Quote (Xrd @ Jul 16 2010 07:13am)
váááhá ma megyek dh-zni jánosra : ) Remélem nem töröm össze magam

getszi milyen kurvajó volt

2x estem : D de semmi komoly, nagyon élveztem, 2 pályát mentünk féket húztam mint a bolond, haver megszólal, én nem húzom.. túl drága a fékbetét..: D
és asszem jspomg-t láttam ... de nembiztos