Quote (AngryBug @ Sep 13 2010 06:27pm)
bazdmeg, ha nem szeretsz itt senkit, és téged se szeretnek, és nem is érzed jól magad, mi a faszért kell huszonévesen itt vergődnöd mint egy 10 éves gyerek?
nem fogom megérteni... MIÉRT VAGY ITT? MIÉRT NEM MÉSZ EL?
erre válaszolj kérlek.
hogyha nem bírod ki hogy ne szólj be mindenkinek, akkor tényleg neked kell orvos :\\
Quote (InfamousMythos @ Sep 13 2010 06:29pm)
faszom ne a GFX sticky-t basszatok mar ossze
amugyse erdekel senkit az e-dramatok
huzzatok a polak subra ragelni
-.-
Quote (AngryBug @ Sep 13 2010 06:30pm)
mythos

hidd el nekem is kurvára elegem van

JÓ BAZDMEG AKKOR MOST NEKEM SEGÍTSETEK MÁR ISTENEM MERT MÁR A FASZ KIVAN ESKÜSZÖM.
BASZOK A KURVA ÉLETBE.