Quote (Rezs @ 26 Aug 2010 00:49)
terrángeci
amúgy mindig csak protossról meg terranról beszéltek
zerggel mi a helyzet? az a leggyengébb faj?
sztem egy szemétláda geci faj.
de amúgy semmisincs vele.
csak senki sem szereti xd
illetve, fró igen, de ő eltávozott közülünk
/de amúgy én mindennel játszom.
This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 25 2010 04:50pm