Quote (szabika @ May 16 2010 10:51am)
Classic miatt sínylődöm..
mi az erősebb?
nincs synergy, csak ugy "vannak"...melyik erősebb?
bliizz vagy orb?
én orbot jobban szeretem, mephit simán öli
tömegirtásra meg orb a best.
bossokat meg úgyis static, aztán a maradék 1 cm hpt simán leviszi az orb
nagyon ajánlom mellesleg, hogy chczni gyere
This post was edited by Vharimatras on May 16 2010 04:03am