Quote (Rawen @ Mar 22 2013 11:26am)
Quote (anyd @ 22 Mar 2013 11:23)
befejeztem. jó volt a sztori, nem bántam meg hogy megnéztem. olyan 7.5/10
Első season rendben van, a 2. az nevetségesen rossz de legalább lehet rajta röhögni, meg eltalálták azt, hogy kell szórakoztató animet csinálni, tfw ALL HAIL BRITANNIA, RURUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSSHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU etc.
http://www.youtube.com/watch?v=3HqV03JouzkJa meg WAKAMOTO TE ÁLAT
írtam az első postomban róla hogy röhögséges az egész brit téma

de maga a sztori tetszett, és nem esett túlzásokba soha, ezt a sok faszságot egy keret között el lehet még viselni
Szerintem pont az volt jó, magával a világgal nekem nem volt bajom meg úgy átjött az egész birodalmi dolog de amikor a 2. seasonben szinte minden részben volt valami plot twist akkor azon már csak röhögni lehetett.