d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trade Topicok Gyöngyszemei > Avagy Retardok és Newfagok
Prev1107108109110111114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 2 2010 07:16am
Quote (prederik @ 2 Nov 2010 15:12)
250-300fgért reportolnád?


Nem hiszem, ismerem a modok hozzáállását, nagyobb tételeknél se lenne semmi következmény.
Member
Posts: 7,039
Joined: Dec 11 2006
Gold: 8,235.90
Nov 2 2010 07:17am
Quote (prederik @ 2 Nov 2010 14:12)
250-300fgért reportolnád?


engem sem az fg érdekel, hanem hogy kihasználta, hogy megbíztam benne, és előre elküldtem...
máskor is volt ilyen ,hogy előre elküldöm, még mielőtt belép, ők megköszönték
Member
Posts: 8,461
Joined: Mar 24 2006
Gold: 15,000.00
Nov 2 2010 07:21am
Quote (VwsPeEd @ Nov 2 2010 02:17pm)
engem sem az fg érdekel, hanem hogy kihasználta, hogy megbíztam benne, és előre elküldtem...
máskor is volt ilyen ,hogy előre elküldöm, még mielőtt belép, ők megköszönték


őt nem tanította meg az anyukája, lehet, hogy tengerimalacok nevelték.

neked meg max tanulság hogy legközelebb...
Member
Posts: 7,039
Joined: Dec 11 2006
Gold: 8,235.90
Nov 3 2010 09:35am
csinált most megint topicot neki, megpróbálom átcseszni, hogy kreáljon gamet, megveszem, mikor odaadja, akkor szembesítem, hogy már rég kifizettem

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49585867&f=170&o=0#p330722475

This post was edited by VwsPeEd on Nov 3 2010 09:35am
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Nov 3 2010 09:40am
szerintem ez elég undorító tőle , velem volt már , hogy véleltlen rossz helyre küldtem ... ráadásul 100 Fg-ot és egyből visszaküldte a srác
Member
Posts: 7,039
Joined: Dec 11 2006
Gold: 8,235.90
Nov 3 2010 09:47am
Quote (Anamy @ 3 Nov 2010 16:40)
szerintem ez elég undorító tőle , velem volt már , hogy véleltlen rossz helyre küldtem ... ráadásul 100 Fg-ot és egyből visszaküldte a srác


ja, engem is felhúz, de visszaszerzem, jó hogy lehet látni az utolsó hozzászólást a profilban, így majd tudok neki írni, ha nem veszi be a trükköt ^^
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 3 2010 10:14am
Quote (VwsPeEd @ 3 Nov 2010 17:47)
ja, engem is felhúz, de visszaszerzem, jó hogy lehet látni az utolsó hozzászólást a profilban, így majd tudok neki írni, ha nem veszi be a trükköt ^^


azán majd lokolnak :D
Member
Posts: 7,039
Joined: Dec 11 2006
Gold: 8,235.90
Nov 3 2010 10:25am
Quote (Akizk @ 3 Nov 2010 17:14)
azán majd lokolnak :D


szép lenne, lehúz 70 fg-vel én meg megszerzem tőle, amiért fizettem, és lockolnak ^^
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 3 2010 11:30am
Quote (VwsPeEd @ 3 Nov 2010 17:25)
szép lenne, lehúz 70 fg-vel én meg megszerzem tőle, amiért fizettem, és lockolnak ^^


Sikerült végül? :D
Member
Posts: 7,039
Joined: Dec 11 2006
Gold: 8,235.90
Nov 3 2010 11:43am
Quote (tevetava @ 3 Nov 2010 18:30)
Sikerült végül? :D


nem xd
tök kuka a gyerek, feljön kb 4 óránként, és nem csinál semmit

ja,de most csinált topicot xd

na csináltam reportot, így ha visszaszerzem az sc-t legalább nem lockolhatnak

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49591453&f=250&o=0#p330749949

This post was edited by VwsPeEd on Nov 3 2010 12:04pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1107108109110111114Next
Add Reply New Topic New Poll