d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev11071081091101114683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 28 2012 04:42pm
Quote (H4xooR @ 28 Mar 2012 23:40)
nekem az a zseniális recipe change tetszik,hogy 2x oblivion staff+recipe = orchid

de az elmult 3 napban 5x vettem meg kb a 3. oblivion staffot -.-


jah, elég idegesítő
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 28 2012 04:49pm
ti be tudtok jelentkezni? vagy a hiba a készülékemben van?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 29 2012 02:31pm
Quote (Ghostmasterq @ 29 Mar 2012 00:49)
ti be tudtok jelentkezni? vagy a hiba a készülékemben van?


US WEST/EAST

eu nekunk sem jo



Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 29 2012 06:39pm
nerf lycan
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Mar 29 2012 06:53pm
Quote (Ghostmasterq @ 30 Mar 2012 02:39)
remove/remake lycan

fix'd
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 30 2012 12:31am
Quote (Ghostmasterq @ 30 Mar 2012 02:39)
nerf lycan


Már vártam :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 30 2012 10:55am
Anyád, de szépre csinálták meg obsidestrot. Tudom, h regota benn van, de most jatszottam vele eloszor, es n1n1n1n1n1n1n1, :drool:
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 30 2012 12:11pm
Quote (Moonflow @ 30 Mar 2012 18:55)
Anyád, de szépre csinálták meg obsidestrot. Tudom, h regota benn van, de most jatszottam vele eloszor, es n1n1n1n1n1n1n1, :drool:


miért szopkodod ájszfrog faszát? btw hazajöttem > steam!
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 30 2012 12:47pm
Quote (Rawen @ 30 Mar 2012 19:39)


trashnek azért nem mondanám, ezek a srácok elég jól küldik
Go Back To Magyar Topic List
Prev11071081091101114683Next
Add Reply New Topic New Poll