Quote (Anarkin @ Apr 4 2013 04:51pm)
nah, 1 év technikusi és vagy 3 vagy 4 év pihi
azért kérdezem, mert ennyi évvel idősebben mégiscsak máshogy állsz hozzá, rájöttél hogy te azt szeretnéd csinálni, úgy is teljesítesz.
másik sztori, első kombinatorika gyakunkon hangzott el a kérdés:
'tanárnő, nem kéne a törtvonalat behúzni oda?'
de amúgy a középiskolai oktatás is olyan, amilyen, szvsz nem csak itt kéne kezdeni... példának okáért irodalomból az egyik legjobb középszintűt írtam, közben a tudásom az már akkor is egy kettessel volt egyenlő. tudtam helyesen írni, szóbelin meg szépen mosolyogtam, olyan tételt húztam, aminél lehetett használni a művet, a végében meg kb egy komplett elemzés ott volt...
de ugye kell a mindennap tesióra, meg a heti két művészetek óra, etika meg a fasztudja még mi, egy emelt matek-fizika szakos osztálynál meg törvény írja elő, hogy max 1 órát lehet pluszban tartani (ha jól tudom összesen a két tárgynál)