Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Jan 2012 00:02)
hát ez a game of thrones egy rakás szar szerintem
ott hagytam abba, amikor a 6. részben a szőke csaj megeszi azt a lószivet vagy mit, kibaszottul kiábrándító
0 sztorija van, halálra unom magam az egészen, semmi nem történik csak összevissza pofáznak faszságokat
valaki mondjon valami értelmes sorozatot mer unatozok
Kingdom Hospital


színes, magyarul beszélő, amerikai filmsorozat, 2004
rendező: Craig R. Baxley
író:
Stephen King, Richard Dooling
forgatókönyvíró: Richard Dooling
operatőr: David Connell
zene: Gary Chang
producer: Richard Dooling, Robert F. Phillips
látványtervező: Craig Stearns
vágó: Sonny Baskin, Michael John Bateman, James Ilecic
szereplő(k):
Andrew McCarthy (Dr. Hook)
Bruce Davison (Dr. Stegman)
Diane Ladd (Sally Druse)
Ed Begley Jr. (Dr. Jesse James)
Stephen King (Johnny B. Goode)
Jack Coleman (Peter Rickman)
Brandon Bauer (Abel Lyon)
Meagen Fay (Dr. Brenda Abelson)
Bill Meilen (Dr. Egas Gottreich)
Evangeline Lilly
Egy kórház élete mindig teli van embert próbáló nehézségekkel. A Mennyei Kórház azonban minden képzeletet felülmúl. Úgy tűnik, nemcsak a névválasztás, de a helyszín sem volt szerencsés. Az orvosoknak ugyanis a betegek mellett, egyre inkább úgy tűnik, nyugtalan szellemekkel is rendre meg kell birkózniuk, olyan teremtményekkel, akiknek a léte önmagában sem elfogadható. A kísérteties hangulat, a hátborzongató események szinte mindennapossá válnak a Mennyei Kórházban.
Én kétszer láttam, szerintem eléggé jó lett!
Quote (Inakwo @ 19 Jan 2012 00:08)
lol legjobb sorozat amit eddig láttam
Tényleg jó, bnőnek is a kedvenc, nekem mégsem akkora durranás. Tényleg jó, csak szerintem engem nem vonz annyira a téma..
This post was edited by ecneB on Jan 18 2012 04:11pm