d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11071081091101114114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 3 2008 04:19pm
Quote (ReDEyeS @ Thu, Jul 3 2008, 11:13pm)
de mindenki elsiklik afelett amit írtam...

így látszik a kari, és sztem ez egy jó dolog...
mármint nagyban látod mit változtatsz a karin


Azt amúgy is meg lehet csinálni. Szerintem ez nem vagy-vagy választás. Ráadásul úgyis látszik ingame a karid, nem szükséges, hogy egy külön ablakban tudd nézegetni.
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Jul 3 2008 04:23pm
Én arra leszek kíváncsi, hogy majd chaten lesz-e kék gem, amit lehet aktiválni, vagy ha lesz, akkor jut-e valami szerephez, vagy megint csak ha marha nagy unatkozás van, akkor nyomogatom párszor :-D.

This post was edited by Soulles on Jul 3 2008 04:24pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 3 2008 04:26pm
szerintem a blizzt érdekli (jelenleg) 26ezer random véleménye.
főleg ha már annyit szánnak a dologra, hogy ilyen petíciót dobnak össze (nem hőbörgés, építő jellegű kritika + ötletek), meg még egy véleményen is vannak.

vagy szerintetek miért olyan kurva jó nekik, ha ikszezer embernek nem tetszik a játékuk?
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Jul 3 2008 04:26pm
Quote (Soulles @ Thu, Jul 3 2008, 11:23pm)
Én arra leszek kíváncsi, hogy majd chaten lesz-e kék gem, amit lehet aktiválni, vagy ha lesz, akkor jut-e valami szerephez, vagy megint csak ha marha nagy unatkozás van, akkor nyomogatom párszor :-D.


Lehet lesz valami hasonló, mert a weben is van gem és lehet kapcsolgatni. De lehet csak a retró kedvérért tették ki.
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Jul 3 2008 04:29pm
Quote (Winster @ Fri, 4 Jul 2008, 00:26)
Lehet lesz valami hasonló, mert a weben is van gem és lehet kapcsolgatni. De lehet csak a retró kedvérért tették ki.


Bízom benne, hogy lesz, ha nem lenne, már hiányozna rolleyes.gif
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Jul 3 2008 04:29pm
Quote (Soulles @ Thu, Jul 3 2008, 11:29pm)
Bízom benne, hogy lesz, ha nem lenne, már hiányozna  rolleyes.gif


Annyit használtad? oO
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Jul 3 2008 04:31pm
Quote (Winster @ Fri, 4 Jul 2008, 00:29)
Annyit használtad? oO


Nem azért, csak már feelinges, olyan mint a matrica az autónkon, semmi értelme, de ha nem lenne, hiányozna (just like my girlfriend :-D).
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 3 2008 04:31pm
Quote (bajcli @ Thu, Jul 3 2008, 11:26pm)
szerintem a blizzt érdekli (jelenleg) 26ezer random véleménye.
főleg ha már annyit szánnak a dologra, hogy ilyen petíciót dobnak össze (nem hőbörgés, építő jellegű kritika + ötletek), meg még egy véleményen is vannak.

vagy szerintetek miért olyan kurva jó nekik, ha ikszezer embernek nem tetszik a játékuk?



osztom a véleményed, 20+ ezer ember véleménye már elég nyomós, szerintem biztos átgondolják a dolgokat
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold: 4.00
Jul 3 2008 04:36pm
nekem az nem tetszik h a necró szerű karakter inkább hasonlít vmi szörnyszülött elmebeteg faszra mint 1 emberre, aki a gonosz ellen harcol..
legyenek a karakterek emberszerűek, ne ilyen ordibáló benszülőttek.. ha már a gonosz ellen vannak akkor ne hasonlítsanak rá :\|
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 3 2008 04:37pm
nekem bejön a wd ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev11071081091101114114Next
Closed New Topic New Poll