetetlen mennyire nem érzik mikor kéne abbahagyni és már ilyen Kubo szintű marhaságok vannak benne csak azért, hogy tovább tartson. A sok CGI is elég idegesítő tud lenni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1107108109110111198Next
Add Reply New Topic New Poll