d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11071081091101111311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 27 2008 09:35am
Quote (Bazsa7 @ Thu, 27 Mar 2008, 16:11)
csak simán elmentetted jpg-be?


y,kb semmi mast nem kell vele csinalni
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 27 2008 10:04am
Quote (Rawen @ Thu, Mar 27 2008, 02:56pm)
http://img179.imageshack.us/img179/3598/oberontagil5.jpg

remelem eleg kicsi ^^


Hogy tudtad jpg-be ilyen kicsiben ilyen jo minöségbe menteni? smile.gif

Itt van pár uj tag:






2 másik ver:
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/jayzie3.png
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/jayzie2.png
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Mar 27 2008 10:05am
Quote (TheStriker @ Thu, Mar 27 2008, 05:04pm)
Hogy tudtad jpg-be ilyen kicsiben ilyen jo minöségbe menteni? smile.gif

Itt van pár uj tag:

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/tom_morello.png

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/konigraveyard.png

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/jayzie1.png
2 másik ver:
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/jayzie3.png
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/jayzie2.png



ezek most nem tetszenek annyira :S
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 27 2008 10:07am
Quote (TheStriker @ Thu, 27 Mar 2008, 17:04)
Hogy tudtad jpg-be ilyen kicsiben ilyen jo minöségbe menteni? smile.gif

Itt van pár uj tag:

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/tom_morello.png

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/konigraveyard.png

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/jayzie1.png
2 másik ver:
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/jayzie3.png
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/jayzie2.png


első és a harmadik nagggyon tetszik smile.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 27 2008 10:14am
Quote (TheStriker @ Thu, 27 Mar 2008, 17:04)
Hogy tudtad jpg-be ilyen kicsiben ilyen jo minöségbe menteni? smile.gif


irfanview
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Mar 27 2008 10:38am
eletem elso teljes mertekben altalam keszitett sig-je elkeszult...kezdo vok meg photoshopbol. szerintetek milyen lett? esetleg mit kene valtoztatni rajta?
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 27 2008 10:40am
Quote (OWeRLoRD @ Thu, Mar 27 2008, 04:38pm)
eletem elso teljes mertekben altalam keszitett sig-je elkeszult...kezdo vok meg photoshopbol. szerintetek milyen lett? esetleg mit kene valtoztatni rajta?


Ofc kaki, mint az összes kezdő photoshopos sigei.

Olvass tutorialokat ;p
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 27 2008 11:50am
Quote (Rawen @ Thu, 27 Mar 2008, 14:56)
http://img179.imageshack.us/img179/3598/oberontagil5.jpg

remelem eleg kicsi ^^


wub.gif Nagyon szépen köszi!!!
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 27 2008 11:51am
Quote (TheStriker @ Thu, 27 Mar 2008, 17:04)
Hogy tudtad jpg-be ilyen kicsiben ilyen jo minöségbe menteni? smile.gif

Itt van pár uj tag:

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/tom_morello.png

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/konigraveyard.png

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/jayzie1.png
2 másik ver:
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/jayzie3.png
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/jayzie2.png


2. / 5. meni gut, tobbi nem jon be

Quote (TheStriker @ Thu, 27 Mar 2008, 17:40)
Ofc kaki, mint az összes kezdő photoshopos sigei.

Olvass tutorialokat ;p


Vouch.

This post was edited by kabraxis6 on Mar 27 2008 11:51am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 27 2008 12:22pm
Quote (TheStriker @ Thu, 27 Mar 2008, 16:04)
Hogy tudtad jpg-be ilyen kicsiben ilyen jo minöségbe menteni? smile.gif

Itt van pár uj tag:

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/tom_morello.png

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/konigraveyard.png

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/jayzie1.png
2 másik ver:
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/jayzie3.png
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/jayzie2.png


2. teccik, csak kicsit élesebbnek kéne lennie. ^-^
Go Back To Magyar Topic List
Prev11071081091101111311Next
Closed New Topic New Poll