Quote (Soulles @ Thu, Jul 3 2008, 11:23pm)
Én arra leszek kíváncsi, hogy majd chaten lesz-e kék gem, amit lehet aktiválni, vagy ha lesz, akkor jut-e valami szerephez, vagy megint csak ha marha nagy unatkozás van, akkor nyomogatom párszor :-D.
Lehet lesz valami hasonló, mert a weben is van gem és lehet kapcsolgatni. De lehet csak a retró kedvérért tették ki.