Quote (ecneB @ Aug 16 2011 09:36pm)
Nálunk 200 nm es rész van felújítás alatt. Eddig élveztem, de már második hete vagyok gecihullafáradt emiatt, azt már kevésbé..
szintúgy voltam, amikor a pincét építettünk telken.
rá 3 napra egy nagy vihar elvitte a tetejét.
okj.