d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1107108109110111440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 13 2010 12:22pm
Quote (Moonflow @ 13 Sep 2010 20:16)
pedig en is kb ugyan azt valaszoltam volna mint adam


múltkor úgy odavoltál, hogy neked mennyit segített egy igen kedves pszichiáter, és hogy mennyire jó, és tanácsolod..

na még egyszer, pszichiáter vagy pszichológus..?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 13 2010 12:24pm
Quote (banyek @ 13 Sep 2010 19:22)
múltkor úgy odavoltál, hogy neked mennyit segített egy igen kedves pszichiáter, és hogy mennyire jó, és tanácsolod..

na még egyszer, pszichiáter vagy pszichológus..?


mivan?
counsellor volt, ami magyar nyelven tanácsadó, es mellesleg nem ugy mondtam, hogy omg mennyire agyilag szarul voltam elmentem profi agydokit keresni, hanem egyszeruen leultem haverom anyukajaval dumalni, mert regota ismerem
kene help, mi?
avadat elnezve igen nagyon elmentek otthonrol
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 13 2010 12:27pm
Quote (banyek @ Sep 13 2010 06:22pm)
múltkor úgy odavoltál, hogy neked mennyit segített egy igen kedves pszichiáter, és hogy mennyire jó, és tanácsolod..

na még egyszer, pszichiáter vagy pszichológus..?


bazdmeg, ha nem szeretsz itt senkit, és téged se szeretnek, és nem is érzed jól magad, mi a faszért kell huszonévesen itt vergődnöd mint egy 10 éves gyerek?
nem fogom megérteni... MIÉRT VAGY ITT? MIÉRT NEM MÉSZ EL?

erre válaszolj kérlek.
hogyha nem bírod ki hogy ne szólj be mindenkinek, akkor tényleg neked kell orvos :\\
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 13 2010 12:29pm
faszom ne a GFX sticky-t basszatok mar ossze
amugyse erdekel senkit az e-dramatok
huzzatok a polak subra ragelni
-.-
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 13 2010 12:30pm
Quote (Moonflow @ Sep 13 2010 06:24pm)
mivan?
counsellor volt, ami magyar nyelven tanácsadó, es mellesleg nem ugy mondtam, hogy omg mennyire agyilag szarul voltam elmentem profi agydokit keresni, hanem egyszeruen leultem haverom anyukajaval dumalni, mert regota ismerem
kene help, mi?
avadat elnezve igen nagyon elmentek otthonrol


neked meg jó a siged, te melegfiú.


----

Gimpben hogy tudom megcsinálni hogyha csinálok egy új réteget ami pl 400x150 de szeretnék rárakni egy másikat, ami csak 375x135, és középre akarom berakni? lehet én vagyok ekkora szarrandom de nem találtam meg.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 13 2010 12:30pm
Quote (InfamousMythos @ Sep 13 2010 06:29pm)
faszom ne a GFX sticky-t basszatok mar ossze
amugyse erdekel senkit az e-dramatok
huzzatok a polak subra ragelni
-.-


mythos <3

hidd el nekem is kurvára elegem van :(
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 13 2010 12:32pm
Quote (Moonflow @ 13 Sep 2010 20:24)
mivan?
counsellor volt, ami magyar nyelven tanácsadó, es mellesleg nem ugy mondtam, hogy omg mennyire agyilag szarul voltam elmentem profi agydokit keresni, hanem egyszeruen leultem haverom anyukajaval dumalni, mert regota ismerem
kene help, mi?
avadat elnezve igen nagyon elmentek otthonrol


de te akkor pontosan úgy fogalmaztad, hogy "pszichiáter"
mi baj van kedves barátod, lacketto volt avájával?

This post was edited by banyek on Sep 13 2010 12:32pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 13 2010 12:32pm
Quote (AngryBug @ Sep 13 2010 06:27pm)
bazdmeg, ha nem szeretsz itt senkit, és téged se szeretnek, és nem is érzed jól magad, mi a faszért kell huszonévesen itt vergődnöd mint egy 10 éves gyerek?
nem fogom megérteni... MIÉRT VAGY ITT? MIÉRT NEM MÉSZ EL?

erre válaszolj kérlek.
hogyha nem bírod ki hogy ne szólj be mindenkinek,  akkor tényleg neked kell orvos :\\


Quote (InfamousMythos @ Sep 13 2010 06:29pm)
faszom ne a GFX sticky-t basszatok mar ossze
amugyse erdekel senkit az e-dramatok
huzzatok a polak subra ragelni
-.-


Quote (AngryBug @ Sep 13 2010 06:30pm)
mythos <3

hidd el nekem is kurvára elegem van :(


JÓ BAZDMEG AKKOR MOST NEKEM SEGÍTSETEK MÁR ISTENEM MERT MÁR A FASZ KIVAN ESKÜSZÖM.
BASZOK A KURVA ÉLETBE.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 13 2010 12:32pm
Quote (banyek @ Sep 13 2010 06:32pm)
de te akkor pontosan úgy fogalmaztad, hogy "pszichiáter"
mi baj van kedves barátod, lacuska volt avájával?


örülnék ha reagálnál arra amit írtam.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 13 2010 12:36pm
Quote (AngryBug @ 13 Sep 2010 20:32)
örülnék ha reagálnál arra amit írtam.


de nem fogok, márcsak azért sem, mert veled eddig semmi problémám nem volt..
Go Back To Magyar Topic List
Prev1107108109110111440Next
Closed New Topic New Poll