d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1107108109110111660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 4 2011 06:53am
Quote (ecneB @ 4 Dec 2011 13:52)
en ugy gondolom, hogy az mar nem egeszseges, ha valaki nem bir ki egy oranyi buszozast bkv-n netezes nelkul. amugy is idiotanak nezem, hogy ott szorongatja a tabletet.. persze en mar tul oreg vagyok ehhez az uj generaciohoz..


tök idióták, amikor már telefonon is lehet....
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 4 2011 06:56am
Quote (CyberPunk666 @ 4 Dec 2011 14:53)
tök idióták, amikor már telefonon is lehet....


y lehet, de szerintem ertelmesebb dolog konyvet olvasni, tanulni, barmi mas dolgot csinalni, mint fb-n megosztani, hogy mekkorat szartam.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2011 07:00am
Quote (ecneB @ Dec 4 2011 01:56pm)
y lehet, de szerintem ertelmesebb dolog konyvet olvasni, tanulni, barmi mas dolgot csinalni, mint fb-n megosztani, hogy mekkorat szartam.


Ha neked az internetezés egyenlő azzal, hogy facebookozok, akkor nincs miről beszélnünk. Én általában olvasok a bkv-n, a tableten, de van, amikor szóba kerül vmi, amit meg kell nézni, vagy csak nincs egy szám a telómon amit megakarok hallgatni, és akkor go. Vagy ott van az akinator, ami egy tökjó alkalmazás mobilra, de csak nettel megy.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 4 2011 07:05am
Quote (ecneB @ Dec 4 2011 01:52pm)
en ugy gondolom, hogy az mar nem egeszseges, ha valaki nem bir ki egy oranyi buszozast bkv-n netezes nelkul. amugy is idiotanak nezem, hogy ott szorongatja a tabletet.. persze en mar tul oreg vagyok ehhez az uj generaciohoz..


Én minden reggel a mobilomon híreket meg facebookot nézek a buszon, nincs jobb dolgom
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 4 2011 07:05am
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2011 15:00)
Ha neked az internetezés egyenlő azzal, hogy facebookozok, akkor nincs miről beszélnünk. Én általában olvasok a bkv-n, a tableten, de van, amikor szóba kerül vmi, amit meg kell nézni, vagy csak nincs egy szám a telómon amit megakarok hallgatni, és akkor go. Vagy ott van az akinator, ami egy tökjó alkalmazás mobilra, de csak nettel megy.


mar azt hittem, hogy valami olyan dolgot emlitesz meg, amihez must have a net, de vhogy ez az akinator nekem egyaltalan nem tunik annak.
vedd meg, engem nem izgat.

metron penteken lattam egy sracot, elovette a kabatjabol az ipadet, mert azon hallgat zenet. okj


Quote (anyd @ 4 Dec 2011 15:05)
Én minden reggel a mobilomon híreket meg facebookot nézek a buszon, nincs jobb dolgom


mobil az meg szerintem oke kategoria, ha akar valaki vmit olvasgatni, akkor azt konnyen meg tudja oldani. valoszinuleg nekem alapbol a fb-kal van bajom, az egeszet egy nagy idoelbaszasnak tartom.
vhogy soha nem vinne ra a lelek, hogy magammal hurcolasszak egesz nap egy tabletet, csak azert, hogy tudjak rajta akinatorozni.

This post was edited by ecneB on Dec 4 2011 07:12am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2011 07:18am
Quote (ecneB @ Dec 4 2011 02:05pm)
mar azt hittem, hogy valami olyan dolgot emlitesz meg, amihez must have a net, de vhogy ez az akinator nekem egyaltalan nem tunik annak.
vedd meg, engem nem izgat.

metron penteken lattam egy sracot, elovette a kabatjabol az ipadet, mert azon hallgat zenet. okj




mobil az meg szerintem oke kategoria, ha akar valaki vmit olvasgatni, akkor azt konnyen meg tudja oldani. valoszinuleg nekem alapbol a fb-kal van bajom, az egeszet egy nagy idoelbaszasnak tartom.
vhogy soha nem vinne ra a lelek, hogy magammal hurcolasszak egesz nap egy tabletet, csak azert, hogy tudjak rajta akinatorozni.


Az enyém nem nagyobb, mint egy telefon, fogd már fel. Én azon olvasok, nézek filmet, netezek. És örülök, hogy megfogtad a lényeget a postomnak, hogy akinátor, istenem... Csak arra akartam utalni, hogy sok alkalmazásnak aktiv netkapcsolat kell, hogy rendesen mukodjon. És a bkv-t is csak úgy kiragadtad a kontextusból, az senkit nem érdekel, hogy a suliban sincs net, meg a solymári lakáson se ahol elég gyatran töltök hétvégéket? Csak a bkvzás a lényeg, meg hogy nyomorult vagyok, grat
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 4 2011 07:21am
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2011 14:18)
Az enyém nem nagyobb, mint egy telefon, fogd már fel. Én azon olvasok, nézek filmet, netezek. És örülök, hogy megfogtad a lényeget a postomnak, hogy akinátor, istenem... Csak arra akartam utalni, hogy sok alkalmazásnak aktiv netkapcsolat kell, hogy rendesen mukodjon. És a bkv-t is csak úgy kiragadtad a kontextusból, az senkit nem érdekel, hogy a suliban sincs net, meg a solymári lakáson se ahol elég gyatran töltök hétvégéket? Csak a bkvzás a lényeg, meg hogy nyomorult vagyok, grat


lehet neki eltért a véleménye a tiedtől, de azt viszont kulturáltan fogalmazta meg.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 4 2011 07:23am
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2011 15:18)
Az enyém nem nagyobb, mint egy telefon, fogd már fel. Én azon olvasok, nézek filmet, netezek. És örülök, hogy megfogtad a lényeget a postomnak, hogy akinátor, istenem... Csak arra akartam utalni, hogy sok alkalmazásnak aktiv netkapcsolat kell, hogy rendesen mukodjon. És a bkv-t is csak úgy kiragadtad a kontextusból, az senkit nem érdekel, hogy a suliban sincs net, meg a solymári lakáson se ahol elég gyatran töltök hétvégéket? Csak a bkvzás a lényeg, meg hogy nyomorult vagyok, grat


en meg az eletben nem lattam olyan egyetemet/foiskolat, ahol ne lett volna net. kerlek sorold fel azokat a programokat, amiket nem tudsz hasznalni net nelkul, s letfontossaguak a mindennapjaidhoz (de gondolom egyertelmuen a munkad koveteli meg, hogy 24/7 online legy). az egyeduli ezekbol, ami ugy erzem, hogy kellhet, az az otthoni net.

This post was edited by ecneB on Dec 4 2011 07:42am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 4 2011 07:47am
Quote (ecneB @ Dec 4 2011 02:23pm)
en meg az eletben nem lattam olyan egyetemet/foiskolat, ahol ne lett volna net. kerlek sorold fel azokat a programokat, amiket nem tudsz hasznalni net nelkul, s letfontossaguak a mindennapjaidhoz (de gondolom egyertelmuen a munkad koveteli meg, hogy 24/7 online legy). az egyeduli ezekbol, ami ugy erzem, hogy kellhet, az az otthoni net.


am nekem pl jól jön ha tudok a mobilommal wolframalpházni
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 4 2011 07:49am
Quote (anyd @ 4 Dec 2011 15:47)
am nekem pl jól jön ha tudok a mobilommal wolframalpházni


de gondolom te is ellennel e nelkul is, nem Levi?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1107108109110111660Next
Add Reply New Topic New Poll