d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1107108109110111257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 15 2010 01:20pm
Quote (grinderpet @ May 15 2010 09:17pm)
sztem lag miatt nem tudod


nem velem van ,de nem lag mert mar 5. gamebe lep be
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 15 2010 01:21pm
Quote (championmath @ 15 May 2010 21:20)
nem velem van ,de nem lag mert mar 5. gamebe lep be


Str bug?
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 15 2010 01:22pm
Quote (Genthor @ May 15 2010 09:21pm)
Str bug?


a-a
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 16 2010 03:51am
Classic miatt sínylődöm..
mi az erősebb?

nincs synergy, csak ugy "vannak"...melyik erősebb?
bliizz vagy orb?
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 16 2010 03:52am
Quote (szabika @ 16 May 2010 10:51)
Classic miatt sínylődöm..
mi az erősebb?

nincs synergy, csak ugy "vannak"...melyik erősebb?
bliizz vagy orb?


p8 gamere egyiket se ajánlanám de összeségében az orber jobb
Banned
Posts: 285
Joined: Nov 6 2009
Gold: 0.00
May 16 2010 03:54am
Quote (szabika @ May 16 2010 10:51am)
Classic miatt sínylődöm..
mi az erősebb?

nincs synergy, csak ugy "vannak"...melyik erősebb?
bliizz vagy orb?

[x]blizz
orbbal semmit nem fogsz sebezni
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 16 2010 03:54am
Quote (b_daniel @ May 16 2010 10:52am)
p8 gamere egyiket se ajánlanám de összeségében az orber jobb


ofc nem p8 :)
én is az orbot érzem erősebbnek ty
Quote (jucuska @ May 16 2010 10:54am)
[x]blizz
orbbal semmit nem fogsz sebezni


800as blizz helyett a 280as orb erősebbnek tűnik

This post was edited by szabika on May 16 2010 03:55am
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 16 2010 03:55am
Quote (jucuska @ 16 May 2010 10:54)
[x]blizz
orbbal semmit nem fogsz sebezni


amihez nem értessz minek szolsz bele ?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 16 2010 04:00am
Quote (szabika @ 16 May 2010 11:51)
Classic miatt sínylődöm..
mi az erősebb?

nincs synergy, csak ugy "vannak"...melyik erősebb?
bliizz vagy orb?



imo van amire az egyik van amire a masik a jobb....


Quote (jucuska @ 16 May 2010 11:54)
[x]blizz
orbbal semmit nem fogsz sebezni


lodban igy van, de classicban kibaszott jo az orb.

This post was edited by CyberPunk666 on May 16 2010 04:01am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 16 2010 04:01am
Quote (szabika @ May 16 2010 10:51am)
Classic miatt sínylődöm..
mi az erősebb?

nincs synergy, csak ugy "vannak"...melyik erősebb?
bliizz vagy orb?


én orbot jobban szeretem, mephit simán öli
tömegirtásra meg orb a best.
bossokat meg úgyis static, aztán a maradék 1 cm hpt simán leviszi az orb

nagyon ajánlom mellesleg, hogy chczni gyere :Angry:

This post was edited by Vharimatras on May 16 2010 04:03am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1107108109110111257Next
Closed New Topic New Poll