☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Dota2 Topic
Prev
1
107
108
109
110
111
4683
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 555467
Replies: 46820
Track Topic
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#1081
Mar 28 2012 04:42pm
Quote (H4xooR @ 28 Mar 2012 23:40)
nekem az a zseniális recipe change tetszik,hogy 2x oblivion staff+recipe = orchid
de az elmult 3 napban 5x vettem meg kb a 3. oblivion staffot -.-
jah, elég idegesítő
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#1082
Mar 28 2012 04:49pm
ti be tudtok jelentkezni? vagy a hiba a készülékemben van?
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#1083
Mar 29 2012 02:31pm
Quote (Ghostmasterq @ 29 Mar 2012 00:49)
ti be tudtok jelentkezni? vagy a hiba a készülékemben van?
US WEST/EAST
eu nekunk sem jo
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#1084
Mar 29 2012 06:39pm
nerf lycan
Sup3RN0Va
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
64,467.50
#1085
Mar 29 2012 06:53pm
Quote (Ghostmasterq @ 30 Mar 2012 02:39)
remove/remake lycan
fix'd
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#1086
Mar 30 2012 12:31am
Quote (Ghostmasterq @ 30 Mar 2012 02:39)
nerf lycan
Már vártam :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#1087
Mar 30 2012 10:55am
Anyád, de szépre csinálták meg obsidestrot. Tudom, h regota benn van, de most jatszottam vele eloszor, es n1n1n1n1n1n1n1,
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#1088
Mar 30 2012 12:11pm
Quote (Moonflow @ 30 Mar 2012 18:55)
Anyád, de szépre csinálták meg obsidestrot. Tudom, h regota benn van, de most jatszottam vele eloszor, es n1n1n1n1n1n1n1,
miért szopkodod ájszfrog faszát? btw hazajöttem > steam!
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#1089
Mar 30 2012 12:39pm
http://www.joindota.com/en/news/2785-fnaticrc-hon-moves-to-dota-2
JÖN A HONTRASH
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#1090
Mar 30 2012 12:47pm
Quote (Rawen @ 30 Mar 2012 19:39)
http://www.joindota.com/en/news/2785-fnaticrc-hon-moves-to-dota-2
JÖN A HONTRASH
trashnek azért nem mondanám, ezek a srácok elég jól küldik
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
107
108
109
110
111
4683
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact