d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11071081091101111141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 18 2012 10:47am
Quote (bajcli @ 18 Jan 2012 18:47)
life's too short - 9/10
kicsit kurvára hajaz az extrasra (bár azt imádtam), ezért nem adok rá tizest, deazér aki az eredeti officet/extrast szereti, annak kötelező


t4i
valami minosegire vagyom mar
neked meg azert adok a szavadra
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 18 2012 10:52am
izgalmas ez a Spartacus
minden részben van vér és csöcsök
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 18 2012 04:02pm
hát ez a game of thrones egy rakás szar szerintem
ott hagytam abba, amikor a 6. részben a szőke csaj megeszi azt a lószivet vagy mit, kibaszottul kiábrándító
0 sztorija van, halálra unom magam az egészen, semmi nem történik csak összevissza pofáznak faszságokat

valaki mondjon valami értelmes sorozatot mer unatozok
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 18 2012 04:04pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jan 2012 23:02)
hát ez a game of thrones egy rakás szar szerintem
ott hagytam abba, amikor a 6. részben a szőke csaj megeszi azt a lószivet vagy mit, kibaszottul kiábrándító
0 sztorija van, halálra unom magam az egészen, semmi nem történik csak összevissza pofáznak faszságokat

valaki mondjon valami értelmes sorozatot mer unatozok


Pont a story miatt jó,ez nem tipikus megyek kaszabolok fantasy.Deal with it,too deep for you etc.

This post was edited by Rawen on Jan 18 2012 04:05pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 18 2012 04:08pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jan 2012 23:02)
hát ez a game of thrones egy rakás szar szerintem
ott hagytam abba, amikor a 6. részben a szőke csaj megeszi azt a lószivet vagy mit, kibaszottul kiábrándító
0 sztorija van, halálra unom magam az egészen, semmi nem történik csak összevissza pofáznak faszságokat

valaki mondjon valami értelmes sorozatot mer unatozok


lol legjobb sorozat amit eddig láttam
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 18 2012 04:10pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Jan 2012 00:02)
hát ez a game of thrones egy rakás szar szerintem
ott hagytam abba, amikor a 6. részben a szőke csaj megeszi azt a lószivet vagy mit, kibaszottul kiábrándító
0 sztorija van, halálra unom magam az egészen, semmi nem történik csak összevissza pofáznak faszságokat

valaki mondjon valami értelmes sorozatot mer unatozok


Kingdom Hospital ;)



színes, magyarul beszélő, amerikai filmsorozat, 2004

rendező: Craig R. Baxley
író: Stephen King, Richard Dooling
forgatókönyvíró: Richard Dooling
operatőr: David Connell
zene: Gary Chang
producer: Richard Dooling, Robert F. Phillips
látványtervező: Craig Stearns
vágó: Sonny Baskin, Michael John Bateman, James Ilecic

szereplő(k):
Andrew McCarthy (Dr. Hook)
Bruce Davison (Dr. Stegman)
Diane Ladd (Sally Druse)
Ed Begley Jr. (Dr. Jesse James)
Stephen King (Johnny B. Goode)
Jack Coleman (Peter Rickman)
Brandon Bauer (Abel Lyon)
Meagen Fay (Dr. Brenda Abelson)
Bill Meilen (Dr. Egas Gottreich)
Evangeline Lilly

Egy kórház élete mindig teli van embert próbáló nehézségekkel. A Mennyei Kórház azonban minden képzeletet felülmúl. Úgy tűnik, nemcsak a névválasztás, de a helyszín sem volt szerencsés. Az orvosoknak ugyanis a betegek mellett, egyre inkább úgy tűnik, nyugtalan szellemekkel is rendre meg kell birkózniuk, olyan teremtményekkel, akiknek a léte önmagában sem elfogadható. A kísérteties hangulat, a hátborzongató események szinte mindennapossá válnak a Mennyei Kórházban.

Én kétszer láttam, szerintem eléggé jó lett!

Quote (Inakwo @ 19 Jan 2012 00:08)
lol legjobb sorozat amit eddig láttam


Tényleg jó, bnőnek is a kedvenc, nekem mégsem akkora durranás. Tényleg jó, csak szerintem engem nem vonz annyira a téma..


This post was edited by ecneB on Jan 18 2012 04:11pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 18 2012 04:12pm
Quote (Rawen @ Jan 18 2012 11:04pm)
Pont a story miatt jó,ez nem tipikus megyek kaszabolok fantasy.Deal with it,too deep for you etc.


lófasz sztorija nincs, mindenki unszimpatikus fasszopó, 1 óra alatt nem történik semmi azon kívül hogy mutatnak 4 darab csöcsöt minden részben, mert akik még nem jöttek rá hogy van ingyenpornó a neten, azok emiatt nézik
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Jan 18 2012 04:13pm
Quote (Inakwo @ Jan 18 2012 05:52pm)
izgalmas ez a Spartacus
minden részben van vér és csöcsök


melyik spartakus?:)
a blod and sand vagy a gods of the arena?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 18 2012 04:14pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jan 2012 23:12)
lófasz sztorija nincs, mindenki unszimpatikus fasszopó, 1 óra alatt nem történik semmi azon kívül hogy mutatnak 4 darab csöcsöt minden részben, mert akik még nem jöttek rá hogy van ingyenpornó a neten, azok emiatt nézik


Akkor elég sokan vannak.Nem történik semmi?Aha,ok,akkor menj keress valami random action seriest,ott legalább "történik valami".
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 18 2012 04:15pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jan 2012 23:12)
lófasz sztorija nincs, mindenki unszimpatikus fasszopó, 1 óra alatt nem történik semmi azon kívül hogy mutatnak 4 darab csöcsöt minden részben, mert akik még nem jöttek rá hogy van ingyenpornó a neten, azok emiatt nézik


ha ezt komolyan gondolod buta vagy sry
Go Back To Magyar Topic List
Prev11071081091101111141Next
Add Reply New Topic New Poll