d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev11071081091101112724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 23 2010 06:59am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 23 2010 02:26pm)
platinumon csak ilyen faszretard nyomorék taktikákat használnak?
faszom kivan már.
először zealotrush, kivédem, aztán megjelenik 3126326 immortallal
jo kurva anyád
okj
aztán mostmeg banshee rush
fasza.


sírsz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 23 2010 08:22am
Quote (Saenchai @ 23 Aug 2010 14:59)
sírsz


te meg vesztettél
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 23 2010 08:55am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 23 2010 04:22pm)
te meg vesztettél


fuuuuuu
amúgy ha sírok,ha nem,tényleg undorító a terran
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 25 2010 07:03am
beleverem a faszomat a retkedék terranokba
ennél még a kurva starcraft I is ezerszer balanszosabb
kurva anyád blizzard

Q_Q
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 25 2010 07:07am
Quote (Saenchai @ 25 Aug 2010 15:03)
beleverem a faszomat a retkedék terranokba
ennél még a kurva starcraft I is ezerszer balanszosabb
kurva anyád blizzard

Q_Q


less qq more phew phew
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 25 2010 04:44pm
na mi van noobok, senki sem starcraftozik mostanában?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 25 2010 04:47pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 25 2010 10:44pm)
na mi van noobok, senki sem starcraftozik mostanában?


de, én
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 25 2010 04:48pm
Quote (Rezs @ 26 Aug 2010 00:47)
de, én


de te ilyen haxolt szutykon:(
pedig elszeretnélek pecsázni!
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 25 2010 04:49pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 25 2010 10:48pm)
de te ilyen haxolt szutykon:(
pedig elszeretnélek pecsázni!


terrángeci

amúgy mindig csak protossról meg terranról beszéltek

zerggel mi a helyzet? az a leggyengébb faj?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 25 2010 04:50pm
Quote (Rezs @ 26 Aug 2010 00:49)
terrángeci

amúgy mindig csak protossról meg terranról beszéltek

zerggel mi a helyzet? az a leggyengébb faj?


sztem egy szemétláda geci faj.
de amúgy semmisincs vele.
csak senki sem szereti xd
illetve, fró igen, de ő eltávozott közülünk
/de amúgy én mindennel játszom.

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 25 2010 04:50pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11071081091101112724Next
Add Reply New Topic New Poll