d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1107108109110111410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 16 2010 10:20am
Quote (ZeNoR @ 16 Jul 2010 13:44)
ty :)


http://forum.bikemag.hu/apro/hirdetes-24178

http://forum.bikemag.hu/apro/hirdetes-21038 --> Basso

http://forum.bikemag.hu/apro/hirdetes-20725

Jha Am Mali Ironmant imo kapsz újat is 90be és az epic bringa.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 16 2010 12:11pm
Quote (Xrd @ Jul 16 2010 07:13am)
váááhá ma megyek  dh-zni jánosra :  ) Remélem nem töröm össze magam :P


getszi milyen kurvajó volt :drool:
2x estem : D de semmi komoly, nagyon élveztem, 2 pályát mentünk féket húztam mint a bolond, haver megszólal, én nem húzom.. túl drága a fékbetét..: D
és asszem jspomg-t láttam ... de nembiztos
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 17 2010 01:11am
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 17 2010 01:58am
Quote (Xrd @ 16 Jul 2010 20:11)
getszi milyen kurvajó volt :drool:
2x estem : D de semmi komoly, nagyon élveztem, 2 pályát mentünk féket húztam mint a bolond, haver megszólal, én nem húzom.. túl drága a fékbetét..: D
és asszem jspomg-t láttam ... de nembiztos


miért nem szólítottad le?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 17 2010 02:15am
Quote (Baleee @ Jul 17 2010 08:11am)


ezt imo azért találták ki, hogy a sok tesó ne tudja ellopni a vas lámpaoszlopokat, és egy bicóval szíjazzák oda
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 17 2010 03:24am
Quote (szabika @ 17 Jul 2010 11:14)


ittas vezetés?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 17 2010 03:24am
Quote (szabika @ 17 Jul 2010 11:14)


Lol'd, sose szálltam még le.. :D
/e: azt se láttam, hogy ott van bicóval behajtani tilos.. :D

This post was edited by Baleee on Jul 17 2010 03:24am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 17 2010 06:52am




Egy ilyen párosítást Én is elfogadnék. >.<
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 17 2010 07:18am
Quote (Baleee @ Jul 17 2010 01:52pm)
http://mos.bikeradar.com/images/news/2008/07/09/ce_rd_complete_bike-798-99.jpg

http://cdn.mos.bikeradar.com/images/news/2010/07/02/1278067835238-1u8jsc2rjpzmn-798-75.jpg

Egy ilyen párosítást Én is elfogadnék.  >.<


ritka undorítoak az időfutam bicók :x

amúgy saucet nem nézek, de Cadel Evans szettje nem?
ő megy BMCvel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1107108109110111410Next
Add Reply New Topic New Poll